IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mali podsjetnik na prognote ERSTE banke prije samo godinu dana. I tada su imali slična dugovanja itd…

Erste banka: Ciljana cijena dionice Instituta IGH 2.427 kuna

Analitičari Erste banke snizili su danas ciljanu cijenu dionice Instituta IGH na 2.427 kuna s ranije utvrđenih 2.697,99 kuna te joj dodijelili investicijski rejting akumulirati budući da je razlika između cijene kojom se trguje na burzi i ciljane cijene veća od 10 posto.

Analitičari Erste banke u izvješću navode da se dovršetak razvojnih projekata u toj kompaniji ubrzava, izazvan ulaskom novih partnera i zaključivanjem financijskih aspekata poslova. Prihodi IGH iz osnovnog poslovanja vjerojatno će stagnirati u ovoj godini, odnosno iznositi 502 milijuna kuna, uz mogućnost njihova rasta u 2012. na krilima vladina 14 milijardi eura vrijednog plana investicija u infrastrukturu. Ove bi se godine profitabilnost IGH trebala poboljšati, ocjenjuju Erste analitičari, i to, među ostalim, zbog mjera rezanja troškova, kao i baznog efekta.


A prognoza papana pobjede?
1. target 750
2. target 500

Premda zbog ovog dokapa bojim se da bi moglo i malo niže tipa do 420 kuna.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Joj pobjeda bio si manji od makova zrna kad je skocilo na 11xx, onda sam te pozivao,ali nista… Ti si prijatelju najobicniji druker koji na neku kvazi spiku misli kpit za 3.86kn i prodat za 2500kn.. Kada si tako pametan zasto se#2 nakrcao sa cca 1000komada..zato sto je budala ili? Taj u svakom slicaju zna vIse od nas… Neka padne na 400 ja svoje ne dam jer znam da kad krene gore bit ce veselja,a ove panicare pozivam da se svi iskrcaju samo da ih se rijesimo



Mali podsjetnik na prognote ERSTE banke prije samo godinu dana. I tada su imali slična dugovanja itd…

Erste banka: Ciljana cijena dionice Instituta IGH 2.427 kuna

Analitičari Erste banke snizili su danas ciljanu cijenu dionice Instituta IGH na 2.427 kuna s ranije utvrđenih 2.697,99 kuna te joj dodijelili investicijski rejting akumulirati budući da je razlika između cijene kojom se trguje na burzi i ciljane cijene veća od 10 posto.

Analitičari Erste banke u izvješću navode da se dovršetak razvojnih projekata u toj kompaniji ubrzava, izazvan ulaskom novih partnera i zaključivanjem financijskih aspekata poslova. Prihodi IGH iz osnovnog poslovanja vjerojatno će stagnirati u ovoj godini, odnosno iznositi 502 milijuna kuna, uz mogućnost njihova rasta u 2012. na krilima vladina 14 milijardi eura vrijednog plana investicija u infrastrukturu. Ove bi se godine profitabilnost IGH trebala poboljšati, ocjenjuju Erste analitičari, i to, među ostalim, zbog mjera rezanja troškova, kao i baznog efekta.


A prognoza papana pobjede?
1. target 750
2. target 500

Premda zbog ovog dokapa bojim se da bi moglo i malo niže tipa do 420 kuna.

[/quote]

Cijena bi se trebala stabilizirati na oko 400

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

1200 je ovdje jaki otpor koji cak nije ni dotaklo u rally-u ,to je ujedno i zadnje dno iz 2010 ..
slican obrazac ingre oko 8-9 kn prije propada .sretno u trazenju dna…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Mali podsjetnik na prognote ERSTE banke prije samo godinu dana. I tada su imali slična dugovanja itd…

Erste banka: Ciljana cijena dionice Instituta IGH 2.427 kuna

Analitičari Erste banke snizili su danas ciljanu cijenu dionice Instituta IGH na 2.427 kuna s ranije utvrđenih 2.697,99 kuna te joj dodijelili investicijski rejting akumulirati budući da je razlika između cijene kojom se trguje na burzi i ciljane cijene veća od 10 posto.

