IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zasto bi itko sutra kupovao po 930 kad moze u dokap. po 760, doduse treba 50k E, al za ozbiljnije igrace to nije puno.

a bechtel, strabag… smjesne price, pa sta ce trosit miljune na IGH, kad im mogu preotet sve kvalitetne ljude za tisucu eura mjesecno…


kada pogledas da je prosjecan dnevni promet sa IGH u zadnjih 30 dana bio cca 408.000 kn
tesko da ce osim ozbiljnijih igraca netko drugi ici kupovat…
a sada
zasto bi taj ozbiljan igrac tukao IGH na 760….sto dobija sa time?
dobar je pa daje meni priliku da ulozim po cjeni kao i on….ma molim te.
drzat ce je ovdje po svaku cijenu….uzet na 760 koliko ce htjet i onda uvaliti malima na 1000
ni orali ni kopali zarada 240 kn po dionici….ili ce cekat vise razine…

NARAVNO DA UVIJEK MOZE NETKO STUC IGH NA 760…
al ja cu tu kupovat onoliko koliko mi dozvoli lova..
ovdje se previse razmislja kao da je netko prisiljen dokapitalizirat….jok…ovdje ce se javiti ko hoce
a taj je vec odabran
i zato ovih 50.000 eura….da mali nepomrse racune vec postignutom dogovoru

LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

biće ovdje potop kao LKPC,pad na 760 kn i niže

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Rubbish, rubbish… fuj fuj fuj…. tak mi i treba kad sam s mafijom imo posla… Ali skola za dalje… Tko s mafijom tikve sadi dobije ovo…
K…..u!

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

ko mora!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Trebalo bi vidjeti da li su Auctor i njegovi klijenti u zadnje vrijeme trgovali dionicom IGH.

?

nema ti vajde uspoređivat ovaj model dokapa i onaj Pavlovićev.
ovdje ne da je bistrija situacija nego se samo čeka objava strateškog u top 10.
izbacili su ekipu ispod 50 tauzenki ojra i bok živjeli + omogućili ako netko ima apetit za 25% da je više nego dobrodošao bez da namiruje ostale.
kaj sad tu nije jasno.
imaš referentnu cijenu od min 760 kunića i ko voli nek izvoli.
jasno da će biti svega u svim smjerovima na svaku objavu ručanja u restoranima i pozdravljanju na ceti ali what d fak, ovo je zse kla(di)nica.

svako dobro.

free flow information

Znači kupim po 760 i onda prodam vama po 1000kn. Pa to je skoro 50%. Mislim da ću sudjelovati 🙂


Znači kupim po 760 i onda prodam vama po 1000kn. Pa to je skoro 50%. Mislim da ću sudjelovati 🙂

[rolleyes]
iesi ti ikada čuo sa dokapitalizaciju ? što se desilo sa dionicama poduzeća oja su dokapitalizirana ?


Znači kupim po 760 i onda prodam vama po 1000kn. Pa to je skoro 50%. Mislim da ću sudjelovati 🙂

ako si u prognazama dobar kao u postocima bolje nemoj kupovat 🙂

OUCH! ovdje je sve jasno… [shocked]
bas me zanima sutra..i prekosutra..i…itd



U slučaju 100% upisa svih 265 000 novih dionica novi BV će biti cca 1.400,00 kn + strateški partner = OK

riječi ti se pozlatile

[/quote]


Utvrđena cijena je znači 998,948 Kuna minus diskont 23,92= 760 Kuna

Dokap ide po 760 Kuna u minimalnom iznosu od 50.000 Eura i plus.

Ovim dokapom IGH riješava sve dugove, ako se ne varam ?

U prvom i drugom krugu dokapa ista su pravila dokapa već sada utvđena. Razlika je što mali dioničari mogu prvi kupiti po 760 Kuna, a ostali u drugog krugu, aliuvijek minimalno 50.000 Eura


moguce da su pricekali da se digne cijena ,da idu s "diskontom" na burzovnu cijenu
ono sto je sigurno je da BV s 2500 pada na oko 1400-sto igh ce cinit jednom od skupljih dionica građevinara
i sigurno je da vrednuju igh oko 760 kn a ne ni blizu BV od 2500kn
a vjerojatno je procjena auctora da vise ne bi mogli dobiti

mislim da je dobar izbor ovakve dokapitalizacije jer u firmu ce ući veliki igraci ,upumpat ce oko 200 milja kuna firma ce malo zivnuti rijesit ce se dugova i moći će da normalno funkcionira.Cijena ce se prije skupstine malo podignuti da ulaz bude jos interesantniji.Vjerovatno oni imaju igraca u rukavu koji je spreman se ukrcati inace nebi ogranicili 50000 eura.Taj ulazi u top10.Od nas malih nema koristi a od tog velikog imat cemo svi koristi.Taj koji udje zna sta kupuje i mislim da cijena nemoze puno dole ali gore moze jako puno.Nama malima ostaje da kupujemo na burzi po ovim cijenama.Taj ko kupi po 760 nece se zadovoljit sa ovim cijenama.Jos jednom ponavljam dno znamo a gornja granica moze biti jako visoka.Podrzavam ovakav nacin.

New Report

Close