IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hmm.. Europa se urusava, agencije skidaju gace najvecim gospodarstvima svijeta, padaju vlade, kuju se neredi,grcko bure baruta samo sto nije eksplodiralo, kinezi pred građevjnskim slomom kakvog svijet jos nije vidio…i tak, da ne nabrajam, Vi se drustvance pitate kako to da IGH ne raste. Kako to da sad odjednom dionica vise ne leti u zrak kako je nekad to bilo. Padnu sve burze na svijetu, euro se topi, a vi se ebeno pitate zasto IGH NE RASTE? Zanimljivi ulagaci, nema sta.. Ili?

Ako može jednom onda može i dvaput!

cijena je još uvijek visoko na 800 kn…prava panika će početi tek kad padne na 500 kn, onda će svima biti dobra za prodati!



Danas su sve dionice u padu .Igh tu nije iznimka . Cijenu može dignuti objava rezultata naatječaja ili Crobex .

Tu pomaže jedino sveta voda nakon tolikih padova kojima se ne nazire kraj.
[/quote]

Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.






Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Slažem se kao jedan od dioničara da bi bilo dobro da je dno na 500 kuna i da se tu utvrdimo do nekih novih poslova i oporavka dionice.
[/quote]

Ja se samo djelomično slažem s tobom. Da bi cijena bila atraktivna za kupnju p/e omjer bi trebao ići ispod 10, a obzirom da je trenutno taj omjer na 17 kvalitetnija kupnja bi bila na oko 450 kuna. To je čak 10 posto niže od tvog dna. E sad, da li će doći do 450, ne znam, strpiti ćemo se.

Sve u svemu, imajući u vidu fundamente i gospodarsku situaciju, ne piše se dobro građevini, a pogotovo IGH, tim više jer su izgubili potporu bivše vlade.
[/quote]
IGH na samo 450 kuna jeste li sigurni ?
[/quote]
Sad kad smo jučer vidjeli novi pad Tehnike nebi me čudilo da danas dobrano zaroni IGH na 450 neće sigurno malo pretjerujete svi.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

katastrofičari, IGH je dionica koju se isplati kupiti !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

system42 @ tako je…jos samo 2 bitne stvari …CJENA-VOLUMEN

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


system42 @ tako je…jos samo 2 bitne stvari …CJENA-VOLUMEN

inverter, volumen je takav kakav je ali unatoč njemu, iako naizgled izgleda jako škakljivo, IGH neće puno ispod 800… tako da se slažem stobom po pitanju volumena, ali cijena je tu negdje…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



system42 @ tako je…jos samo 2 bitne stvari …CJENA-VOLUMEN

inverter, volumen je takav kakav je ali unatoč njemu, iako naizgled izgleda jako škakljivo, IGH neće puno ispod 800… tako da se slažem stobom po pitanju volumena, ali cijena je tu negdje…
[/quote]
cjena tu di je moze ostat dugo vremena…par % gore dole…za vecu promjenu cjene opet dolazimo do kljucne rijeci VOLUMEN

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




system42 @ tako je…jos samo 2 bitne stvari …CJENA-VOLUMEN

inverter, volumen je takav kakav je ali unatoč njemu, iako naizgled izgleda jako škakljivo, IGH neće puno ispod 800… tako da se slažem stobom po pitanju volumena, ali cijena je tu negdje…
[/quote]
cjena tu di je moze ostat dugo vremena…par % gore dole…za vecu promjenu cjene opet dolazimo do kljucne rijeci VOLUMEN
[/quote]

Ovdje se baš ništa nije promjenilo u odnosu na prethodne dvije godine. Uvijek se provodi ista shema: nakon dva vala pada s nižim dnom uslijedi pumpanje i iskrcavanje te propadanje na novo dno.

Ovu shemu već znaju i ptice na grani, i ovih dana se opet ponovila, pa prema tome, sve je očitije da slijedi opet novo dno…do kada bi trebalo padat, to ne znam. Al ova dionica i dalje ostaje jedna od rijetkih gdje se može koliko toliko dobro trejdat, valjda je zato svi ulagači toliko vole.

never surrender

Mali volumen = ask neće dole, bid neće gore. Samo par informacija koje se čekaju i bit će volumena……. [shocked]

marcello

peromadjar @ i sto je jos najbolje… uglavnom svih 5 shema na istu foru …C.G. autocesta [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mali volumen = ask neće dole, bid neće gore. Samo par informacija koje se čekaju i bit će volumena……. [shocked]

Samo par informacija koje se čekaju i bit će volumena…….

Ovdje je problem u čekanju , dok prilike prolaze pored i ne vračaju se svaki dan .

ne znam za ostale ali meni je ova napetost oko IGH jako zanimljiva… pratim IGH iz minute u minutu, gotovo jednako kao što ga pratim kada ima prometa… [tongue]
i molim da nitko ne trguje, da mi ne pokvari doživljaj… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close