IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je bilo tresla se brda, rodio se miš.
Imam molbu:
Aj nek neko posta promjene u top 10, ako je pratio jucer i danas.

teško je reći šta je koji datum s obzirom da je SDA u neredu zadnjih dana ali evo razlika jučer i danas, po meni je to bilo trgovano 27.9 ali ne moram biti u pravu:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 8.701 5,49 Skrb. račun -580
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.600 2,27 Skrb. račun
7. DEŠKOVIĆ ŽARKO 3.258 2,05 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.687 1,69 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.226 1,40 Skrb. račun
10. SMILJAN JURIĆ 2.145 1,35 Račun portfelja -245
Ukupno: 39,08

Heaven or Las Vegas

Puno hvala, da ovo mora biti od 27.9.


Puno hvala, da ovo mora biti od 27.9.

Dobro je, zna se tko štopa cijenu. Iako na prvi pogleda izgleda tako kako izgleda, može biti i varka. Takvih primjera ima koliko hoćeš, a zapravo imaju samo jednu svrhu. Nešto prikriti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobro je, zna se tko štopa cijenu. Iako na prvi pogleda izgleda tako kako izgleda, može biti i varka. Takvih primjera ima koliko hoćeš, a zapravo imaju samo jednu svrhu. Nešto prikriti.

*** obrisano ***
Ako imaš kakve vijesti, stavi link.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Da nema broja 3. već bi odavno bili gore,možda je bolje tako polako[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Kako je burza nekad prljava igra, ovo izlaženje i ne mora biti izlaženje, zar ne? To smo već više puta vidjeli.


Da nema broja 3. već bi odavno bili gore,možda je bolje tako polako[smiley2]

O tome i pričam, štopanje je očito, a to dnevno trgovanje prikazuje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako je burza nekad prljava igra, ovo izlaženje i ne mora biti izlaženje, zar ne? To smo već više puta vidjeli.

O čemu ti? *** obrisano ***

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


O čemu ti? *** obrisano ***

O tome kako su neke stvari nekad samo prividne i imaju samo jednu svrhu.
Mislim da ćemo uskoro brzo preko 13.000 kuna.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Likvidnost je odlična,prometi u ovoj godini su višestruko veći nego lani, interes za tvrtku i njezine dionice je velik.Ove godine očekujemo preko 800 miliona prihoda i 100 mil kuna dobiti,samim objavom tih rezultata ići ćemo na 16-17k
TKO BUDE IMAO STRPLJENJA I ČUVAO OVU DIONICU DUGOROČNO ĆE IMATI VELIKE KORISTI.

Iskreno mi smetaju kolege koje dnevno i krakoročno pumpaju dionicu,od toga ništa.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Likvidnost je odlična,prometi u ovoj godini su višestruko veći nego lani, interes za tvrtku i njezine dionice je velik.Ove godine očekujemo preko 800 miliona prihoda i 100 mil kuna dobiti,samim objavom tih rezultata ići ćemo na 16-17k
TKO BUDE IMAO STRPLJENJA I ČUVAO OVU DIONICU DUGOROČNO ĆE IMATI VELIKE KORISTI.

Iskreno mi smetaju kolege koje dnevno i krakoročno pumpaju dionicu,od toga ništa.

Hvala kolega. Ovo dugoročno uzimam za ozbiljno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Već na rezultatima za 3Q će se desiti najveći pomak u odnosu na 06.,već sam dosadno pisao par puta da će neki plakati što prodaju,moje je skromno mišljenje da ispod 13k ne treba puštati

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close