IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zar ti nije jasno da je i taj članak napisan s razlogom…???
Članak o Osijeku je barem napisan kao vijest, a ovaj drugi je senzacionalistički s ciljem izazivanja nelagode kod malih dioničara, a iz pouzdanog izvora Business.hr-a, možeš misliti … [angry]


Opet vi jedno te isto. Kad je napisano nešto loše onda jednostavno napišete da ta osoba koja je to pisala nema pojma i da je to urota protiv svih vas malih dioničara. Vjerovatno i teorija zavjere tu dolazi u obzir. A po vama je 5 mil kuna velika vijest koju bi trebali objaviti svi portali i forumi u RH i u Europi?
Pa kažem vam da o ovome šta su oni pisali sam i ja govorio nedavno ali i prije kada je dionica bila 4500kn pa su mi se ljudi smijali i standardno govorili da sam druker (to je na igh-u najčešća riječ u odsutnosti kvalitetnih protu-argumenata). Uopće mi nije drago što sam bio u pravu jer su mnogi ljudi izgubili novac, ali dajte ljudi budite realni i otvorite oći. Neki je gospodin, nekoliko postova unazad, napisao da je jure radić uvijek radio najbolje za dionicu i da nikad nije lagao. Jao kukulele. Skoro sam proplakao od muke. On jadan nije znao da jure radić jedan od najvećih lažova ako ne i najveći što se tiće ispunjavanja danih obečanja. Ali taj gospodin je čitajući vaše postove da će dionica uzletiti kao F-16 kupio dionicu i jadan izgubio, siguran sam i poveći dio svoje imovine.

P.S za one koji žele da mu nabrojim sve laži koje je ovaj čovjek izrekao mogu napisati jedan post s priloženim linkovima. Samo se bojim da jedna cijela strana ovog foruma neće biti dovoljna.

Firma ne stvara nove vrijednosti, vlasnici vas lažu gdje god stignu…
Šta je potrebno da vi shvatite u kakvu gabulu ste upali?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

http://www.poslovni.hr/vijesti/radic-institut-igh-nece-se-dijeliti-a-u-nove-dionice-ulozit-cu-svoju-ustedevinu-199487.aspx


Znate objavljivati gluposti tipa sutra dionica raste 50%, ili sljedeći tjedan smo na 3000kn, ali kada su neke bitne informacije koje jesu ili nisu dobre za kompaniju objavljene na netu to neznate objaviti.
Evo jedne.
http://www.business.hr/ulaganja/evo-zasto-je-toliko-sumnje-u-uspjesnu-dokapitalizaciju-igh
Ovaj gore članak kao da sam ja pisao jer sam o istome govorio prije 3 ili 4 mjeseca.
Mislim da je vijest važnija od one da je igh dobio posao od 5mil kuna u Osijeku. To mu nije ni za kikirikij, ali se je gospodin strašno uvrijedio što tu vijest nitko nije objavio.
Sada će mi ovdje dežurni optimisti (čitaj oni koji nemaju pojma o dionicama) podjeliti jedinice. Jao beda

http://www.business.hr/ul…esnu-dokapitalizaciju-igh

Plaćeni članak nekog amatera – analitičara [lol] :

"Neposredno prije otpisa dugova IGH-ova uprava traži 100 milijuna kuna svježeg kapitala.”

Ovi su tolko prozirni i jadni da nisu mogli isčitat da je maksimalan upis 200 milijuna a ne 100, tužni su ti naši analitičari, na business.hr se objavljuju samo drukerski tekstovi nestručnih piskarala.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Globus, tiskano izdanje

Građevinski mogul na rubu propasti

Čačić spašava Radića
Ako prvi potpresjednik Vlade ne priskoči u pomoć, IGH neće spasiti ni transformacija u holding

ZADNJE ŠANSE
Jedini projekti u kojima IGH može u skorije vrijeme sudjelovati jesu novi terminal Zračne luke Zagreb i eventualno hidroelektrane. Nizinske pruge kreću tek za nekoliko godina.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.poslovni.hr/vijesti/radic-institut-igh-nece-se-dijeliti-a-u-nove-dionice-ulozit-cu-svoju-ustedevinu-199487.aspx

Koliko ćete vi uložiti?
Neće to biti veći iznos.

Pa zar toliko puno Jure vjeruje u firmu????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva
Uprkos svim osobnim pohvalama za iskazni trud… mislim da je sve jasno… J.R. pokušao je ovim člankom pridobit nove ulagače/kreditore… bez da plati tzv. kamatu… no, čini mi se da je samo stvorio kontra efekt… tj. jasno… (iako vješto indirektno…) rekao IGH trenutno nema love… niti se za sada nadzire bolje… po osnovi članka ispada da nije ni PR savjetnika angažirao… ili to namjerno nije učinio… jer ne želi ništa skrivati… u svakom slučaku… fair i mudar play svakako od njega…


Globus, tiskano izdanje

Građevinski mogul na rubu propasti

Čačić spašava Radića
Ako prvi potpresjednik Vlade ne priskoči u pomoć, IGH neće spasiti ni transformacija u holding

ZADNJE ŠANSE
Jedini projekti u kojima IGH može u skorije vrijeme sudjelovati jesu novi terminal Zračne luke Zagreb i eventualno hidroelektrane. Nizinske pruge kreću tek za nekoliko godina.

