IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pobjeda, ima li za tebe optimističnih dionica ? [tongue]

Uvalijo se dobro u ovu dio0nicu na 2700-3000,pa je izašao sa debelim minusom [lol]
Ja te u potpunosti svaćam kolega!!!

Svaka čast na prognozi od 800 kn prije neki četri mjeseca….skidam kapu! [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



pobjeda, ima li za tebe optimističnih dionica ? [tongue]

Uvalijo se dobro u ovu dio0nicu na 2700-3000,pa je izašao sa debelim minusom [lol]
Ja te u potpunosti svaćam kolega!!!

Svaka čast na prognozi od 800 kn prije neki četri mjeseca….skidam kapu! [thumbsup]
[/quote]
pa ja sam svoj račun prikazao, tebe se još uvijek čeka..

ajd reci koliko si ukupno u plusu ili minusu sa igh pa se ond ajavi…
do tada psssssssstttt

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

katastrofa na IGH… CG, loše izvješće… bla,bla…
prosječna cijena IGH +2,86% [thumbsup] [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

U igru ulazi "glavni" favorit URS-Scott Wilson a kinezi koji imaju keša ko pljeve lani ispali.. Nešto tu ne štima.

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo



Ovo je odlično FI. Bolje od očekivanja. Otpremnine za 70-tak ljudi su morale biti barem 10-tak mio kuna. Računao sam da će ih to baciti u gibitak, ali nije. Super!
Trošak osoblja je sada znatno manji, a to im je uz kamate najveći trošak.

vidis kako imaoci dionica gledaju krou ruzicaste naocale…pad prihoda i dobiti preko 70% je SUPEEER [tongue] kolega prokomentirat cemo sljedeca 2 kvartala ….
[/quote]
Pogledaj malo bolje,
Ebit je preko 37 mio, vise nego 2009.godine, bv je veci nego 2009.,zaduzenost bitno manja, Broj zaposlenih manji……a koliko je ono bila cijena dionice 2009?
Mislim da je sada i outlook bolji nego je bio u 2009.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Cini se prema skdd-u da ovaj veliki kupac koji skuplja vec 4 dana NIJE #2 iz top 10 vec netko drugi!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Ovo je odlično FI. Bolje od očekivanja. Otpremnine za 70-tak ljudi su morale biti barem 10-tak mio kuna. Računao sam da će ih to baciti u gibitak, ali nije. Super!
Trošak osoblja je sada znatno manji, a to im je uz kamate najveći trošak.

vidis kako imaoci dionica gledaju krou ruzicaste naocale…pad prihoda i dobiti preko 70% je SUPEEER [tongue] kolega prokomentirat cemo sljedeca 2 kvartala ….
[/quote]
Pogledaj malo bolje,
Ebit je preko 37 mio, vise nego 2009.godine, bv je veci nego 2009.,zaduzenost bitno manja, Broj zaposlenih manji……a koliko je ono bila cijena dionice 2009?
Mislim da je sada i outlook bolji nego je bio u 2009.

[/quote]

Ovi naši amerikanci bi sidili na 2 stolice e pa neće moći ili tamo ili ovde.Tamo je zdravo tržište i može se trgovati ali ovde kada krene to će biti urnebesno.

bit će bolje................

bestija2# vrlo rado…KAD KRENE [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

izvjesce je tocno onakvo kakvo se ocekivalo, pozitivna nula, sta je uspjeh za projektantsko/nadzornu firmu s obzirom na investicije u okruzenju.

kad krenu i a ako krenu najavljene investicije, prije svega drzavne, bit ce i posla za IGH

a tko skuplja? mozda the Bloger?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Prošli tjedan je na veliko kupila zg banka(skrb.račun) 2000kom, a prodavao je raiffeisen bank 801kom, i dva "manja" dioničara koji nisu u top 10
čisto informativno

što nitko ne skida cijeli dan ovog skrivenog na prodaji na 800 kn??? tu ste se kleli da nakon dobiti od milje kuna IGH ide na 1000 kn, a pao je ispod 800 dok sve drugo danas raste [bye]

danas se pokušava loviti ispod 800…
za sada neuspješno… [undecid]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close