IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dokap nije posten i zato jer nemaju svi da uloze sva jaja u jednu kosaru,neki su ,mnogi vjerojatno vec do grla u dionici i nemaju za jos i sad ce im se te dionice obezvrijediti jeftinim ulazom drugih…

Četvrtak nije daleko. Uskoro kreće ova priča u ovom ili onom smjeru.

Evo što je blagajnica HDZ-a gđa. Branka Pavošević izjavila istražiteljima USKOK-a gdje danas, gdje traje njeno svjedočenje na sudu u Zagrebu:

9.52 "Više od milijun kuna dobila sam od Petra Đukana iz IGH", izjavila je USKOK-u!

U vrijeme te transakcije u središnjici HDZ-a bio je prisutan i Zubović, a Đukan je najavio i 10.000 kuna veću donaciju.

Cjelovitiji tekst možete vidjeti ovdje:
http://danas.net.hr/crna-kronika/na-sudjenju-hdz-u-svjedoci-zena-s-motikom

Pa sad, recite nam Đukane, Radiću, Stojanu, Jeriću i ostali likovi plejade hrvatske građevinske mafije, recite nam čijim ste to novcem i gotovinom podmićivali HDZ i za čije interese?

Recite nam koliko je novca "oprano" na vašim velebnim projektima "Šolta", "Lux gradnja", "List", "Radeljević" itd.

Recite nam i kako je maleni Trames dobio posao u Iraku i tko ga je stvarno odradio, a tko je uzeo provizije? Recite nam i čiji je je Trames i otkuda mu pare za Radeljević?

Puno je, puno i previše pitanja koja čekaju odgovore. Ne zanima to očito samo dioničare ove kompanije nego i istražne organe ove zemlje. Ako ste držali ruku na srcu dok je svirala himna i molili Boga s krunicom u ruci, kako ste mogli tako brutalno popljačkati kompaniju koju ste doslovno upropastili i građane ove zemlje?

Jure, ti si na redu…i tvoja ekipa.

Imam neki osjećaj da se prijedlog za dokap radio,po nekome tko je jako zainteresiran kao strateški partner,da se dao diskont na tržišnu cijenu dionice,a naravno za takav "dobar "posao provizija izdašna slijedi !
Još malo pa dan " D ".

Hoćemo li danas na 6xx kuna ?


Imam neki osjećaj da se prijedlog za dokap radio,po nekome tko je jako zainteresiran kao strateški partner,da se dao diskont na tržišnu cijenu dionice,a naravno za takav "dobar "posao provizija izdašna slijedi !
Još malo pa dan " D ".

Sadašnji prijedlog dokapa ima miljon propusta -evo samo jedan primjer gdje bi sve palo: recimo da se pojave dva ili više investirora koji žele kupiti SVIH 265000 dionica (iako je to skoro pa nemoguće, al sanjajmo da neki jaki igrači u ovoj prilici vide IGH kao odličnu priliku)…
Tko će imati pravo prvenstva, kako će se dijeliti, …, ili još gore jedan hoće npr. 265000, drugi 200000, treći 50 000 i npr ja tih minimalnih 500. Koliko ću ja dobiti?

Sve mi se čini da je ovo još jedna igra u kojoj se pravila mijenjaju tijekom igre


Imam neki osjećaj da se prijedlog za dokap radio,po nekome tko je jako zainteresiran kao strateški partner,da se dao diskont na tržišnu cijenu dionice,a naravno za takav "dobar "posao provizija izdašna slijedi !
Još malo pa dan " D ".

Logičan osjećaj nije osjećaj, nego logika.
Da, oni koji imaju nešto dionioca će imati malo više nakon dokapitalizacije.Naročito,se to odnosi na
upravljačku strukturu!Ali prvo Skupština,a ovaj prijedlog dokapitalizacije treba proći sa 75% prisutnih glasova.

Ajde šta brinete, sutra smo 800, 900.


Ajde šta brinete, sutra smo 800, 900.

vidite koliko ste zaglibili ovdje kad moj post dobije ocjenu 74%. [lol]

Tek ćemo vidjeti što je glib, a što dobitak.

‘Novac Sanaderu donosili IGH, Zubak, Hrvatske šume, HEP…’
http://www.poslovni.hr/vijesti/novac-sanaderu-donosili-igh-zubak-hrvatske-sume-hep-202840.aspx


Hoćemo li danas na 6xx kuna ?


Ajde šta brinete, sutra smo 800, 900.

Realno je 600 kuna puno bliže od 800 kojih priželjkuju oni što prodaju dionice IGH.

New Report

Close