IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa nije izglasano! Za to im treba 2/3 glasova.

Izgleda da ovdje mnogo više znaju od samo J. Radića, a koji je izjavio ovo ;

Postoji li dioničar koji je spreman kupiti veći udio?
Sve je moguće, ali ne vjerujem. Od danas krećemo u "obradu" tržišta. Širi dio Uprave i ja uložit ćemo našu ušteđevinu u dionice IGH jer vjerujemo u to. Ali to su mali iznosi.

Koliko ćete vi uložiti?
Neće to biti veći iznos.

Hoće li Bechtel kupiti udio?
Bechtel nije i sigurno neće biti dioničar IGH.

U vremenima "bogatih, debelih krava" krenuli smo u velike "developerske" projekte, 12 do 13 njih, za što se trebalo i zadužiti. Oni jesu velika vrijednost, ali su za nas i velika obveza. To je možda jedan od ključnih problema koje moramo rješavati jer potražnja je slaba, a cijena nekretnina znatno niža od vremena kada smo ulagali dio kapitala i kreditnog potencijala. Cilj nam je te projekte što prije razviti i smanjiti zaduženost………………….

"Što je sa ZLZ-om?
Čim Vlada potpiše ugovor s koncesionarom, on potpisuje s nama ugovor za izvođenje radova."

Kakvo izvođenje?!

Ako može jednom onda može i dvaput!




Već sutra bi mogla biti ostvarena cijena od 760.

koliko para je konzorcij naumio ubaciti u igh, jer očito da vam nije dosta upalo u basket ?
[/quote]

franjo,

i, kako onda konzorcij namjerava riješiti ovaj problem budući da cijena ide gore?
[/quote]

greguricu,
kaj imaš inspiraciju samo kad je nešto u padu, annunaki efekt.

free flow information

Zbog čega bi dionica padala?
Ponavljam svoje ranije razmišljanje:
Da imam 50000e i da mogu sudjelovati u prvom krugu dokapitalizacije, cilj bi mi bio da je cijena dionice sada što veća, npr. 1000 kuna i da prodam postojeće dionice, a onda kupujem po 760.
A toliko novac imaju veliki igrači i oni žele podići cijenu dionice.

Za izglasavanje prijedloga je potrebno 3/4 glasova dioničara:

"No to je još prijedlog Skupštini. O tome u kakav ćemo model restrukturiranja krenuti, ovisi o dioničarima. Uprava i NO dali su samo prijedlog, a Skupština mora tročetvrtinskom većinom to potvrditi, ako želi."

Mene zanima koliko će se vrijednost dionice IGH razjediti dokapom po ovako niskoj cjeni..
Nisam siguran na kojoj bi razini ušao …iako ne miriši baš.
Nema tate Sanadera niti HDZ-a da dobijaju poslovi bez natjećaja
Zanimljivo koliko Ingra padne nakon najmanje loše vjesti ova dionica je još u super stanju na INGRI
dokap 20 kuna a završila na 4 kune…
Osobno cu p

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

"Obavijesti trgovačkih društava
Godina: 2012. Narodne novine br.: 31"

Znači još danas.

Institut IGH d.d. – OČITOVANJE NA UPIT ZSE O MATERIJALNIM ČINJENICAMA NOVINSKI ČLANAK
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/uQoKP3cHbSXfwD1GPkYoyQ==.pdf

prije saznas sa portala nego od njih…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa ovo je sjajan posao potpisan niti 5milja kuna, a dugovi milijardu [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva kolika je ono vrijednost Ban,Bundek,Du,ZLZ?



@pozitiva
kolika je ono vrijednost Ban,Bundek,Du,ZLZ?

760

New Report

Close