IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!

Prva ozbiljnija kupnja je na 670 / 38 H ako je i to ozbilnija količina.
[/quote]
a ovaj na 726?
[/quote]
Pa taj je manji kupac puno manja količina.

ako TA drži vodu onda su ove razine mulj muljeva





Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!

Prva ozbiljnija kupnja je na 670 / 38 H ako je i to ozbilnija količina.
[/quote]
a ovaj na 726?
[/quote]
Pa taj je manji kupac puno manja količina.
[/quote]
evo mene ispod njega….i koju sam kolicinu izlozio?
4, 30 , 5
sto se mene tice skrivac sa 38 moze biti nalog od 39

nema ovdje pomoci ako jure ne aktivira PR.
[lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

prosjek ulaza mi je 1150, to je čak jedan od nižih prosjeka koliko čitam… ali mučno mi je ovo gledati…
sigurno nisam usamljen ali bojim se da mnogi od nas malih neće izdržati…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


prosjek ulaza mi je 1150, to je čak jedan od nižih prosjeka koliko čitam… ali mučno mi je ovo gledati…
sigurno nisam usamljen ali bojim se da mnogi od nas malih neće izdržati…

Mislim da se na tome i radi.



Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!

Prva ozbiljnija kupnja je na 670 / 38 H ako je i to ozbilnija količina.
[/quote]
bananarama . Burza je rizik. Iako sam bio na 75x sa grcem vec sutra bi mogao prodat 830-850 a mozda cu cekat vislje. Bumo vidli

prosjek ulaza mi je 1150, to je čak jedan od nižih prosjeka koliko čitam… ali mučno mi je ovo gledati…
sigurno nisam usamljen ali bojim se da mnogi od nas malih neće izdržati…


opusti se. Mozda dobijes priliku za izlaz sa 130 kn minusa


prosjek ulaza mi je 1150, to je čak jedan od nižih prosjeka koliko čitam… ali mučno mi je ovo gledati…
sigurno nisam usamljen ali bojim se da mnogi od nas malih neće izdržati…

Kolega, ja sam uspio prosjek s 3000 dotjerati na 1300..iako povracam od muke, nepreostaje mi nista drugo nego cekati rasplet ovdje.Sada prodati na 750-790 i uci u PTKM,DLKV,VDKT,HDEL ILI VEC STO..bilo bi ravno sucidu na burzi..dolje ne moze osim sitnih spekulacija,valja skupiti desetak k eura i kupiti ovdje oko 760 i cekati cijelu godinu.
No, ako ubjedljivo najbolje FI ima IGH i apsolutno je najstabilniji..mogu zamisliti sto ce biti s nama kada krene up nakon dokapa jer ako VDKT I HDEL rastu oko 50% u dva dana…mi cemo zato 30% u jednom i tako nekoliko dana..aha.
Srpljen spasen jer nemamo izbora,,,

moj prosjek ulaza je 1600 kuna,… šta ja da radim,????…Da uzmem štrik i da se objesim??????.i sad da prodam..ma kakav sam ja baksuz,..da sutra prodam…prekosutra bi cijena skočila za 50 posto ,…bi majke mi…. I šta mogu napraviti…..NIŠTA!!!!!….čekam i šutim i molim boga da ne slupam auto ili mi izgori kuća pa moram prodati pošto-poto,..Ajmo malo iskrenih odgovora kolege ..po kojoj cijeni ste ušli i koliko ste u minusu….ajde recite,??..da možda svima bude lakše,….da ne ispadnem jedino ja blesava budala….ili da sam samo ja kurate sreće…….


moj prosjek ulaza je 1600 kuna,… šta ja da radim,????…Da uzmem štrik i da se objesim??????.i sad da prodam..ma kakav sam ja baksuz,..da sutra prodam…prekosutra bi cijena skočila za 50 posto ,…bi majke mi…. I šta mogu napraviti…..NIŠTA!!!!!….čekam i šutim i molim boga da ne slupam auto ili mi izgori kuća pa moram prodati pošto-poto,..Ajmo malo iskrenih odgovora kolege ..po kojoj cijeni ste ušli i koliko ste u minusu….ajde recite,??..da možda svima bude lakše,….da ne ispadnem jedino ja blesava budala….ili da sam samo ja kurate sreće…….

980… [embarass]


moj prosjek ulaza je 1600 kuna,… šta ja da radim,????…Da uzmem štrik i da se objesim??????.i sad da prodam..ma kakav sam ja baksuz,..da sutra prodam…prekosutra bi cijena skočila za 50 posto ,…bi majke mi…. I šta mogu napraviti…..NIŠTA!!!!!….čekam i šutim i molim boga da ne slupam auto ili mi izgori kuća pa moram prodati pošto-poto,..Ajmo malo iskrenih odgovora kolege ..po kojoj cijeni ste ušli i koliko ste u minusu….ajde recite,??..da možda svima bude lakše,….da ne ispadnem jedino ja blesava budala….ili da sam samo ja kurate sreće…….

pa sto nisi izasao na 1150 ,posto se znalo za dokap ..i cekao pad ???
a sad se ni ne isplati ulazit kad ima drugih boljih…




bit ce interesantno pratiti hoce li se popuniti GAP na 9xx i 10xx
ja cu svakako stajat na prvoj koti. 770


i jeste uzeli?
i meni se cini kao da bi se sada moglo malo odbiti gore…makar zbog svih ostalih gradjevinara koji se dizu…
LP
[/quote]
Da
Al 20tak komada zasad
773 prosjek

[/quote]
sve bi to bilo ok dali nije ti ovo TA nego dokap efekt.
pitanje:zasto bi netko sada kupovao igh na zse ,pa cak i ispod dokap cijene kad nema potencijal rasta?jedino sto takvi kao ti usporavaju pad.a kad se iscrpis?

17. ožujak 2012.
Radić: Nakon propalih poslova više me ne zanimaju milijarde, samo milijuni

Odgovarajući na glasine da kompanija koja je donedavno bila simbol procvata građevine propada, čelnik Instituta IGH Jure Radić u razgovoru za Večernjakov obzor tvrdi kako ima plan spasa.
Jure Radić / PXL
Jure Radić / PXL

Osim u racionalizaciji poslovanja i otpuštenih oko 20 posto radnika, izlaz iz krize vidi u manjim poslovima i koncentraciji na regiju. ”Nakon propalih poslova u Rusiji i Crnoj Gori više me ne zanimaju milijarde nego samo milijuni”, priznaje, dodajući kako je IGH dobio posao na autocesti Niš – Bugarska. ”Kriza će proći i treba biti prvi u BiH, Srbiji, Bugarskoj, Kosovu, Albaniji, Rusiji, Kazahstanu…”, Radić demantira da Bechtel kupuje IGH jer bi to bio sukob interesa i otkriva kako se IGH bezuspješno pokušao dokapitalizirati na preskupom američkom tržištu pa se okrenuo domaćem.

OUCH!!!
ovako,ja sam mislio ici ce moguce i nesto ispod 760 kn nakon objave o cijeni dokapa,ali nakon ovih izjava,bojim se da ih citaju ulagaci i da ,za sada nije cijena pala radi blizine tih 760 kn iz dokapa nego radi ovakvih izjava i tekda igh tek krece nizbrdo na zse… [undecid]

New Report

Close