IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za zivce nije najidealnije biti u gradjevincu al cini mi se da mi prica zasad drzi vodu…samo nikako preko 800
[lol]
no ni ispod 770 ili 750 [pray]

jucer je bilo ciscenje pred kraj sve do 800
ocel danas ostaje za vidjet

LOl
netko me zafrkaje
skinuo ciglih 2 komada

Ulaz cca 1200, ja imam vreme na čekat…na te novce nisam racunao bar dvije godine…znaci jos 20 mjeseci cekam:)



Stisnite još malo pa smo na 700 kuna.

e može pa dokup 50-100 komada. he he [cool]
[/quote]
i onda?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Kakva je situacija u top 10


Kakva je situacija u top 10

daj ti reci.


Kakva je situacija u top 10

Prema podacima s mojedionice.com nema nikakvih promjena u zadnjih 5 dana (to računajte srijedu, četvrtak i petak). Mogu vam pogledati za više dana ako vas zanima.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

patnici evo i mene kod vas pa da zajedno patimo 45kom na 772

Nisu mi jasni ovi iz top 10 ako vec propadamo sto se ne spase..mazohisti:). Znaju oni gdje su pare,a mali u panici prodaju kao da su pare tudje


Nisu mi jasni ovi iz top 10 ako vec propadamo sto se ne spase..mazohisti:). Znaju oni gdje su pare,a mali u panici prodaju kao da su pare tudje

Kako nisu jasni, netko mora i sačuvat dionice radi glasovanja o povlaštenom modelu na skupštini, znači čuvaju što imaju plus dokup sada po 760, i kasnije opet po 760.
To bi se moglo nazvat pravim neprijateljskim preuzimanjem u banditskoj suradnji sa insajderom Jurom.

imam pitanje šta se treba desiti da ovo dionic ponovo raste?

dan poslje sutra


imam pitanje šta se treba desiti da ovo dionic ponovo raste?

optimizam [smiley]

New Report

Close