IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



stalo trgovanje? [yawn]

… ne brini, sad će krenuti, čeka se popunjavanje aska… [rolleyes]
[/quote]

Netko vrlo pomno i lagano skuplja ali se jos nevidi u TOP-10.
Idemo ovaj tjedan prema 1500..bar se nadam jer ovakav masakr ova firma( iako ne volim Radica) nije niti po cemu zasluzila( pogotovo ne po fundamentima i FI),
Uzivajmo u ocekivanju ZL i tko zna cega jos..



stalo trgovanje? [yawn]

… ne brini, sad će krenuti, čeka se popunjavanje aska… [rolleyes]
[/quote]
Jel je neko čuo šta o špekulacijama za Igh




stalo trgovanje? [yawn]

… ne brini, sad će krenuti, čeka se popunjavanje aska… [rolleyes]
[/quote]
Jel je neko čuo šta o špekulacijama za Igh
[/quote]
ja sam načuo,ali nebi na forumu komentira al mislim da negdi oko prvoga će načuti svi.Igh bez obzira na turbulentna vrimena opravdava bar knjigovodstvenu cijenu ,skokovi ce bit u kratkom periodu i sa malim kolicinama.Strpimo se 10 tak dana.Ne mislim samo na igh nego na jos dva građevinara a vidit cete i zasto.

ovaj tjedan ce uskočiti u top 10 onaj koji je kupovao zadnje vrijeme pa ce biti puno jasnije

danas je tocka usijanja na 950


Hoće li napokon danas P/E preko 100 ?

Naravno, IGH, HDEL i THNK tri bisera s P/E preko 100.

DA bi P/E došao na koliko toliko prihvatljivo 30-50 cijena dionica mora biti 300-400 Kuna

IGH spašava jako mali broj izdanih dionica, ali što ako idu u dokap i povećaju iste za duplo ?



Hoće li napokon danas P/E preko 100 ?

Naravno, IGH, HDEL i THNK tri bisera s P/E preko 100.

DA bi P/E došao na koliko toliko prihvatljivo 30-50 cijena dionica mora biti 300-400 Kuna

IGH spašava jako mali broj izdanih dionica, ali što ako idu u dokap i povećaju iste za duplo ?
[/quote]
Miliš da bi IGH ILI Tehnika mogli na 400 kuna ?



Hoće li napokon danas P/E preko 100 ?

Naravno, IGH, HDEL i THNK tri bisera s P/E preko 100.

DA bi P/E došao na koliko toliko prihvatljivo 30-50 cijena dionica mora biti 300-400 Kuna

IGH spašava jako mali broj izdanih dionica, ali što ako idu u dokap i povećaju iste za duplo ?
[/quote]

….a dokap ide….




Hoće li napokon danas P/E preko 100 ?

Naravno, IGH, HDEL i THNK tri bisera s P/E preko 100.

DA bi P/E došao na koliko toliko prihvatljivo 30-50 cijena dionica mora biti 300-400 Kuna

IGH spašava jako mali broj izdanih dionica, ali što ako idu u dokap i povećaju iste za duplo ?
[/quote]

….a dokap ide….
[/quote]

kad i po kojem modelu ?

free flow information

Osim insidera , o mogucem dokapu se malo zna.
Svakako ocekujem da imaoci ove dionice znatno profitiraju i pravilno valoriziraju svoje povjerenje u ovaj ZSE vrijednosni papir..
To je najmanje sto uprava moze nama malima uciniti kao znak korektnosti i uvazavanja..
lp


Osim insidera , o mogucem dokapu se malo zna.
Svakako ocekujem da imaoci ove dionice znatno profitiraju i pravilno valoriziraju svoje povjerenje u ovaj ZSE vrijednosni papir..
To je najmanje sto uprava moze nama malima uciniti kao znak korektnosti i uvazavanja..
lp

ne pamtim u zadnje vrijeme da je neki dokap išao na ruku postojećim dioničarima.
al
živi bili pa vidjeli.

Prije dokapa svakako treba izaći van iz dionice

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close