IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki kolega je sa 30 kom opalio po bidu. I srušio cijenu. Čini mi se nakratko.
Kolega, izvrsno, kako kome.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mali pad na kraju, neki su prodavali danas po 12 649, a sad bi opet kupili po 12 100, [smiley6]

da sam znao danas bi malo trejdao ali lako je biti general poslije bitke.
ko se usudi neka pokuša, ja u ovim vremenima se ne usudim.
di je ivek – on to zna dobro ?


da sam znao danas bi malo trejdao ali lako je biti general poslije bitke.
ko se usudi neka pokuša, ja u ovim vremenima se ne usudim.
di je ivek – on to zna dobro ?

I iveku je dosta traydanja, vjerujte mi. I on se usidrio ovdje.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


da sam znao danas bi malo trejdao ali lako je biti general poslije bitke. ko se usudi neka pokuša, ja u ovim vremenima se ne usudim. di je ivek – on to zna dobro ?

nebi mi mogli trejdati,a niti ivek123 neće-bar je tako rekao,
ivek123 ,ne izlazi još dugo.


nebi mi mogli trejdati,a niti ivek123 neće-bar je tako rekao,
ivek123 ,ne izlazi još dugo.

Računaj i na mene.
Updt…………[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

🙂 Ja sam se skoro svaki put opekao na daytradeu sa IGH tako da sad samo dokupljujem a kad dođe lova od HT-a onda ću ja baciti i drugo sidro ovdje, dapače bit će to četverovez 🙂 Sudeći po prodaji koja se danas nagomilala do 13k mogli bi se jos malo strpiti tako da ce mi se ispuniti zelja.

Von Braun, ja IGH necu prodavati u dogledno vrijeme, dakle jos nekoliko godina, tako da mi nista ne znaci trenutna cijena, zato me veseli, a ako cete slijediti moj primjer i vas bi veselilo. ako vam ingra jos malo skoci, mozda bi mogli prodati i podebljati se ovdje, mislim da je ovaj omjer od 4ipo IGH prema 1 INGRi ipak potcjenjivacki za IGH uz duzno postovanje ingrasima.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


nebi mi mogli trejdati,a niti ivek123 neće-bar je tako rekao,
ivek123 ,ne izlazi još dugo.

ako se ne varam netko je rekao da izlazi tek na 50.000 a to je bio valjda ivek ?

da budem iskren malo se mislim podebljati poslije T-HT-a kao i još na nekima pa s jedne strane i dobro da ide po lojtrici gor i dol, mada napreduje gor.

to što se nagomilala prodaja do 13k ,kolega/ica jahhy nema veze, sutra je novi dan i mislim da će to biti počišćeno.
a glede INGR-e, ja je nemam,krivo mi je sto na 45k nisam ušao,a mogao sam.

evo današnje zatvaranje…

roda1:

nebi mi mogli trejdati,a niti ivek123 neće-bar je tako rekao,
ivek123 ,ne izlazi još dugo.

ako se ne varam netko je rekao da izlazi tek na 50.000 a to je bio valjda ivek ?

Da, ja ga cekam na cca 50k za dvije godine. I ne mrdam. Usidrio se. Trenutno kemijam na nekim drugim frontovima. Ovaj sam zatvorio, zapecatio i ostavio ga da “fermentira”. [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

Dobro se trgovalo danas[smiley2]Nisam ni riječ progovorio da neke ne bih nervirao

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close