IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dobro je milju i šesto dobiti za prošlu godinu [thumbsup]
Ide ovo sutra preko 900 kn [thumbsup]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2011-4Q-NotREV-K-HR.pdf

pobogu, radi se o bijednoj dobiti od 1,6 milja kuna! koliki je to PAD dobiti u odnosu na 2010. godinu???? [bye]
[/quote]

"Firma posluje s dobiti pored nevidjene krize gradjevinskog sektora. Zar to nije nevidjena robusnost?"

[/quote]

ove godine očekujem gubitak u poslovanju IGH jer RH ove godine ponovo pada u recesiju što znači da građevina još bar godinu dana neće raditi ništa. Crna gora je izgubljena, dugovanja su im velika, tako da teški dani tek dolaze

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!




Dobro je milju i šesto dobiti za prošlu godinu [thumbsup]
Ide ovo sutra preko 900 kn [thumbsup]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2011-4Q-NotREV-K-HR.pdf

pobogu, radi se o bijednoj dobiti od 1,6 milja kuna! koliki je to PAD dobiti u odnosu na 2010. godinu???? [bye]
[/quote]

"Firma posluje s dobiti pored nevidjene krize gradjevinskog sektora. Zar to nije nevidjena robusnost?"

[/quote]

Ovo je odlična vijest jer u ovakvoj neviđenoj građevinskoj krizi kod nas ,a da firma posluje skoro na nuli.Jedan posao lansirat će IGH u dobit,pa će i tako dionica odraditi svoje.
Mislim da netko već zna da ide Zagrebački aeredrom ,a možda i neki drugi posao.

lp i samo strpljenja jer i ovako je već dobro palo bez ikakvih razloga.

P.S. Dobro je napisao jedan kolega prije nekoliko dana kad ovo krene UP ide odjednom cca 30%

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo, ovo potvrđuje moju sumlju da netko nešto zna

http://www.business.hr/ekonomija/za-10-dana-cacic-predstavlja-projekte-od-osam-milijardi-kuna

Za 10 dana će sve biti jasno,a možda i prije ako nije u vezi Plesa

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]





Dobro je milju i šesto dobiti za prošlu godinu [thumbsup]
Ide ovo sutra preko 900 kn [thumbsup]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2011-4Q-NotREV-K-HR.pdf

pobogu, radi se o bijednoj dobiti od 1,6 milja kuna! koliki je to PAD dobiti u odnosu na 2010. godinu???? [bye]
[/quote]

"Firma posluje s dobiti pored nevidjene krize gradjevinskog sektora. Zar to nije nevidjena robusnost?"

[/quote]

ove godine očekujem gubitak u poslovanju IGH jer RH ove godine ponovo pada u recesiju što znači da građevina još bar godinu dana neće raditi ništa. Crna gora je izgubljena, dugovanja su im velika, tako da teški dani tek dolaze
[/quote]

E, moj kolega tek dolaze prava vremena!
Za IGH je najgora bila 2010 i 2011 godina.
Sad tek dolaze projekti,a kad krene pleso očekivaj 2013 g. dobit u miljama kuna.
Donica se kupuje 6 mjeseci unaprijed što znaći da bi na jesen mogli gledati cijenu preko 2500 kn bez obzira što će "možda"1 i 2Q 2012 g. biti u malom minusu.

lp i uživaj sutra u skidanju aska

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

E, moj kolega tek dolaze prava vremena!
Za IGH je najgora bila 2010 i 2011 godina.
Sad tek dolaze projekti,a kad krene pleso očekivaj 2013 g. dobit u miljama kuna.
Donica se kupuje 6 mjeseci unaprijed što znaći da bi na jesen mogli gledati cijenu preko 2500 kn bez obzira što će "možda"1 i 2Q 2012 g. biti u malom minusu.

lp i uživaj sutra u skidanju aska

Ova vaša poruka je ČISTI NAGOVOR NA KUPNJU na temelju indicija !

Koliko dionica imate za prodati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


da bi na jesen mogli gledati cijenu preko 2500 kn bez obzira što će "možda"1 i 2Q 2012 g. biti u malom minusu.

ovakve izjave me podsjecaju na pojednice sa ingre…negdje oko 30-50 kn…"sad ce to na 100 bla bla bla ,inace zelim dobru prodaju na 2500-4500 kn ,sretno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


E, moj kolega tek dolaze prava vremena!
Za IGH je najgora bila 2010 i 2011 godina.
Sad tek dolaze projekti,a kad krene pleso očekivaj 2013 g. dobit u miljama kuna.
Donica se kupuje 6 mjeseci unaprijed što znaći da bi na jesen mogli gledati cijenu preko 2500 kn bez obzira što će "možda"1 i 2Q 2012 g. biti u malom minusu.

lp i uživaj sutra u skidanju aska

Ova vaša poruka je ČISTI NAGOVOR NA KUPNJU na temelju indicija !

Koliko dionica imate za prodati ?
[/quote]

Nije nagovor na kupnju niti na prodaju već samo iznosim javno svoje mišljenje što bi se moglo desiti u bliskoj budućnosti,a ako nedobije niti jedan posao onda smo -20% ili smo na ovoj razini 700-800 kn
do boljih vremena.

lp…svatko odlućuje što će sa svojom municijom

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Uf, ovo izviješće je samo potvrdilo moju sumnju..reži i bježi

Gledajući q4 2010 – pad prihoda od gotovo 25 posto uz istodobni pad rashoda od samo 10 posto. Pametnom dosta.

I uz to gadan pad dobiti. A ima toga još od pada dugotrajne imovine na dalje. I nema novih poslova na vidiku, a koliko vidim, puši se i na već gotovo dobivenim natječajima.

Ne znam zašto neki misle da bi ovo izviješće trebalo dić cijenu, al dobro, svako ima svoje razloge.

never surrender


Ne znam zašto neki misle da bi ovo izviješće trebalo dić cijenu, al dobro, svako ima svoje razloge.

Ove godine kreće oporavak građevinara, evo jedan razlog [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Ne znam zašto neki misle da bi ovo izviješće trebalo dić cijenu, al dobro, svako ima svoje razloge.

Ove godine kreće oporavak građevinara, evo jedan razlog [wink]
[/quote]

oporavak?? kakav crni oporavak? imaš danas najave svih bankara i ekonomista-dileme nema: HR ove godine tone u novu recesiju od najmanje -1% !!!

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Ovo je odlično FI. Bolje od očekivanja. Otpremnine za 70-tak ljudi su morale biti barem 10-tak mio kuna. Računao sam da će ih to baciti u gibitak, ali nije. Super!
Trošak osoblja je sada znatno manji, a to im je uz kamate najveći trošak.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Zašto fondovi pljuju stalno po građevini?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close