IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


davids: ” Već na rezultatima za 3Q će se desiti najveći pomak u odnosu na 06.,već sam dosadno pisao par puta da će neki plakati što prodaju,moje je skromno mišljenje da ispod 13k ne treba puštati ” Pesimist! Ja cekam za cca 18 mjeseci ili na FI za 2008 odnosno u pocektu 2009 na 50K. Evo zapisano ovdje. [smiley1][smiley1][smiley1]

Kolega Ivek , često me tvoji postovi “zabole ” naročito kad si kontra , ali ovdje “ti se riječi pozlatile ” .


Pesimist! Ja cekam za cca 18 mjeseci ili na FI za 2008 odnosno u pocektu 2009 na 50K. Evo zapisano ovdje. [smiley1][smiley1][smiley1]

A na kojoj smo cijeni u slučaju da nas netko preuzme???[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Update………

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dakle i dalje fino skupljanje

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dakle i dalje fino skupljanje

Još sutra tako i onda će se PBZ malo smiriti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nije li danas otvaranje ponuda az stadion, ne nalazim još vijesti!

Šta mislite hoće li netko opet pred kraj opalit po bidu ili smo završili s tim

Zna li netko zbog čega je IGH odustao od onog posla u Krapinskim toplicama? Posao je bio težak 50M eura.

Pozdrav


Zna li netko zbog čega je IGH odustao od onog posla u Krapinskim toplicama? Posao je bio težak 50M eura.
Pozdrav

Zna li možda netko da li je uopće IGH odustao od onog posla u Krapinskim toplicama? Posao težak 50M eura.
Pozdrav.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Malo prije objavili na Radio Kaj.

Kaj su objavili, odustajanje od posla ?

Možda ne stignu od silnih projekata.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close