IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OUCH! ovdje je sve jasno… [shocked]
bas me zanima sutra..i prekosutra..i…itd

jeste li onaj sto bi se ukrcao na 500….
e kolega sada je jasno da je ovo dno( 800-1000) i idemo van.
imate mahanje [thumbsup] i idemo prema 2500 nakon malog preslagivanja,

Vidjet cemo kolega kome je namjenjeno Izdavanje i prodaja 265 000 novih dionica pojedinacne cijene od 100 eura jer nama "malim" dionicarima…spekulantima i sitnim investitorima kako vidimo nije. Nazalost cijena u puno slucajeva ovisi bas o nasem raspolozenju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

trejderi (dugoročnima nema pomoći) nek se zapitaju šta im je ovo trebalo.
sljedećih godinu i više dana je ovo mrtva dionica.
ATGR koji se dokapitalizirao po tržišnoj cijeni da bi financirao preuzimanje desetljeća je mrtva dionica otad, a mislili ste da će IGH, koji vrijedi malo do ništa bit dobra prilika?
reži, bježi i zaboravi na jako dugo vremena.

Dosta je bilo rasipanja novaca i trošenja na koješta, svaki je šefić imao automobil koji je koristio 24 sata/365 dana u godini a i za privatne stvari i za odlaske na stranačke sastanke,.. a zatvorila se blagajna,..Mislim da će se u firmu sliti 200 miliuna kuna, što je dobro, ući će veći igrači koji će donjeti i nove poslove…cijena nemože dolje, a gore ?????,. a ja bi volio kao i svi da ide gore,…a vidjećemo sad kako će se situacija odvijati, ja ne prodajem, ako nisam na 750 prodao,..ma neću ni sad,..nema šanse,..najgore sam pregrmio,..sad treba čekati,…Nadam se da će se strpljenje isplatiti,..puno sreće svima….



ja kupio jos 10 komada…nek se nadje…cisti trade…

nek se nadje, a ?
danas i je dan za kupnju i to svi znaju… [lol]
[/quote]
fascinantno je kako je ovdje manjak straha i na forumu ai kako se moglo lako trejdat s 900 na 960-1000.ali svemu dodje kraj …

Polako kolega James…rasplet tek krece

Pozdrav

svi smo mi Crobex

I uz smanjenje zaduženosti + osigurani poslovi širom svijeta preko strateškog partnera i jakih banaka koje stoje iza njih. Ovim potezom IGH prestaje biti dijelom hrvatske građevine, tj. postaje sasvim novo društvo. Ja sam prezadovoljan, bojao sam se nekih kemija prodaje u dijelove, ali ovo je fenomenalno.

ZZ , upitnik i banana, pa vidite da se niti prospekt ne izdaje, toliko o neuspjehu.

Sutra otvaranje u pozitivnom uravnoteženju, žao mi je što niste ništa kupili a nemate novca za sudjelovanje, ali imate priliku brzo prodat Ingru (što ću i sam napravit) i hop.


@elijah

Fascinantna je vaša frustracija zbog nedostatka straha i sutrašnjeg otvaranja na 1200 minimalno.

Ne mogu vjerovati kakvih sve komentara ovdje ima… Nadam se da je riječ o neznanju, nerazumijevanju ili lijenosti da se pročita čitava objava, a ne o drukeraju.[rolleyes]
Pitam se koliko vas je uopće pročitalo objavu sa sjednice NO?

Baš me zanima sutrašnja trgovina… i ne, ne sudjelujem u njoj budući nemam dionice IGH (nažalost).

@ingroman
malo ste fulali ping-pong… keša uvijek imam… no, pitanje je sama za koga, kada i za opravdano što… mislim da niste bili uvjerlijivi, shodno tome… izvolte sutra Vi po asku…. a ja ću možda… kad skupština IGH uskoro ili potom … možebitno zaključi…


trejderi (dugoročnima nema pomoći) nek se zapitaju šta im je ovo trebalo.
sljedećih godinu i više dana je ovo mrtva dionica.
ATGR koji se dokapitalizirao po tržišnoj cijeni da bi financirao preuzimanje desetljeća je mrtva dionica otad, a mislili ste da će IGH, koji vrijedi malo do ništa bit dobra prilika?
reži, bježi i zaboravi na jako dugo vremena.

ista priča će tu biti kao što je bila s LKPC…sutra očekujem jak pad i minus blokade

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

IGH dokap ?

Ništa od toga neće biti .

Investitori predobro pamte dokapitalizacije gdje su ih prevarili , ili pokušali prevariti :

LKPC,HDEL,ATLN,IMNZ,MGMA,KABA,ATGR….

.


Jedno je sigurno, IGH sa svojim jačim suvlasnicima radi uspjeha dokapa mora braniti kotu 1000 kuna i u slučaju bilo kojeg pada tržišta, znači 760+diskont je od danas minimalna cijena, a o maksimalnoj pustite mašti na volju. Što više napumpaju cijenu, diskont postaje veći i ulog u IGH sve interesantniji i drugima koji imaju tražen iznos za sudjelovanje.

malo morgen…bas je obratno:kad se nakrcaju po 760,nece imati ni s cime kupovati ni zasto po vecoj cijeni od 760.a kako se ne isplati kupovat iznad 760,jer tko zeli moze se nakrcati koliko hoce po toj cijeni,tako nakon dokapa nece biti kupnje osim uz neki diskont na cijenu od 760-dakle cijena bi trebala padati ispod 760

New Report

Close