IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




u danasnjem izdanju vecernjeg

http://www.vecernji.hr/biznis/nakon-propalih-poslova-milijarde-me-ne-zanimaju-samo-milijuni-clanak-388124

Jure potvrdio sudjelovanje u projektu pleso
samo on navodi 10 milja evra vrijednost posla…
tek toliko da se zna

Neslužbeno doznajemo da će sličnim modelom država ući i u vlasništvo Ingre koja očajnički traži pomoć. U ništa boljoj situaciji nisu ni ostale građevinske tvrtke, prije svih Institut IGH koji je najavio dokapitalizaciju i također se nada državnoj pomoći, ako nikako drukčije s obzirom na političko zaleđe iz prošlih vremena, onda putem velikih građevinskih projekata. Međutim, država se ne odnosi prema svima jednako. Dok je privatnim kompanijama pred propašću (pre)često majka, svojim poduzećima isto tako zna biti maćeha. Tako će na bubanj, primjerice, Dalmacijavino, Vjesnik i brodogradilišta koje čeka ili stečaj ili prodaja po kunu.

[/quote]
radije se ti razmisli nad

Neslužbeno doznajemo da će sličnim modelom država ući i u vlasništvo Ingre koja očajnički traži pomoć

[/quote]
[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.vecernji.hr/biznis/nakon-propalih-poslova-milijarde-me-ne-zanimaju-samo-milijuni-clanak-388124

Svakako je bitno pročitati sve komentare koji se nalaze ispod navedenog članka, teško je naći iti jedan koji pozitivno govori o IGH ili našem direktoru Juri.

Mi dioničari IGH moramo smoći snagi i pronaći pravi put u nadi da bar povratimo dio slave ovoj tvrtci.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Mali dioničari IGH okupljaju se sve brže. Uglavnom svi su nezadovoljni trenutnim direktorom – nađimo novog. Prijedlozi?
http://www.facebook.com/groups/IGHmalidionicari/


Mali dioničari IGH okupljaju se sve brže. Uglavnom svi su nezadovoljni trenutnim direktorom – nađimo novog. Prijedlozi?
http://www.facebook.com/groups/IGHmalidionicari/

Kolega
budite ozbiljni
nitko nikada nije uspio nis napraviti
imate hanfu , imate zse
sto se niste zalili sto nije objavljen posao u Osijeku? prije izbacuju novine nego jure
i dalje stojim kod svoje prvobitne prognoze
Sideways 770(750) – 850
Lp

sto se niste zalili sto nije objavljen posao u Osijeku? prije izbacuju novine nego jure
i dalje stojim kod svoje prvobitne prognoze
Sideways 770(750) – 850
Lp

Jesam, nakon toga ima je ZSE poslala dopis i objava je poslana burzi. Svi ste ju mogli pročitati. I HANFA valjda radi nešto ;). Konzultirao sam se i s dva odvjetnika.


sto se niste zalili sto nije objavljen posao u Osijeku? prije izbacuju novine nego jure
i dalje stojim kod svoje prvobitne prognoze
Sideways 770(750) – 850
Lp

Jesam, nakon toga ima je ZSE poslala dopis i objava je poslana burzi. Svi ste ju mogli pročitati. I HANFA valjda radi nešto ;). Konzultirao sam se i s dva odvjetnika.

[/quote]
hvale vrijedan pokusaj ( inicijativa ) na facebook ali mislim da VAs je % premalo
uostalom GO WITH A FLOW. Sta je tu je
onaj ko proda ispod 750 ( prije dokapa ) je mamlaz . No svako cini svoje procjene.
sto s mene tice IGH bi mogao UP sa VDKT i da nije bilo dokapa vjerojatno bi
sada ce propustiti euforiju trzista
a i crobex je spreman uskoro za korekciju
jos maks 20 bodova up prije korekcije

bit ce interesantno pratiti hoce li se popuniti GAP na 9xx i 10xx
ja cu svakako stajat na prvoj koti. 770


bit ce interesantno pratiti hoce li se popuniti GAP na 9xx i 10xx
ja cu svakako stajat na prvoj koti. 770


i jeste uzeli?
i meni se cini kao da bi se sada moglo malo odbiti gore…makar zbog svih ostalih gradjevinara koji se dizu…
LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



bit ce interesantno pratiti hoce li se popuniti GAP na 9xx i 10xx
ja cu svakako stajat na prvoj koti. 770


i jeste uzeli?
i meni se cini kao da bi se sada moglo malo odbiti gore…makar zbog svih ostalih gradjevinara koji se dizu…
LP
[/quote]
Da
Al 20tak komada zasad
773 prosjek

Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!


Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!

Prva ozbiljnija kupnja je na 670 / 38 H ako je i to ozbilnija količina.



Neki dan sam napisao da je svaka kupnja iznad 700 osuđena na dugoročno držanje. Neki i dalje kupuju!

Prva ozbiljnija kupnja je na 670 / 38 H ako je i to ozbilnija količina.
[/quote]
a ovaj na 726?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close