IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega postoje i neke teme na kojima se čovjek želi ispuhati i dokazati sam sebi da postoji gore ulaganje od onog što je on napravio. Ingra je sigurno jedna od favorita. I služi samo za relaksaciju


Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Nadaš se da će IGH na 500-600 zbog postojećih dioničara??? Hvala ti ali meni tvoja podrška ne treba…

K-Pax i Laiv, imate 100-tke. Pisao sam i ja nešto o tome malo ranije, kupovina IGH na ovim razinama je investicija za sigurniju i ljepšu budućnost.

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Ne razumijem zašto neki ljudi ovdje pokušavaju po svaku cijenu oblatiti jednu kvalitetnu hrvatsku trvtku koja ima kvalitetan kadar, dobre reference, dobre projekte koja čak i u ovoj velikoj krizi posluje pozitivno i koja je jedna od rijetkih koja može otići izvan granica od ponuditi svoje usluge, a da budu konkurentne cijenom i kvalitetom.
Ja jesam dioničar IGH i možda nisam sasvim objektivan, ali mi se ne možemo pohvaliti da imamo baš puno ovakvih tvrki u Hrvatskoj.
Istina jeste da je tu bilo uplitanja politike, ali to je teško izbjeći kod svih većih tvrtki koje sudjeluju na velikim projektima pogotovo ako ih financira država, istina je da tu ima pojedinaca koji možda bolje da nisu u tvrtki, ali sve to nikako nije razlog da se tvrtka generalno pokušava što više oblatiti i srozati joj image da bi se ostvario nečiji trivijalni parcijalni interes.

valjda zato što se mnoge stvari rade po vezi….sa HDZ-om kojega više nema na vlasti…


Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Slažem se kao jedan od dioničara da bi bilo dobro da je dno na 500 kuna i da se tu utvrdimo do nekih novih poslova i oporavka dionice.



Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno. Bar se nadam radi postojećih dioničara.

Nadaš se da će IGH na 500-600 zbog postojećih dioničara??? Hvala ti ali meni tvoja podrška ne treba…
[/quote]
Ja se nadam za postojeće dioničare (jer neki ipak radi troškova i potreba moraju prodavati) da cijena neće pasti ispod 500-600kn jer bi to bilo pogubno za dioničare.

Bull is coming home



Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Slažem se kao jedan od dioničara da bi bilo dobro da je dno na 500 kuna i da se tu utvrdimo do nekih novih poslova i oporavka dionice.
[/quote]

Ja se samo djelomično slažem s tobom. Da bi cijena bila atraktivna za kupnju p/e omjer bi trebao ići ispod 10, a obzirom da je trenutno taj omjer na 17 kvalitetnija kupnja bi bila na oko 450 kuna. To je čak 10 posto niže od tvog dna. E sad, da li će doći do 450, ne znam, strpiti ćemo se.

Sve u svemu, imajući u vidu fundamente i gospodarsku situaciju, ne piše se dobro građevini, a pogotovo IGH, tim više jer su izgubili potporu bivše vlade.

What does my smile look like now?




Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Slažem se kao jedan od dioničara da bi bilo dobro da je dno na 500 kuna i da se tu utvrdimo do nekih novih poslova i oporavka dionice.
[/quote]

Ja se samo djelomično slažem s tobom. Da bi cijena bila atraktivna za kupnju p/e omjer bi trebao ići ispod 10, a obzirom da je trenutno taj omjer na 17 kvalitetnija kupnja bi bila na oko 450 kuna. To je čak 10 posto niže od tvog dna. E sad, da li će doći do 450, ne znam, strpiti ćemo se.

Sve u svemu, imajući u vidu fundamente i gospodarsku situaciju, ne piše se dobro građevini, a pogotovo IGH, tim više jer su izgubili potporu bivše vlade.
[/quote]
IGH na samo 450 kuna jeste li sigurni ?





Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.


Slažem se kao jedan od dioničara da bi bilo dobro da je dno na 500 kuna i da se tu utvrdimo do nekih novih poslova i oporavka dionice.
[/quote]

Ja se samo djelomično slažem s tobom. Da bi cijena bila atraktivna za kupnju p/e omjer bi trebao ići ispod 10, a obzirom da je trenutno taj omjer na 17 kvalitetnija kupnja bi bila na oko 450 kuna. To je čak 10 posto niže od tvog dna. E sad, da li će doći do 450, ne znam, strpiti ćemo se.

Sve u svemu, imajući u vidu fundamente i gospodarsku situaciju, ne piše se dobro građevini, a pogotovo IGH, tim više jer su izgubili potporu bivše vlade.
[/quote]
IGH na samo 450 kuna jeste li sigurni ?
[/quote]

1. Nisu niti nemogu bit
2. Lupetaju gluposti
3. Nemaju ni za kiflu a kamo li za kakvo ozbiljno ulaganje

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!

Ovaj tekst je preuzet sa adrese http://www.pobjeda.me/2012/01/05/andrija-lompar-moguce-da-ove-godine-pocne-izgradnja-auto-puta/Lompar: Moguće da ove godine počne izgradnja auto-puta

Joj treba sad držati gaće i biti hrabar, čini mi se da prodaja postaje sve jača, valjda će izdržati granica od 700-800 kuna. A još su ovi odlučili uzeti neke novce od IGH, spominju se neki penali

Vaš link

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

je IGH izradio samo 87 posto dokumentacije.

To će biti plačeno !?

neka oni izgrade tih 87 % pruge, bit će i to dovoljno, samo ne znam gdje će naći toliko stručnih radnika, jer su svi već u HŽ-u, jeste da su nezaposleni,ali

New Report

Close