Je su se nasli. Kako Jure stoji sa placanjem ovih dana. Ima netko kome duguje na forumu ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Radić: Institut IGH neće se dijeliti, a u nove dionice uložit ću svoju ušteđevinu

http://www.poslovni.hr/vijesti/radic-institut-igh-nece-se-dijeliti-a-u-nove-dionice-ulozit-cu-svoju-ustedevinu-199487.aspx

‘Širi dio Uprave i ja uložit ćemo našu ušteđevinu u dionice IGH jer vjerujemo u to.’

O ovome ja pišem. Od ljeta i najave dokapitalizacije rasprodaju svoje dionice i sad se vraćaju, preuzimaju kompaniju dokapitalizacijom u koju su ugradili pljačku malih dioničara.

Važno je okupiti glasove malih dioničara i ovo zaustaviti! Oni uopće ne poštuju dioničare i njihove udjele u IGH,a u dokapu će sudjelovati s par dionica koje su si ostavili radi ovog scenarija!!!!!

Prijavite se već smo šestorica; http://twtvite.com/igh-mali-dionicari

Taj scenarij je rezultanta aktivnosti koje sežu u 2008 godinu , ako se ne varam, i definitivno mi dozvoljavaju da iskomentiram ovaj scenarij kao slučaj bez presedana koji nadmašuje i famoznu odluku Hanfe za Liburniju i Belje, koje znamo kako se odvijaju, i izuzetno me interesira zašto nitko nije stopirao taj POTHVAT.
Ali opet, ta odluka izglasana je legalno, i kao takva rezultanta je rizka ulaganja na ZSE. Ali svjedeno STRAŠNO!!!!!!

"alea iacta est"


http://www.poslovni.hr/vijesti/radic-institut-igh-nece-se-dijeliti-a-u-nove-dionice-ulozit-cu-svoju-ustedevinu-199487.aspx

Koliko ćete vi uložiti?
Neće to biti veći iznos.

Pa zar toliko puno Jure vjeruje u firmu????


vise nego Openhajm i Ludviger u INGRU… [lol]

Globus, tiskano izdanje

Građevinski mogul na rubu propasti

Čačić spašava Radića
Ako prvi potpresjednik Vlade ne priskoči u pomoć, IGH neće spasiti ni transformacija u holding

ZADNJE ŠANSE
Jedini projekti u kojima IGH može u skorije vrijeme sudjelovati jesu novi terminal Zračne luke Zagreb i eventualno hidroelektrane. Nizinske pruge kreću tek za nekoliko godina.


jel se zna koliki je iznos samo zracna luka???
[rolleyes]
plus tekuce i ono u buducnosti
Osim Ban centra i Bundeka, koji su još projekti IGH?
Ozbiljno gradilište u Dubrovniku je Radeljević. I na Šolti imamo veliko gradilište, Forum centar Zadar, Galižana, Obrovac – plinska termoelektrana, u Zagrebu Črnomerec, Nadu Dimić, IGH tornjevi i IGH stambena zgrada u Rakuševoj. Tu je poslovna zona u Slavoniji. Te projekte ćemo sagraditi i nešto zaraditi. "Core bussines" je drugo. Imamo 800 ugovora projektiranja i nadzora u Hrvatskoj. Neke stvari o kojima pregovaramo ne možemo otkriti. Fokusirani smo na gradnju autocesta gdje nam je glavni investitor HAC. Tu je i željeznica. Idejni projekt je završen za dionicu Zagreb – Rijeka. Radimo i na lukama, od Gaženice do Ploča. Projektiramo drugi tunel Učka. U Rusiji smo skoro gotovi, radimo u Kazahstanu, čekamo potpis ugovora za nadzor autoceste Niš – bugarska granica. Ovih dana dat ćemo ponudu za autocestu Banja Luka – Doboj, koju smo projektirali. Kosovo je jedno od najvećih gradilišta, tamo smo puno angažirani.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Globus, tiskano izdanje

Građevinski mogul na rubu propasti

Čačić spašava Radića
Ako prvi potpresjednik Vlade ne priskoči u pomoć, IGH neće spasiti ni transformacija u holding

ZADNJE ŠANSE
Jedini projekti u kojima IGH može u skorije vrijeme sudjelovati jesu novi terminal Zračne luke Zagreb i eventualno hidroelektrane. Nizinske pruge kreću tek za nekoliko godina.


Ovo građevinski mogul na rubu propasti samo govori da je dionica precijenjena i da su se veliki postavili na kupnju 670 s razlogom.

Kažite ovo ili ono ali jedino što vrijedi od hr građevine je ova IGH, jer imovina, reference i tekući (ali i budući) poslovi to dokazuju…
Svim imateljima, samo [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close