IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da će i Jure Redić brzo kod Bajića. Nekome mora objasniti što radi, ako već neće vlasnicima IGH – malim dioničarima.


Nadam se da će i Jure Redić brzo kod Bajića. Nekome mora objasniti što radi, ako već neće vlasnicima IGH – malim dioničarima.

nisi cuo….
zatvorio se ured kod bajica…
otvara se samo za marginalce…
pise na vratima tako…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

-Ako imaju strartegiju obrane ove cijene od cca1000kn onda će dokap uspijeti 100%
ovisi to i o budućim poslovima …i objavom istih,,,
-Ako se cijena ne obrani nema ništa od dokapa,siguran sam da su i tu mogučnost razradili,pogotovo mogućim posljedicama ..
Zato vjerujem više u ovo prvo [thumbsup]

POKRET OTPORA

zašto top 10 nije ništa prodavao?, naprotiv, 2/10 je dokupio skoro za milion kuna…, mislim da to mnogo govori


Nadam se da će i Jure Redić brzo kod Bajića. Nekome mora objasniti što radi, ako već neće vlasnicima IGH – malim dioničarima.

Jure pokušava spasit firmu, koliko je to moguće je drugo pitanje.
Uglavnom, dioničari su toj priči potpuno nebitni.

Moj savjet malim dioničarima je da se udruži njih više po grupama, prikupe 50 tisuća eura i na jedan skrbnički kupe dionice kao i ostali veliki ulagači. Poslije te dionice mogu međusobno razdijeliti, ovisno o tome s koliko je tko keša učestvovao.


Moj savjet malim dioničarima je da se udruži njih više po grupama, prikupe 50 tisuća eura i na jedan skrbnički kupe dionice kao i ostali veliki ulagači. Poslije te dionice mogu međusobno razdijeliti, ovisno o tome s koliko je tko keša učestvovao.

Može na moj račun [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Sad se vidi ko nema bar 50000 eura..

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ako imam 1 dionicu mogu li i ja sudjelovati u dokapitalizaciji ili moram čekati drugi krug?

Pogledajte svoj monitor jedina ozbiljna kupnja je na 670 kuna , ako sami ne možete pratiti zovite svoje brokere pa pitajte gdje je najveći nalog ? Veliki su na 670 i to ne bez razloga.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

Ubuduće, kada vidite riječ dokapitalizacija, bježite.. Sretno!

e da, i ovo je tek početak.. nemojte se zavaravati..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

bit ce belaje
a i blok blok.–

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close