IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sadašnja vrijednost Bv 2500 kn.

"majstore", tvojoj Đakovštini (DKVS-R-A) je BV bio preko 300 kn i na sve strane si drukao i navlačio ljude na kupnju jer da im je imovina duplo veća od dugova. da ne dužim, firma je otišla u stečaj, a kad se imovina DKVS-a prodavala nije se uspjelo pokriti niti pola dugova! toliko o BV-u neke firme i tvojoj vjrodostojnosti da daješ savjete! (o Magmi, Ingri i tvojim ostalim biserima bolje da ne pričamo, jel tako?


Ako prođe dokapitalizacija IGH tipujem na njega!

iz tvoga drukanja je janso da si ovdje uletio pred tjedan dana i sad grizeš nokte i navlačiš ljude da kupe IGH da slučajno ne izgubiš svoju siću koju si uložio….



sadašnja vrijednost Bv 2500 kn.

"majstore", tvojoj Đakovštini (DKVS-R-A) je BV bio preko 300 kn i na sve strane si drukao i navlačio ljude na kupnju jer da im je imovina duplo veća od dugova. da ne dužim, firma je otišla u stečaj, a kad se imovina DKVS-a prodavala nije se uspjelo pokriti niti pola dugova! toliko o BV-u neke firme i tvojoj vjrodostojnosti da daješ savjete! (o Magmi, Ingri i tvojim ostalim biserima bolje da ne pričamo, jel tako?


Ako prođe dokapitalizacija IGH tipujem na njega!

iz tvoga drukanja je janso da si ovdje uletio pred tjedan dana i sad grizeš nokte i navlačiš ljude da kupe IGH da slučajno ne izgubiš svoju siću koju si uložio….
[/quote]
Nemam više Igh.Ušao sam na 1082 dva kom radi potencijalne dokapitalizacije i izaša mislim na 920.
I sada tražim velkikog investitora koji će moje pravo na dokapitalizaciju iskoristit kao trojanskog konja za preuzeti IGH.A vi nemojte ovo kupovati jer vam ne izgleda pametno.Možda vrijeme pokaže da vam je razmišljanje bilo krivo.Vaš novac ,vaša odluka,Ja samo iznosim stav.A da li je BV 2500
zaista je nama na burzi samo informacija koja može biti i viša i niža.A vi dokumentirajte da li je veća ili manja,a ja to ne mogu jer nisam blizu oltara.
I zaista je BV postao apstraktna veličina.
Varteks revalorizira imovinu na više.
HEFA i VIS i ostale dionice u vlasništvu Validusa se prodaju po višestruko nižim cijenama od oonih po
kojima se vodi u knbjigama.
Međutim,razlog zbog kojeg vjerujem u IGH nije BV.Veća vrijednost je intelektalna imovina,jer je IGH
koncentracija malo pametnijih HRvata…elita građevinske pameti Hrvatske.

Dioničari traže poništenje skupštine IGH
http://www.poslovni.hr/vijesti/dionicari-traze-ponistenje-skupstine-igh-203077.aspx

"Dokapitalizacija će se smatrati uspješnom ako se upiše 35 posto predviđenih novih dionica, a to je 92.750 dionica". Kad se to podjeli sa 500 ispada da se mora upisati novih najviše 185 ulagača sa po 50.000 eura. Ili njih manje, ako se kupi više od minimalnog paketa od 500 komada. Miriše na to da će ova daokapitalizacija uspjeti barem u ovom dijelu dionica. Za obveznice ćemo tek vidjeti za kojih mjesec dana. Uglavnom, dionica ispod sadašnje cijene ne može. Dakle kupnja je svakako stvar sa dobrom perspektivom.


Dokapitalizacija će se smatrati uspješnom ako se upiše 35 posto predviđenih novih dionica, a to je 92.750 dionica". Kad se to podjeli sa 500 ispada da se mora upisati novih najviše 185 ulagača sa po 50.000 eura.

Misliš da će sad lako naći 185 budala kojima će na nekoj novoj Skupštini uzeti pola. Pokazali su što misle o malim dioničarima i kako ih preglasavaju. Slažem se s tvrtkom Stanovi Jadran, a osim toga mali dioničari uopće nisu bili adekvatno obaviješteni o Skupštini i nisu imali pojma što im se sprema. To potvrđuje slab odziv, na Skupštini je bila samo1/3 glasova. Uprava je zadovoljila zakonske okvire, ali i pokazali odnos prema budućim malim dioničarima koji misle uložiti u IGH.

