IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moj prosjek ulaza je 1600 kuna,… šta ja da radim,????…Da uzmem štrik i da se objesim??????.i sad da prodam..ma kakav sam ja baksuz,..da sutra prodam…prekosutra bi cijena skočila za 50 posto ,…bi majke mi…. I šta mogu napraviti…..NIŠTA!!!!!….čekam i šutim i molim boga da ne slupam auto ili mi izgori kuća pa moram prodati pošto-poto,..Ajmo malo iskrenih odgovora kolege ..po kojoj cijeni ste ušli i koliko ste u minusu….ajde recite,??..da možda svima bude lakše,….da ne ispadnem jedino ja blesava budala….ili da sam samo ja kurate sreće…….

Da Te utješim moj prosjek bio je 2000 i prodao sam sve na 1023 i nisam trepnuo, ne zato što imam love nego sam osjetio kamo ide ova dionica a što je najvažnije nestao je onaj grč iz želuca a na gubitak sam skoro pa zaboravio. Sada sam u ne manje rizičnoj dionici ali po meni sa mogućnosti eksponencijalnog rasta. Je..ga, sami smo izabrali ovu igru. Igru u kojoj ima i ljepih trenutaka.

To je cijela i jedina istina, za sada:
"sve bi to bilo ok dali nije ti ovo TA nego dokap efekt.
pitanje:zasto bi netko sada kupovao igh na zse ,pa cak i ispod dokap cijene kad nema potencijal rasta?jedino sto takvi kao ti usporavaju pad.a kad se iscrpis? "

Jack Welch kaže da je na burzi zaradio "čekajući", možda pomogne [thumbsup]

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo





bit ce interesantno pratiti hoce li se popuniti GAP na 9xx i 10xx
ja cu svakako stajat na prvoj koti. 770


i jeste uzeli?
i meni se cini kao da bi se sada moglo malo odbiti gore…makar zbog svih ostalih gradjevinara koji se dizu…
LP
[/quote]
Da
Al 20tak komada zasad
773 prosjek

[/quote]
sve bi to bilo ok dali nije ti ovo TA nego dokap efekt.
pitanje:zasto bi netko sada kupovao igh na zse ,pa cak i ispod dokap cijene kad nema potencijal rasta?jedino sto takvi kao ti usporavaju pad.a kad se iscrpis?
[/quote]
Kako bi ti rekao?!
moj problem.
a vidjet cemo hocu li imat prilike prodat skuplje.
vec sam jucer mogao zaradit 26 kn po dionici.
To sto stavljas ovaj gornji post i ponavljas vjest od 17.03 govori o tvojim motivima
Zivjeli

ma odkad sam ja ovdje …nisam vidio ljepog trenutka!!, samo mučninu,……kupovao sam po 2200, po 1850 i po 1100 sada, i uvijek je nakon kupovine pala još niže i pazi sad…..da kupim po 750 ..sutra bi pala na 500..E ajd sad da probam da ne kupujem…možda upali,..?????.već sam mislio da me neko ucopro,…….Al kako kaže kolega ajmo sad čekati…prst u uho pa da vidimo šta će biti, neću više kupovati al neću ni prodati,…šta znate možda se desi zemljotres pa nam neku susjednu zemlju malo protrese, poruši im koješta, mostove i auto puteve pa nama upadne sjekira u med,….dobro bi bilo recimo Austriju….oni imaju love, bolje nego Bosnu,..nebi tamo baš omastili brk,….a nebi mi njih opelješili kao oni nas u bankarstvu i visokim kamatama,…Mi bi im ponudili razumne cijene da zaposlimo našu građevinsku mašineriju,…a sada mi ostaje samo da proučavam tektonske ploče …jel koja siječe nedje ispod Austrije ?????,

http://www.2shared.com/photo/h45zh1Sr/IGH3.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Povukao se onaj nalog na kupnju od 151 komad pobjegao i onaj veliki nalog na 670 i sad kupnja tanka da ne može biti tanja samo 237 komada a prodaja čak 867 komada.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Povukao se onaj nalog na kupnju od 151 komad pobjegao i onaj veliki nalog na 670 i sad kupnja tanka da ne može biti tanja samo 237 komada a prodaja čak 867 komada.

jel ti sada bolje stanje?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Povukao se onaj nalog na kupnju od 151 komad pobjegao i onaj veliki nalog na 670 i sad kupnja tanka da ne može biti tanja samo 237 komada a prodaja čak 867 komada.

jel ti sada bolje stanje?

[/quote]

Pa kupnja postoji na ovoj razini, najprije 58 komada je netko uzeo a sad je nalog sa 95 komada…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

nemojte me odmah ismijati jer o tehnickoj znam premalo, ali da li jos nekome ovo na igh-u izgleda kao slozeni inverzni h&s? Vrat je dosta nagnut, ali bi li to moglo proc? Tehnicari?


nemojte me odmah ismijati jer o tehnickoj znam premalo, ali da li jos nekome ovo na igh-u izgleda kao slozeni inverzni h&s? Vrat je dosta nagnut, ali bi li to moglo proc? Tehnicari?


možda izgleda ko slomljeni vrat i sad bi trebali ..pirotehničari …..al ja sam ipak optimist po prirodi 🙂



nemojte me odmah ismijati jer o tehnickoj znam premalo, ali da li jos nekome ovo na igh-u izgleda kao slozeni inverzni h&s? Vrat je dosta nagnut, ali bi li to moglo proc? Tehnicari?


možda izgleda ko slomljeni vrat i sad bi trebali ..pirotehničari …..al ja sam ipak optimist po prirodi 🙂

[/quote]

sudeci po ocjenama poruka totalno smo fulali 🙂

New Report

Close