IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kaj sad ?
provedeno je sve na skupštini kaj se htjelo …. jure je dobio kaj je htio…imamo novih 265 iljada komada …može kupit samo onaj koj ima 50 iljada ojrića …recimo da smo iz…bani …dionica je okinula sa 1150 na 740 … gledam tehnika je obratno skočila sa 880 na 1250 …vijadukt je otišel gore…
razmišljam razumno …ak su proveli lobiranje prije …nisu bez vraga odlučili na ovo ..i ograničili o
i isključili male …
imaju točnog kupca i cilj …to je ziher … pitanje je kak bu se to odrazilo na cijenu …ccc….
lako nam je mislit da to vredi 2450 …pitanje je samo kad bu natrag na tu cijenu ….
po prirodi sam optimist …al da smo zaglavili …jesmo …


oni će dokapitalizirati po 400 kn , a utvrđuje se vrijednost od 760 kn po dionici.
U tu priču ulazi FGS – i neki Rusi

Sve po planu.
FGS moguće,ovo je za njih idealna prilika.
Dionica neće doli radi novih dionica jer u IGH mogu ući samo investitori ,a ne burek investitori kao mi.Ali to ne znaći da se i ovdje neće zaraditi za burek,Hoće i to sigurno,samo da dokapitalizacija
prođe ne samo formalno nego i stvarno financijski.
Ponovno objavljujem natječaj:
Kupnjom dvije dionice po 1085 sam ostvario pravo na kupnju 265.000 dionica po 760.Molim ozbiljne investitore da se jave,a ja ću svoje pravo ustupiti onome tko mi da veću proviziju.Naravno da ću
dati popust onome tko kupi više.
Šifra:Što više to bolje.

Sadašnji BV =2.502

Nakon maksimalne dokapitalizacije BV ne može ispod 1400.

Ako smatrate da će dokapitalizacija proći kupnja do 1000 vam je super,a sadašnja od 750 kao
dobitak na lutriji.

Opasnost:Neće biti dobro ako dokapitalizacija ne prođe!

Ja takođe prije nisam imao dionicu,ali kada je sada pala kupio xxx komada po 756 kuna onog dana kada je bilo na prodaji sa H nalogom. Mislim da dugoročno vrijedi ući u ovu dionicu,a i kada krene može u 2 dana ići 100% gore. Nema veće špekulantske dionice na zse.
U dokap sa 50000e ne mislim ulazit jer nemam.





Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

Ako je tako,unatoc situaciji da sam mali investitor, to nuzno ne znaci lose za dionicu i ukupno poslovanje.Ja sam zainteresiran da dionica se vrati na razine koje su meni interesantne( oko 3000).
Samo da se razrjesi ova koma..
lp

[/quote]

Je, je samo ti sanjaj i dalje…3, 5 i 10 tisuća. Bit će kad na vrbi zasvrbi.

Skupština je gotova, ali odluke tek treba provesti, a to koliko sam ja načuo neće biti lako.
Odnosno da tu budem precizniji, moguće je da će biti nemoguće.
[/quote]

Gle kolega, ja sam iskoristio situaciju i ukrcao sa 100-ak komada na razinama od 710-756 tijekom par tjedana.Smanjio sam si ulaz na 1250 i mirno cekam. 50000eur nemam da bih jos grunio 500 kom.u dokapu.
A to dali ce biti 3,5 ili vise tisuca kuna po dionici to ce trziste reci i buducnost a ne vi ili ja.Ja nisam nikada mislio da ce biti 16400 pa jest..ja nisam niti sanjao da nakon 2:0 barca s igracem vise odigra preksinoc 2:2 a jest ,ja nisam…..hocete li dalje?
[/quote]

Rid maj lips: Ako dokap prodje to nikad nece na 3 soma. No kvaka je da vjerojatno nece proci, barem ne iz ovog pokusaja vidi mi se.


To je koma svjetskih razmjera za male. Oni to više neće kupovati jer bu ih Jure ponovo zajebal kad-tad. Sad će dionica narasti jedino ako IGH bude izabran od Googlea da im pomogne u rudarenju asteroida. Na 760 dolazi 265.000 novih dionica. Ni postojećih 158.000 nitko ne želi.

Dobrodošli u stvarnost, kolega.
Sad pomozite ostalima koji još žive u zabludi da se i oni osvijeste.






Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

Ako je tako,unatoc situaciji da sam mali investitor, to nuzno ne znaci lose za dionicu i ukupno poslovanje.Ja sam zainteresiran da dionica se vrati na razine koje su meni interesantne( oko 3000).
Samo da se razrjesi ova koma..
lp

[/quote]

Je, je samo ti sanjaj i dalje…3, 5 i 10 tisuća. Bit će kad na vrbi zasvrbi.

Skupština je gotova, ali odluke tek treba provesti, a to koliko sam ja načuo neće biti lako.
Odnosno da tu budem precizniji, moguće je da će biti nemoguće.
[/quote]

Gle kolega, ja sam iskoristio situaciju i ukrcao sa 100-ak komada na razinama od 710-756 tijekom par tjedana.Smanjio sam si ulaz na 1250 i mirno cekam. 50000eur nemam da bih jos grunio 500 kom.u dokapu.
A to dali ce biti 3,5 ili vise tisuca kuna po dionici to ce trziste reci i buducnost a ne vi ili ja.Ja nisam nikada mislio da ce biti 16400 pa jest..ja nisam niti sanjao da nakon 2:0 barca s igracem vise odigra preksinoc 2:2 a jest ,ja nisam…..hocete li dalje?
[/quote]

Rid maj lips: Ako dokap prodje to nikad nece na 3 soma. No kvaka je da vjerojatno nece proci, barem ne iz ovog pokusaja vidi mi se.
[/quote]

DAKLE JA SAM SIGURAN DA CE NA 3 SOMA puno prije nego li mnogi misle a nikada ne reci nikada da nece opet i na ATH

@MiaIII

3 soma po dionici možeš dobiti odmah, ali na ribarnici. A tlak će ti s ovom dionicom sigurno brzo na ATH. Zna uzoriti Jure kako se to radi. Predlažem na sljedećoj Skupštini novu točku dnevnog reda, naravno ako se slažete. Kandidirajmo Juru Radića za sveca. Takav čovjek zavređuje biti izuzetak pa nek ponese titulu još za života. S tim papirom može onda direktno preko Kaptola u Vatikan i do Pape. Već su ga prepoznali kao potencijal. Bio je među 16 zaslužnih kad je papa Benedikta XVI. posjetio Hrvatsku. Najviše mu se tad svidjela papina poruka: : "Nastojte da vam savjest bude čista". Pa je li ti savjest čista sveti Jure I Makaranin?


DAKLE JA SAM SIGURAN DA CE NA 3 SOMA puno prije nego li mnogi misle a nikada ne reci nikada da nece opet i na ATH

al ti si bio siguran i na 1.250 ili koliko si već plaćao da će na 3.000. Zašto i slušali tvoje mišljenje?

Ljudi moji, Za pad građevinskih aktivnosti u zemlji i u inozemstvu nije kriva uprava IGH. Nadajmo se boljim vremenima kada mine kriza eurozone i uopće svjetska kriza. Možda će kriza još dugo potrajati…ali treba se nadati da uskoro dolaze bolja vremena


Ljudi moji, Za pad građevinskih aktivnosti u zemlji i u inozemstvu nije kriva uprava IGH.

Uprava je kriva jer nije znala reagirati pravovremeno i na pravi način na pad građevinskih radova.



Ljudi moji, Za pad građevinskih aktivnosti u zemlji i u inozemstvu nije kriva uprava IGH.

Uprava je kriva jer nije znala reagirati pravovremeno i na pravi način na pad građevinskih radova.
[/quote]

Dok je bila ekspanzija veliko zaduženje je bila prednost i IGH je to lijepo iskoristio jer je sa nominale
sadašnja vrijednost Bv 2500 kn.Ušesterostručili su imovinu,ali poluga je postala kontraproduktivna.
Što si dužnije to si tužniji,pa svi građevinari imaju problem velikih financijskih obveza.
INGR je zagucala ARENU i možda se zadavila.
KOnstruktor i IGH su progutali Spaladium isto Arenu i guši ih
Tehnika ima stanove.a prodaja ne ide i postaju sve nelikvidniji.
Industrogradnja je nekretninski fond i mogla bi proći dobro.
Viadukt je skoro izgorio u Libiji.To je viša sila.Izgleda da idu dobro.
Hidra uvijek radi za sol i papar.
Jedino LVCV nije progucao ni jedan veliki zalogaj,pa u zlatna vremena nije imao veliku polugu koja ga je gurala naprijed,ali zato sada zbog male zaduženosti ima zagarantiran opstanak.A onaj građevinar koji opstane će biti dobitni konj.
Ako prođe dokapitalizacija IGH tipujem na njega!

New Report

Close