IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uz to, polako se lupa po asku. Skuplja se, skuplja.


Uz to, polako se lupa po asku. Skuplja se, skuplja.

Po bidu se lupa kolega po bidu.

Vidim, ovi full u cashu su gnjevni na moje postove. Ha-ha! [tongue] Ne kuže da će se najviše smijati oni koji su pola-pola. A taj sam, pa ćemo vidjeti. Sve mi paše. Osmjeh u svakom slučaju. [proud]

Nisam trenutno zainteresiran za kupnju no savjetovao bih vlasnicima
da se iskrcaju dok ne popuse
jos vise….
To je samo moje misljenje svako sa svojim novcem radi sto hoce isto sam rekao na Petrokemiji na 350kuna pa ko nije sluso sad prodaje po 280…
ja sam daleko od strucnjaka no mislim da ne treba previse znati da se vidi sto sljedi ovdje
mogucnosti za krah su puno veće od mogućnosti za uspjeh ..no kome se kocka neka samo izvoli..
ja cu pricekati veliki pad koji ocekujem pa mozda onda kupim nesto dionica ako IGH uopce prezivi..
Dokapitalizacija je losa sama po sebi i izazvat ce pad a bez nje je jos gore tako da ne vidim svijetlu buducnost..bolje sada prodat pa kupit dionicu ponovo kada jos padne nego drzat dionicu bez buducnosti..ja sam vec nastradao tako …pa ne zelim da se to desi i vama
Oprostite na mom pesimizmu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Nisam trenutno zainteresiran za kupnju no savjetovao bih vlasnicima
da se iskrcaju dok ne popuse
jos vise….
To je samo moje misljenje svako sa svojim novcem radi sto hoce isto sam rekao na Petrokemiji na 350kuna pa ko nije sluso sad prodaje po 280…
ja sam daleko od strucnjaka no mislim da ne treba previse znati da se vidi sto sljedi ovdje
mogucnosti za krah su puno veće od mogućnosti za uspjeh ..no kome se kocka neka samo izvoli..
ja cu pricekati veliki pad koji ocekujem pa mozda onda kupim nesto dionica ako IGH uopce prezivi..
Dokapitalizacija je losa sama po sebi i izazvat ce pad a bez nje je jos gore tako da ne vidim svijetlu buducnost..bolje sada prodat pa kupit dionicu ponovo kada jos padne nego drzat dionicu bez buducnosti..ja sam vec nastradao tako …pa ne zelim da se to desi i vama
Oprostite na mom pesimizmu…

Kolega, hvala na istinskoj brizi za nas koji smo unutra.
Ova dionica ovog momenta vrijedi 2450 kn i tu ce uskoro biti opet na ovaj ili onaj nacin.A ove spekulacije me uopce ne interesiraju.
Ja sam, vidite, siguran da mogu mirno spavati ,
lp

fgs

ne zaboravite – sutra je skupstina u 9 sati. svakako doci bar pola sata ranije, jer se vrata dvorane zakljucavaju tocno u 9 i nema naknadnog ulazenja. a prije ulaska vas moraju naci na listama dionicara, identificirati osobnom i obaviti druge formalnosti koje ce vam omoguciti glasovanje na skupstini. ako nas bude dosta, mogla bi biti guzva na ulazu, pa dodjite dosta ranije. vazno je…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Ja nisam iz zg, a sutra ne mogu doci… No, svim kolegama koji su protiv ove lopovske odluke i bagre koja nas kao predstavlja, želim da skinu ovaj katastrofalni peijedlog…. Dečki i djevojke sretno nam bilo


ne zaboravite – sutra je skupstina u 9 sati. svakako doci bar pola sata ranije, jer se vrata dvorane zakljucavaju tocno u 9 i nema naknadnog ulazenja. a prije ulaska vas moraju naci na listama dionicara, identificirati osobnom i obaviti druge formalnosti koje ce vam omoguciti glasovanje na skupstini. ako nas bude dosta, mogla bi biti guzva na ulazu, pa dodjite dosta ranije. vazno je…

Idemo purgeri, any info o tijeku Skupstine i rezultatima,
lp


Nisam trenutno zainteresiran za kupnju no savjetovao bih vlasnicima
da se iskrcaju dok ne popuse
jos vise….
To je samo moje misljenje svako sa svojim novcem radi sto hoce isto sam rekao na Petrokemiji na 350kuna pa ko nije sluso sad prodaje po 280…
ja sam daleko od strucnjaka no mislim da ne treba previse znati da se vidi sto sljedi ovdje
mogucnosti za krah su puno veće od mogućnosti za uspjeh ..no kome se kocka neka samo izvoli..
ja cu pricekati veliki pad koji ocekujem pa mozda onda kupim nesto dionica ako IGH uopce prezivi..
Dokapitalizacija je losa sama po sebi i izazvat ce pad a bez nje je jos gore tako da ne vidim svijetlu buducnost..bolje sada prodat pa kupit dionicu ponovo kada jos padne nego drzat dionicu bez buducnosti..ja sam vec nastradao tako …pa ne zelim da se to desi i vama
Oprostite na mom pesimizmu…

pa kolega o kupnji je trebalo razmisljati dok je rast tek poceo.a i za prodaju je bilo puuuno vremena.cak i nedavno po 800kn.tak da…treba malo vise pronicljivosti prije nego stvari krenu lose

molim fetive zagrebčance koji su nazočili skupštini da ukratko iznesu svoje dojmove… odnosno zaključke.


molim fetive zagrebčance koji su nazočili skupštini da ukratko iznesu svoje dojmove… odnosno zaključke.

Mislim da još nije gotova.
Cekam i ja na iglama [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close