Analitičari Erste banke u izvješću navode da se dovršetak razvojnih projekata u toj kompaniji ubrzava, izazvan ulaskom novih partnera i zaključivanjem financijskih aspekata poslova. Prihodi IGH iz osnovnog poslovanja vjerojatno će stagnirati u ovoj godini, odnosno iznositi 502 milijuna kuna, uz mogućnost njihova rasta u 2012. na krilima vladina 14 milijardi eura vrijednog plana investicija u infrastrukturu. Ove bi se godine profitabilnost IGH trebala poboljšati, ocjenjuju Erste analitičari, i to, među ostalim, zbog mjera rezanja troškova, kao i baznog efekta.


A prognoza papana pobjede?
1. target 750
2. target 500

Premda zbog ovog dokapa bojim se da bi moglo i malo niže tipa do 420 kuna.

[/quote]

Cijena bi se trebala stabilizirati na oko 400
[/quote]

Ako dođe do 400 mogao bi viditi ingru ponovo na 4 pa i manje zato [sealed]

bit će bolje................



Mali podsjetnik na prognote ERSTE banke prije samo godinu dana. I tada su imali slična dugovanja itd…

Erste banka: Ciljana cijena dionice Instituta IGH 2.427 kuna

Analitičari Erste banke snizili su danas ciljanu cijenu dionice Instituta IGH na 2.427 kuna s ranije utvrđenih 2.697,99 kuna te joj dodijelili investicijski rejting akumulirati budući da je razlika između cijene kojom se trguje na burzi i ciljane cijene veća od 10 posto.

Analitičari Erste banke u izvješću navode da se dovršetak razvojnih projekata u toj kompaniji ubrzava, izazvan ulaskom novih partnera i zaključivanjem financijskih aspekata poslova. Prihodi IGH iz osnovnog poslovanja vjerojatno će stagnirati u ovoj godini, odnosno iznositi 502 milijuna kuna, uz mogućnost njihova rasta u 2012. na krilima vladina 14 milijardi eura vrijednog plana investicija u infrastrukturu. Ove bi se godine profitabilnost IGH trebala poboljšati, ocjenjuju Erste analitičari, i to, među ostalim, zbog mjera rezanja troškova, kao i baznog efekta.


A prognoza papana pobjede?
1. target 750
2. target 500

Premda zbog ovog dokapa bojim se da bi moglo i malo niže tipa do 420 kuna.

[/quote]

target je od 420-450,tu ce biti kroz koji tjedan i ostace stabilna na toj razini

bestija2 @ isti obrazci ista odbijanja samo oduzmes 2 nule… ingra odradjena , sad je naredu igh.. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@bestija

Sve ovo što prolazi i što će proći igh sada to je ingra već odradila

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


…target je ….,tu ce biti kroz koji tjedan i ostace stabilna na toj razini

jedino je sigurno da je skupština ravno za mjesec dana a do tada će gurači na asku odraditi svoje…

ako se ponovi ingrin obrazac i u rastu nakon dna, ja sam bogat čovjek [smiley]

Meni paše ma gdje krenilo, danas sam kupio malo.Čudna je stvar psihologija na burzi.Ima ovde puno razlika s obzirom na INGRu(prebijanje duga s firmama koji su u problemima ikoji su morali prodavati da dođu do casha,ovde bi uložili oni šta lovu imaju i ne moraju prodavati dionice i tako rušiti cijenu + u firmu ulazi casha koji se negdje može uložiti) ali vidit ćemo.Šta ako se dogovore da odustaju od kapitalizacije i da će do svježeg casha doći s nekim strateškim partnerom ili tra la la.Cijena je pala samo zbog objave o možebitnoj kapitalizaciji.

bit će bolje................

Ahahah ili ove strucne ocjene …tipa..trebalo bi se stabilizirati na 400-420kn
Pa vi ste svi vidoviti… Sigurno imate par mlijuna kada ste toliko vidoviti… Priznajte sami sebima da, kao i mi ostali, nemate pojma i da idete gdje vas voda nosi… I nikada nece biti onako kako vi kazete nego gospoda iz IGH koja se sada kida od smijeha kada cita ove vrhunske analize… Ovdje slijedi kampiranje, stoga zapalimo vatricu i cekajmo… Ja sam u minusu 40% pa ne kukam, je da nije lijepo kad pogledas,ali sta sada..da se ubijem… Nece igh narast zbog mene, vec zbog gospode koja tu ima milijune…

kako je nekad bila to krasna dionica. s nostalgijom se sjećam da je u trenutku sa 5 došla do 15 tisuća.ufajmo se…bit će to opet voćka poslije kiše.

New Report

Close