IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bok Radićevci,

ne bih htio da djeluje kao nekakvo nagovaranje ili slično. Dakle, samo moje predviđanje – do kraja godine IGH između 19K i 20K kuna.

Pozdrav do onda.

Diablo

Koje guranje na prodaji, taj želi što jeftinije

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koje guranje na prodaji, taj želi što jeftinije

i mi želimo…
ali kupiti.


Koje guranje na prodaji, taj želi što jeftinije

Trenutno je takva situacija. Može se okrenuti u svakom trenutku.
Ne brinem.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


i mi želimo… ali kupiti.

čekam lovicu da sjedne, a to je tek za tjedan dana, nažalost[smiley3]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vrlo zanimljivo stanje, kupnja jača, a prodaja se ne da:[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine:

Koje guranje na prodaji, taj želi što jeftinije

i mi želimo…
ali kupiti.

Hm, nadam se da ce i do povrata para od Ht-a jos biti na ovim razinama ako ce se pbz jos iskrcavat (iako cisto sumnjam) da jos malo podebljam IGH u portfelju. Trenutno mi je 33 % okruglo.[smiley13]

[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zanimljivo trgovanje na 12 400k……………….velik promet.

još 3 kom do 12 500k…………….

Borba na koti 12-400 traje. Promet 2.64mil prometa
Updt..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Već na rezultatima za 3Q će se desiti najveći pomak u odnosu na 06.,već sam dosadno pisao par puta da će neki plakati što prodaju,moje je skromno mišljenje da ispod 13k ne treba puštati

Pesimist! Ja cekam za cca 18 mjeseci ili na FI za 2008 odnosno u pocektu 2009 na 50K. Evo zapisano ovdje. [smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

New Report

Close