IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ono što mene smeta je što nisu objavili da imaju strateškog partnera koji će se pojaviti. Općenito ne objavljuju poslove poput ovog koji su jučer potpisali u Osijeku vrijednog 5.000.000 kuna.

"Osječko-baranjska županija i Institut IGH d.d. sklopili su Ugovor o izradi prostorno-prometne studije prometnog sustava grada Osijeka"

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=37304#ixzz1p4dwOjBg

Sve je zavijeno velom tajne kako bi se učipili samo oni koji znaju i koji su u nekoliko posljednjih mjeseci sustavno rušili dionicu kako bi povećali svoj udio po cijeni koja im odgovara. Inače, bilo je nakaradno da ljudi vode kompaniju s 2% dionica. Sad će to promijeniti. Krađa malih dioničara!


Ovdje je stvar vrlo jasna, prodaj skoro sve po cijeni večoj od cijene dokapitalizacije i kupi u dokapitalizaciji. Vrlo je jasno u kojim okvirima će se vrtiti cijena sljedečih dana
LP

Da ,da a tko garantira da ćeš i sa 50000 e kupiti ?
E da je to tako …….

heheh
vidim da moji dezurni pratioci opet mogu ocjenjivat…
evo vam jos jednog posta….ocjenjujte
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Poanta je da se ne radi za nekog novog u top10 nego 10 novih u top 10. Zato treba sudjelovanje u dokapitalizaciji uvjetovat trenutnim udjelima. Neka se upišu te face u dionice koje im prepuste sadašnji dioničari. Samo to može biti pošteno!!!!!!! HANFA, Bajić, NETKO!!!!

Ne razumijem poslovne novinare koji imaju temu vrijednu više od 100.000.000 kuna, a oni objave dio korporacijskog poziva na dokapitalizaciju??????? To ja manje od prepisivanja PR-a obavijesti. Što su njima prioriteti i zašto se uopće bave tim poslom. Ova dokapitalizacija im može prodati više od jednog broja! Onda se čude što ima padaju tiraže. A što nudite čitateljima?


Naučite jednu stvar. Dokapitalizacija na rastučem tržištu znači da se firma želi širiti i da joj treba novac da proširi poslovanje. Dokapitalizacija na padajučem tržištu, uz diskont, znači da kompanija nema za kruh i nezna kako platiti svoje dugove.

Mislim da je upravo to u igri.

MOJI POSTOVI NISU POZIV NA KUPNJU ILI PRODAJU DIONICA!!!!


Kako je tehnika prešišala igh za 300kn u jednom danu. to je posao. a još jučer su obje trgovale oko 960kn ako se ne varam.

To je isto pandorina kutija koja će se tek otvoriti (THNK).

MOJI POSTOVI NISU POZIV NA KUPNJU ILI PRODAJU DIONICA!!!!


Znači radi se pretakanje vrijednosti iz džepa sadašnjih dioničara u džep novog velikog (većinskog) dioničara.

Kad su se postojeći dioničari pokazali nesposobnima, treba ih se smijenit.



Znači radi se pretakanje vrijednosti iz džepa sadašnjih dioničara u džep novog velikog (većinskog) dioničara.

Kad su se postojeći dioničari pokazali nesposobnima, treba ih se smijenit.
[/quote]
evo ti 100ka
istina…izgleda da nis od njih…
vlada umjesto da ih je naucila pecat…daval im ribu cijelo vrijeme…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Znači radi se pretakanje vrijednosti iz džepa sadašnjih dioničara u džep novog velikog (većinskog) dioničara.

Kad su se postojeći dioničari pokazali nesposobnima, treba ih se smijenit.
[/quote]
upravo tako kolega, meni je nejasno da uz FF od 72% dioničari se ne mogu organizirati i skinuti Juru Radića i stvoriti svoju upravu koja će raditi za dobrobit firme. Ovako ispada je ovo tiha pljačka!
Žalosno da HANFA i ostale organizacije puštaju sve!
Pa tko bi normalan ulagao u IGH???
Moja preporuka je prodavati jer i cijena ispod 500kn uskoro neće biti iznenađenje!



Znači radi se pretakanje vrijednosti iz džepa sadašnjih dioničara u džep novog velikog (većinskog) dioničara.

Kad su se postojeći dioničari pokazali nesposobnima, treba ih se smijenit.
[/quote]
Dobar si 😉

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kolege,

značoi 265.000 dionoica po 100 eura komad, a minimalni paket 500komada.
Znači to je model za kupnju prvih 530 kandidata koji se jave.
Proritet imaju naravno postojeći dioničari uz uvijet da imaju i žele uložiti 50.000eura.
Jel to tako?

New Report

Close