IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@over25
jedino što je izvjesno da će danas biti iskrcaj (Sell on news), a sutra opet povratak na 900 kn i niže….iako je i rast danas upitan jer zapravo vijest je očekivana i odavno poznata, a sama korist od ZLZ za IGH nije baš previše jasna

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

@lopi
Sell on news bi bio da je cijena preko 2000 kn al na ovu cijenu nevjerujem da će bi neke veće prodaje.
Oćekivam promet danas oko 700 kila i rast cijene preko 15%.
Sve ostalo će me razoćarat!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kako nije jasna!! Ugovorom su vezani bilo tko da dobije koncesiju IGH vrsi projektiranje i nadzor i od tog projekta ima 130 milja kuna.
Milsim da smo to rješili prije neki mjesec /dva.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

a ja mislio da ce iduci tjedan objaviti tu informaciju

a pročitaj članak koji je stavio K-PAX….gdje konkretno piše za IGH?
tko kaže da vlada nije na jučerašnjoj sjednici bitno izmijenila dio koji se odnosi na IGH?
ne zaboravi da je Radić/IGH bio kuhan i pečen s HDZ-om koji je srušen s vlasti i da je sad na vlasti SDP I HNS koji ne vole ni IGH ni Radića….
zato ostajem pri mišljenju da će danas biti sell on news…a ti napravi kako hoćeš

p.s. dosta mi je vidjeti ovog navlakača s kupovnim nalogom i odmah je jasno da mu nije cilj kupiti nego prodati

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Mislim da se to nemože mjenjati kad netkom prne…
IGH je pobjedio na međunarodnom natjećaju i to nešto znaći,a novinski ćlanci me nezanimaju ako nije službena vijest i zato smatram da to uopće nije upitno.

Uostalom zato sam i kupio ove dionice [smiley]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ovo ne zvuči dobro… hoće li biti dokap po nominali???
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/tSxOWMpmKv66ApDXwsvPwA==.pdf
[undecid]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Mislim da će se saćekat popunjavanje aska ,pa ide udar po njemu [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
eto, što sam ti rekao? koristi se vijest o ZLZ za iskrcaj….možda već danas ode ispod 900 kn

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Kad ste se toliko raspisali na temi, letit će perje [thumbsup]

marcello


Kad ste se toliko raspisali na temi, letit će perje [thumbsup]

Bit će dobrog iskrcavanja po bidu kad ojača.


a pročitaj članak koji je stavio K-PAX….gdje konkretno piše za IGH?
tko kaže da vlada nije na jučerašnjoj sjednici bitno izmijenila dio koji se odnosi na IGH?
ne zaboravi da je Radić/IGH bio kuhan i pečen s HDZ-om koji je srušen s vlasti i da je sad na vlasti SDP I HNS koji ne vole ni IGH ni Radića….
zato ostajem pri mišljenju da će danas biti sell on news…a ti napravi kako hoćeš

p.s. dosta mi je vidjeti ovog navlakača s kupovnim nalogom i odmah je jasno da mu nije cilj kupiti nego prodati



IGH odabrao Auctor za investicijskog savjetnika oko dugova

http://www.poslovni.hr/vijesti/igh-odabrao-auctor-za-investicijskog-savjetnika-oko-dugova-197745.aspx

A ovako je sve počelo lani!!
Nova CP ulagačima u IGH nudi dionice i nekretninske projekte
http://www.poslovni.hr/vijesti/nova-cp-ulagacima-u-igh-nudi-dionice-i-nekretninske-projekte–190292.aspx

Da li je Igh primjer transparentne firme kojoj je stalo do svojih dioničara prosudite sami?

imam dionice igh-r-a te ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close