IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2012-1Q-NotREV-N-HR.pdf
matica je poslovala pozitivno…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

strava od dionice.obveze dobrano premašile vrijednost imovine.a jesmo pacijenti.trebalo bi nas sve poslati na promatranje.

Ovdje ljudi pišu o tome da li će dionica gore ili dole temeljem trendova! Trend može biti frend, ali kvalitetne kompanije koriste krize za rast, upravljaju dugom i ne koriste dokapitalizaciju za sanaciju nabujalih dugova, ne varaju bezočno svoje dioničare! Složio bih se sa Widrom, ne radi se ovdje o cijeni dionice nego o odnosu prema manjinskim dioničarima i imovini firme!

FI sad nisu toliko bitna, dokap se i radi jer situacija nije bajna…a cijena na burzi ostat će na ovim niovima jer tko bi inače išao u dokap po 760 kn kad bi cijena na burzi pala npr, na 600 kn… i ovo čišćenje danas do 760 kn jasan je znak da će jurina ekipa održavati cijenu na ovoj razini bar do dokapa
živo me zanima tko će postai novi gazda IGH????

Perspektiva:
"Društvo u narednom periodu očekuje intenziviranje poslovnih aktivnosti uz istovremeni nastavak procesa racionalizacije poslovanja i financijske konsolidacije Društva. Dokapitalizacija će stvoriti uvjete za financijsku konsolidaciju Društva i daljnje unapređenje i proširenje postojećih proizvoda i usluga kako bi zadržali lidersku poziciju na području Republike Hrvatske i JIE".

… i nešto što svaki vlasnik dionica Društva treba pročitati i znati
http://www.nacional.hr/clanak/37124/igh-istinski-gospodari-hrvatske

Kolege laprdate…
U čemu je problem; u vrijeme krize i smanjene poslovne aktivnosti ide su u dokapitalizaciju radi osiguranja perspektive, to što ste vi opterećeni teorijama urote, to je vaš problem…
Nije nitko glup da ulupa 50 hiljadarki i da se objesi "o gaće", ovo će ponovo na 16 hiljadarki a vi lupajte svoje glavice raznim teorijama!!!
Sa poštovanjem!

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


FI sad nisu toliko bitna, dokap se i radi jer situacija nije bajna…a cijena na burzi ostat će na ovim niovima jer tko bi inače išao u dokap po 760 kn kad bi cijena na burzi pala npr, na 600 kn… i ovo čišćenje danas do 760 kn jasan je znak da će jurina ekipa održavati cijenu na ovoj razini bar do dokapa
živo me zanima tko će postai novi gazda IGH????

Tocno kolega, ovdje se dno zna i to je vrlo vazno.Nemisli valjda svekoliko pucanstvo s burze da bi onaj tko udje u dokap s 760 ,blagonaklono ce dopustiti pad na 500..
Ostaje za vidjeti tko su novi vecinski dionicari.Ja bih iznimno volio da se uvali neki ruski investicijski fond ili gradjevinska tvrtka s ciljem da otvore vrata uticaju na JI Europe ali i poguraju poslove u korist IGH a na prostoru bivseg SSSR.
Ideovo zasigurno gore i to najmanje na 2000 vrlo brzo ali se moraju preslagati unutar vecinski dionicari.
lp

ja sam se svojih dionica otarasio.ako dokapitalizacija ne prođe najebali ste. iz poslovanja nemogu servisirati tekuće obveze.


ja sam se svojih dionica otarasio.ako dokapitalizacija ne prođe najebali ste. iz poslovanja nemogu servisirati tekuće obveze.

Što prije na 6xx to bolje za kupce kojih je ionako sve manje.



ja sam se svojih dionica otarasio.ako dokapitalizacija ne prođe najebali ste. iz poslovanja nemogu servisirati tekuće obveze.

Što prije na 6xx to bolje za kupce kojih je ionako sve manje.
[/quote]

Kupuješ IGH na 6XX, INGR na 6, a DLKV na 100 ?

Samo da je građevinar ?

Pa kupi malo i HT-a na 150 i ADRS na 100 kada ti je krenulo …..

Kad kreću dobri stari margin coll pozivi dioničarima ?




ja sam se svojih dionica otarasio.ako dokapitalizacija ne prođe najebali ste. iz poslovanja nemogu servisirati tekuće obveze.

Što prije na 6xx to bolje za kupce kojih je ionako sve manje.
[/quote]

Kupuješ IGH na 6XX, INGR na 6, a DLKV na 100 ?

Samo da je građevinar ?

Pa kupi malo i HT-a na 150 i ADRS na 100 kada ti je krenulo …..

[/quote]

Pustite ovoga, sitna je to duša… i rođenu mater bi proda za 2 iljade..

On je proda, ma nemoj… ko da to nekoga zanima šta je proda svojih par komada.. pa bi kupijo opet 100 kuna niže..

Lipi moji, vi šta držite i dokupljujete pomalo ne dajte se smesti jer ovo će biti jedna dobra priča, ka šta je uvik kod Jure bilo..

Ma šta vi govorili o njemu, uvik je on dioničare znao nagraditi.. na ovaj ili onaj način !!

Adio..

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

New Report

Close