IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege,

a da bi došao u priliku sudjelovati u dokapitalizaciji i već se u prvom krugu isprsiti s 50.000eura dovoljno je posjedovati samo jednu dionicu?
Ili?

A danas zatisje? Svi gledaju u ingru ili sta?


Ciljana cijena kupnje na dionici IGH je 670 kuna to se fino vidi po jedinom velikom paketu na 271 H / 670 kuna ako dođe do drugog kruga ponude treba znati da onda IGH može ići i povoljnije npr. po 500 kuna čemu onda trčati pred rudu.

Držite se ovog naputka kod kupnje.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove



Ciljana cijena kupnje na dionici IGH je 670 kuna to se fino vidi po jedinom velikom paketu na 271 H / 670 kuna ako dođe do drugog kruga ponude treba znati da onda IGH može ići i povoljnije npr. po 500 kuna čemu onda trčati pred rudu.

Držite se ovog naputka kod kupnje.
[/quote]
Kolega takav nalog koji vi navodite 271H na 670 NE POSTOJI!
Molim da ne zavaravate ljude na forumu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Postoji nalog,ali mali ispravak 203 na 670 postoji….

Nemate dobar pregled tržišta.
Na 670 stoje:
151 običan
35 H
17 običan
ako vaša gledalica to sumira pa pokazuje sve na 670 kao H to je krivo

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pa kakve veze ima taj nalog? Pa svi znamo da se ti nalozi mogu trenutno povuci ili izmijeniti. Drugo bi bilo da je taj nalog negdje pri vrhu, ali ovako na pristojnoj dubini je tu samo u svrhu psiholoskog efekta.

I jučer i danas se ponavlja priča kod trgovanja. Bogatiji kupuju, siromašniji prodaju. Možda imaju bolji pristup informacijama.

evo i nas u poletu…
treba anulirati jucerasnji pad…jos 65 kn gore i ja na nuli…
[undecid]
vec vidim naloge na 1044,44 2 komada

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

i dalje tvrdim, mislim da nije pametno prodavati po 800… panika uvijek radi protiv malih i bojim se da će usljed toga mnogo malih ispasti iz IGH, o tome su već neki govorili…
i bez obzira na dokapitalizaciju, situacija oko IGH će se tek zahuktati, mnogi spominju i neke poslove, a i ne znaju se modeli po kojem će ući netko (strateški partner) tako da treba hladne glave gledati sve ovo, i izdržati…
da ne bude opet zabune, nikoga ne nagovaram na držanje IGH, ili kupovinu…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Jučer istreseni paničari, danas mora prema cijeni sa dodanim 24%.
Uzeli su sve što se nudilo, trebaju im dionice i za skupštinu, a ako bude natjecanja, svaka je dionica važna.

"pri čemu u prvokrugu pravo upisa imaju postojeći dioničari koji imaju evidentirane dionice u SKDD-u na dan objave poziva za Glavnu skupštinu u Narodnim novinama"

Da li je to sutra ili preksutra?

New Report

Close