IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ništa ne javlja,očito ne ide dobro po večinu malih dioničara.
Očito Jure ima večinu glasova.



Uz to, polako se lupa po asku. Skuplja se, skuplja.

Po bidu se lupa kolega po bidu.
[/quote]
Molim da već jednom stisnete na 6xx kuna i moderatora da mi ne uskraćuje mišljenje o mojoj željenoj cijeni. [proud]

Jure ima većinu i to od 80-ak posto.


Jure ima većinu i to od 80-ak posto.

Digni se iz klupe, ispruži ruku i zagalami: NEĆEŠ RAZBOJNIČE!
Da malo digneš atmosferu. [tongue]

Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

http://zse.hr/default.aspx?id=40083

Ovome što nudi 740 kuna za dionicu nitko ne želi prodati. Čudni neki ljudi.


Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

Ako je tako,unatoc situaciji da sam mali investitor, to nuzno ne znaci lose za dionicu i ukupno poslovanje.Ja sam zainteresiran da dionica se vrati na razine koje su meni interesantne( oko 3000).
Samo da se razrjesi ova koma..
lp



Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

Ako je tako,unatoc situaciji da sam mali investitor, to nuzno ne znaci lose za dionicu i ukupno poslovanje.Ja sam zainteresiran da dionica se vrati na razine koje su meni interesantne( oko 3000).
Samo da se razrjesi ova koma..
lp

[/quote]

Je, je samo ti sanjaj i dalje…3, 5 i 10 tisuća. Bit će kad na vrbi zasvrbi.

Skupština je gotova, ali odluke tek treba provesti, a to koliko sam ja načuo neće biti lako.
Odnosno da tu budem precizniji, moguće je da će biti nemoguće.

To je koma svjetskih razmjera za male. Oni to više neće kupovati jer bu ih Jure ponovo zajebal kad-tad. Sad će dionica narasti jedino ako IGH bude izabran od Googlea da im pomogne u rudarenju asteroida. Na 760 dolazi 265.000 novih dionica. Ni postojećih 158.000 nitko ne želi.

oni će dokapitalizirati po 400 kn , a utvrđuje se vrijednost od 760 kn po dionici.
U tu priču ulazi FGS – i neki Rusi




Ne odgovara na pitanja malih dioničara. Valjda se brani šutnjom kao i neki njegovi prijatelji iz stranke. Veli sve piše u obrazloženju. Inače skupština je već odavno gotova. Dokapitalizacija je prošla.

Ako je tako,unatoc situaciji da sam mali investitor, to nuzno ne znaci lose za dionicu i ukupno poslovanje.Ja sam zainteresiran da dionica se vrati na razine koje su meni interesantne( oko 3000).
Samo da se razrjesi ova koma..
lp

[/quote]

Je, je samo ti sanjaj i dalje…3, 5 i 10 tisuća. Bit će kad na vrbi zasvrbi.

Skupština je gotova, ali odluke tek treba provesti, a to koliko sam ja načuo neće biti lako.
Odnosno da tu budem precizniji, moguće je da će biti nemoguće.
[/quote]

Gle kolega, ja sam iskoristio situaciju i ukrcao sa 100-ak komada na razinama od 710-756 tijekom par tjedana.Smanjio sam si ulaz na 1250 i mirno cekam. 50000eur nemam da bih jos grunio 500 kom.u dokapu.
A to dali ce biti 3,5 ili vise tisuca kuna po dionici to ce trziste reci i buducnost a ne vi ili ja.Ja nisam nikada mislio da ce biti 16400 pa jest..ja nisam niti sanjao da nakon 2:0 barca s igracem vise odigra preksinoc 2:2 a jest ,ja nisam…..hocete li dalje?

New Report

Close