IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da kreće vlak [thumbsup]

Pokusavaju ga zastopati svim silama.Borba traje ali je ishod nepoznat.
No u konacnici se mora vratiti na trenutno postenu cijenu od 2500.
Bar se nadam,
lp

Ovdje sam u debelom minusu x6,bilo je vrijeme da se pokrene


Izgleda da kreće vlak [thumbsup]

čini ti se ….to je ingra izazvala buru u čaši vode, ali za dan-dva sve ide na početne pozicije

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Prije nekoliko dana najavio sam nešto u vezi IGH pa mi je post obrisan. Zahvaljujem, neću vas više uznemiravati.

Dečki kaj ima kod Vas? Kad bi trebalo ići Pleso itd. ?

free flow information

Do kraja dana možda i ovdje bude blokada! Jednostavno imam osjećaj da netko navlači da se postavljate na ask, da bi potkraj dana sve počistio. Možda se i varam, ali prati me takav osjećaj! [undecid]

Danas ceh platila Podravka, svi ošli trejdat u Ingru, vidim da su i odavde mnogi isparili po sistemu daj što daš pa bjež u Ingru. Neki su to predvidjeli, pa Vas malo ovdje cijeli dan pritiskali "stojećim" nalozima na prodaji, a kupovali na bidu.

I sutra Vas budu pritiskali, pa od idućeg tjedna će jednostavno da nestane ask, tak da se ne sekirate!


I sutra Vas budu pritiskali, pa od idućeg tjedna će jednostavno da nestane ask, tak da se ne sekirate!

Već je počeo pritisak na bid idemo u novi minus.



I sutra Vas budu pritiskali, pa od idućeg tjedna će jednostavno da nestane ask, tak da se ne sekirate!

Već je počeo pritisak na bid idemo u novi minus.
[/quote]
ponavljam, pritisak je prividan, u ponedjeljak se tržilo po 800, a danas?
ja tu ne vidim nikakv minus, naprotiv…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




I sutra Vas budu pritiskali, pa od idućeg tjedna će jednostavno da nestane ask, tak da se ne sekirate!

Već je počeo pritisak na bid idemo u novi minus.
[/quote]
ponavljam, pritisak je prividan, u ponedjeljak se tržilo po 800, a danas?
ja tu ne vidim nikakv minus, naprotiv…
[/quote]
Normalno da ti koji imaš dionice i priželjkuješ rast ne vidiš pad nego samo drukaš mi ostali pratimo pad IGH od 18.000 kuna na neki dan 790 i ti kažeš nije to pad ?

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

…vrlo dobro znam o čemu govoriš jer sam i sam u minusu na IGH ali ne stavljaj mi u usta ono što nisam rekao… rekao sam da unazad tjedan,dva tjedna nema pada cijene… a i ovaj pritisak na asku mi je slatko gledati, jer, kako je već netko ovdje rekao, malo malo netko pokupi veću količinu sa aska…
dakle, nema straha, i bezrazložno je pljuvati po IGH na ovoj razini…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close