@ Widra
Zašto se uopće baviš na ovoj temi kad toliko mrziš i ne vjeruješ u ovu firmu i njeno rukovodstvo? Ja na firmama koje me ne zanimaju, ili mi se gade uopće ne zalazim na njihove forume. Netko je danas ukrcao 50 komada po asku. Nije to loše za vidjeti. Zanima me što će pisati Knox i slični kad IGH krene prema gore. Nastavit će laprdati? Ili nestati sa teme? Na ZSE je općenito loša klima. Prometi su mali i ništa se ne događa. Takvu sudbinu dijeli i IGH. Ali kad sve krene, IGH će krenuti jače. Naprosto zato jer je na dnu. Tu čak neće imati nekog bitnijeg utjecaja ova dokapitalizacija i njen prolazak ili ne prolazak. Oni koji prate ovu dionicu i znaju ponešto o dionicama na kojima je veća koncentracija špekulantske pažnje znaju o čemu govorim. Zasad samo strpljenje. Biti odlučan kad treba, mirovati kad treba.



Dokapitalizacija će se smatrati uspješnom ako se upiše 35 posto predviđenih novih dionica, a to je 92.750 dionica". Kad se to podjeli sa 500 ispada da se mora upisati novih najviše 185 ulagača sa po 50.000 eura.

Misliš da će sad lako naći 185 budala kojima će na nekoj novoj Skupštini uzeti pola. Pokazali su što misle o malim dioničarima i kako ih preglasavaju. Slažem se s tvrtkom Stanovi Jadran, a osim toga mali dioničari uopće nisu bili adekvatno obaviješteni o Skupštini i nisu imali pojma što im se sprema. To potvrđuje slab odziv, na Skupštini je bila samo1/3 glasova. Uprava je zadovoljila zakonske okvire, ali i pokazali odnos prema budućim malim dioničarima koji misle uložiti u IGH.
[/quote]

neće tu trebati 185 budala…ovo je sve očito već dogovoreno s par većih igrača koji će ući u dokap s većom lovom i preuzeti IGH…što za firmu nije loša varijanta, sve je bolje od ovoga gdje se ne zna tko pije, a tko plaća

Prvi krug upisa je do 14.5.2012. god. To je slijedeći datum koji čekamo.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dy3yzMyqelUgd0bIYJu4dg==.pdf

Tko se gura na kupnji IGH na 740 kuuna kad će prodavati kroz par dana po 6xx kuna.

Mislim da je jasno da sve ide po planu, bar što se tiče zamisli Jure i kompanije, nisam ni sumnjao da će se dogoditi neki drugi scenarij. Mi koji imamo IGH u portfelju možemo se nadati da će dokap podići malo dionicu, nekakav uzlet nam stvarno treba.

SKDD će ionako odrediti ime novih dionica. Mogu one biti IGH-P-A. Onda će ovi koji imaju R-A prestati dramiti kako im je vrijednost dionice pala zbog Jurinih akrobacija. Samo strpljenja. U svakom slučaju daleko je veća vjerojatnost da će na preko 800, nego na ispod 700 kuna. Pa kom opanci, kom obojci.


@ Widra
Zašto se uopće baviš na ovoj temi kad toliko mrziš i ne vjeruješ u ovu firmu i njeno rukovodstvo?

Vjerujem ja u firmu. Ja sam mali dioničar IGH ako nisi shvatio. Ova Uprava se ponaša neprijateljski prema malim dioničarima, a predloženom dokapitalizacijom grubo ih je oštetila. To zna i Sv. Jure I. Makaranin. Ali što ćeš ići će to gore jel’. Zabole me za takvo gore sve dok se takvi LOPOVI iživljavaju na malim dioničarima! Zašto misliš da će se to sutra promijeniti? Stvar teba postaviti na poštenim odnosima i onda možemo dalje. I sami ljudi iz IGH, inženjeri, oni koji stvaraju vrijednost u toj tvrtki su glasovali protiv. Mogli su postojećim dioničarima ponuditi pravo kupnje 3 ili 4 dionice na jednu postojeću, po nominali, proporcionalno udjelima, ali ne. Oni koji žele razumjeti razumiju.

New Report

Close