IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ova vremena kad nema posla odradit 87 % posla i još se izlagat penalima jer nisi poštivao rokove
– Ma bravo Jure , majstore
– U posljednje 2 god. srozao si vrijednost tvrtke 4 PUTA
– U vrijeme održavanja skupštine frizirao cijenu dionice, da ne bi puno prigovarali …
– Akcionar d.o.o. je najveći vlasnik sa 12,7 % ,a ako oni ništa ne poduzimaju
– onda je pametnome jasno ko je vlasnik Akcionara

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Dešković Žarko je kupio još 100 komada… !
Meni je to dovoljno… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=16.12.2011&dat2=23.12.2011&dat3=30.12.2011&sifSim=IGH-R-A


U ova vremena kad nema posla odradit 87 % posla i još se izlagat penalima jer nisi poštivao rokove
– Ma bravo Jure , majstore
– U posljednje 2 god. srozao si vrijednost tvrtke 4 PUTA
– U vrijeme održavanja skupštine frizirao cijenu dionice, da ne bi puno prigovarali …
– Akcionar d.o.o. je najveći vlasnik sa 12,7 % ,a ako oni ništa ne poduzimaju
– onda je pametnome jasno ko je vlasnik Akcionara

Kolega , niste jedini i mislim da ne treba više brinuti, jer mnogim dioničarima je došlo do grla i možda se već skuplja kritična masa koja će na legitiman način potaknuti promjene u firmi.
Svakako treba strpljenja, a novi mladi kadrovi su neophodni da se ovaj dragulj od firme prezentira u svijetu kao perspektivna firma potencijalnim stranim investitorima a ne da mjesecima tražimo ulagače i partnere po bijelom svijetu.
Uistinu mi je teško i zamisliti što investitori misle kad pogledaju graf cijene dionice igh-r-a i razinu od 16.000 kn iz 2007g te je usporede sa ovom od 750kn od kraja 2011g,

Ovo je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica igh koje imam u svom portfelju.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Dešković Žarko je kupio još 100 komada… !
Meni je to dovoljno… [thumbsup]

da, za pobjeć što prije odavde!

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Dešković Žarko je kupio još 100 komada… !
Meni je to dovoljno… [thumbsup]

da, za pobjeć što prije odavde!
[/quote]
u pravu si, bježat će se odavde, ali sa aska… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Dešković Žarko je kupio još 100 komada… !
Meni je to dovoljno… [thumbsup]

Kad me već vučeš za jezik …
11. mj. 2010. god.
Nije to bilo tako davno , direktor Ingre gosp. Igor
saziva čak konferenciju za novinstvo
da bi objavio kako je kupio 10 000 dionica Ingre
– Valjda kako bi svojim primjerom pokazao ulagačima da je to dobra investicija
( Ipak je to direktor koji najbolje zna svoju firmu )
– Cijena je bila 18 kuna
– Pitaj danas što bi rekli ulagači, koje je tada privukao svojim primjerom !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

keky5, nisu mi dokučivi motivi gosp. Igora… ipak je to kraj 2010 g., mnogi su se zaklinjali u oporavak… i ja sam jedan koji se opekao na INGR-i…

danas je situacija drugačija, najava nove recesije, snižavanje rejtinga, itd… i iako se ne povodim drugima priznat ćete da je malo vjerojatno da će IGH biti jeftiniji od cijene koju je g. Dešković platio za zadnjih 100 komada…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


keky5, nisu mi dokučivi motivi gosp. Igora… ipak je to kraj 2010 g., mnogi su se zaklinjali u oporavak… i ja sam jedan koji se opekao na INGR-i…

danas je situacija drugačija, najava nove recesije, snižavanje rejtinga, itd… i iako se ne povodim drugima priznat ćete da je malo vjerojatno da će IGH biti jeftiniji od cijene koju je g. Dešković platio za zadnjih 100 komada…

Tako si razmišljao i kad je zadnji put kupovao? I predzadnji? Indukcijom zaključujem da ćeš isto razmišljanje imat i na sljedećih Deškovićevih 100 komada:)

Veliki strah vlada na tržištu. Ulagači se jednostavno boje ulagati jer poučeni iskustvom zadnjih mjeseci (da ne kažem godina) kada su na svaki ulog nakon vrlo kratkog vremena računali gubitke.
Sad se čeka i promatra. Promet je skoro stao.

Kažu iskustva iz ranijih kriza da je obično točka preokreta kada stane trgovina.

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Ja posjedujem dionice IGH.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



keky5, nisu mi dokučivi motivi gosp. Igora… ipak je to kraj 2010 g., mnogi su se zaklinjali u oporavak… i ja sam jedan koji se opekao na INGR-i…

danas je situacija drugačija, najava nove recesije, snižavanje rejtinga, itd… i iako se ne povodim drugima priznat ćete da je malo vjerojatno da će IGH biti jeftiniji od cijene koju je g. Dešković platio za zadnjih 100 komada…

Tako si razmišljao i kad je zadnji put kupovao? I predzadnji? Indukcijom zaključujem da ćeš isto razmišljanje imat i na sljedećih Deškovićevih 100 komada:)
[/quote]

točno u sridu! [thumbsup]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

kolega muha, ima kaj novog u vezi smjera kretanja …. ?

free flow information

New Report

Close