IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako Vam zvuči ovo, gospodo:

plasirana priča oko dokapitalizacije bez jasnog modela, tko ima/nema prvao sudjelovanja bla bla…

svi dionicu zaobilaze u širokom luku,

skuplja se na bidu vrlo intenzivno.

dolazi vijest o Plesu itd.

povećava se likvidnost rapidno a kupuje se uglavnom po asku.

koji su targeti ? [smiley]

free flow information


kako Vam zvuči ovo, gospodo:

plasirana priča oko dokapitalizacije bez jasnog modela, tko ima/nema prvao sudjelovanja bla bla…

svi dionicu zaobilaze u širokom luku,

skuplja se na bidu vrlo intenzivno.

dolazi vijest o Plesu itd.

povećava se likvidnost rapidno a kupuje se uglavnom po asku.

koji su targeti ? [smiley]

Liga prvaka

risk & reward ?

risk / reward ?

Postojeci Top10 nije kupovao u petak kad je proslo onih 2500 kom!!
Cini se da cemo imati ubrzo novog igraca u top10. Mozda vec sutra uvecer kad se bude vidjela kupnja od ponedjeljka.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Postojeci Top10 nije kupovao u petak kad je proslo onih 2500 kom!!
Cini se da cemo imati ubrzo novog igraca u top10. Mozda vec sutra uvecer kad se bude vidjela kupnja od ponedjeljka.

isto kao na Ingri, nema velikih kupaca, samo velike navlakuše…veliki se iskipavaju, a hrpa malih kupuje

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…i još nešto kolega arijan 21

Mali su davno bez municije tako da i ovi koji kupuju ovih dana to su sve manje količine novca nasprema onih koji su zapeli na većim visinama i ćekaju da dođe na njihovu vrijednost.

Nemislim samo na nas IGH-ce već i na ostale dionice

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


risk & reward ?

right! imaš stotku od mene…
uspio si u dvije riječi reći ono o čemu sam ja htio pisati ali sad nema potrebe… [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Postojeci Top10 nije kupovao u petak kad je proslo onih 2500 kom!!
Cini se da cemo imati ubrzo novog igraca u top10. Mozda vec sutra uvecer kad se bude vidjela kupnja od ponedjeljka.

isto kao na Ingri, nema velikih kupaca, samo velike navlakuše…veliki se iskipavaju, a hrpa malih kupuje
[/quote]
Ja se ne slažem. Mislim da imamo i jakih kupaca.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kupuju oni koji znaju, a ostali gledaju u nevjerici i čekaju 400, 300 ili ne znam točno što su im sugerirale njihove tehničke analize :). Jeste li vi uopće svjesni koliko IGH ima stručnjaka i dobrih projekata, poput Bundeka, Ban centra koji tek čekaju realizaciju. Nije to DDJH s par stotina varioca. Kreće aerodrom, a na policiama ima toga vrijednog milijarde. Ne radi se o zgradicama koje grade lokalni šerifi. U sljedećih par godina IGH će eksplodirati, dolazi dokapitalizacija, pronašao se novi partner, a s njim će se IGH napokon riješiti losera, a nadam se i Zagrebačke burze. U planu je bilo i izlistavanje na nekoj burzi gdje kotiraju prave kompanije.

P.S. Do grla sam u IGH i ovo nije nagovor na kupnju. Ako tražite nagovarače čitajte analize španjolskih nogometnih stručnjaka.

Pozdrav


…i još nešto kolega arijan 21

Mali su davno bez municije tako da i ovi koji kupuju ovih dana to su sve manje količine novca nasprema onih koji su zapeli na većim visinama i ćekaju da dođe na njihovu vrijednost.

Nemislim samo na nas IGH-ce već i na ostale dionice

lp


Kolega ne bi se složio …evo kolega banana….je pokazao samo jednu svoju transakciju na ingri sa preko 20000 dionica …a kolko ih je stvarno bilo i koliko je takvih ….osobno sam isto izvrtio oko 200000 kuna sa Ingrom , Igh, I ATPL i oko 400000 ukupno sa ledom ….nemojte pocjenjivati lovu u malim dioničatrima 🙂 …nismo fondovi ali ….možda alan fordovi haha…

IGH postaje regionalni igrač za jugoistočnu i istočnu Europu. Vladine odluke su jasne – posao ide onima s iskustvom u građenju aerodroma (IGH u Ukrajini i Crnoj Gori) – imaju li drugi takve reference?

Kolega, izvrsno ste napisali ovaj post i pametnom dosta. Ja cu jos samo nadodati da je gradjevinski sektor jedan od najjacih lobija, moze ga se i nazvati legalnom mafijaskom strukturom, a takvi odlaze posljednji sa "Noinom arkom". Prejaki su tu igraci da bi ova firma otisla u dim. Inace, same figure na celu su figure to zna koga drugoga, zbog naravno profita. Samo, maleni ne znaju vidjeti dalje osim danasnje svoje sjene koja ih trese i tako gube novac kao ovce svoju vunu. Buducnost ove firme nema sta ovisiti o sdp niti hdz jer trzista su odavno globalizirana ali ipak sa otvaranjem vrata u EU otvaraju se slobodnije mogucnosti za probijanje ove kvalitetne tvrtke koja u konacnici sagledano nije poslovala sa gubitkom unatoc nesnosljivoj krizi na svjetskoj razini a kamoli na razini ove nase drzavice. Strpljenje ce se nagraditi ali treba ga trenirati.
Nikakav ovo nije nagovor da neome "prosvijetlim pamet" vec samo osobni stav.

New Report

Close