IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovdje je uvijek ista igra: kupiš 15%-20% jeftinije, digneš cijenu, iskrcaš se pa novi krug
…čuvajte keš kad IGH opet udari o dno na 650-700 kn

I što je najbolje, takvih smo se igara već nagledali na drugim dionicama. Evo primjera! Pa ovo je postala čista klasika! Kupi-prodaj-kupi-prodaj
[/quote]
Točno tako se i meni čini kupi prodaj uz stalno rušenje cijene ista ekipa kao i na Ingri postaje gusto i opasno možda najbolje izaći iz ove dionice na vrijeme dosta je bilo školovanja na Ingri.
[/quote]
ovdje nije opasno, ne više… zadnji vrh je bio u veljači 2011. na cca. 2200 i od tada je dionica u padu… ukoliko gledamo karatkoročnije, može se ovdje i nešto utržiti na oscilacijama cijena ali s ovako malim prometima to je zanemarivo…
dakle, dno je opetovano testirano i ovo su razine kupnje za mirnu budućnost …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Danas su sve dionice u padu .Igh tu nije iznimka . Cijenu može dignuti objava rezultata naatječaja ili Crobex .


Idući tjedan rezultati natjećaja.

Hajde pa ptice na grani znaju da je natječaj ionako otpočetka raspisan na način da pogoduje IGHu, pogledaj te nebulozne uvjete (tehničke i financijske uvjete) koje je teško zadovoljiti ako nisi IGH

Vaš link

Zato i je ova vijest o praktički dobivenom natječaju vjerojatno već ukalkulirana u ovu cijenu, a veći će problem biti ako IGH ipak ne dobije taj posao, što će biti onda s cijenom tko to zna. Sudeći po nedavnim transakcijama štakori su već počeli napuštati brod, da je drugačije već bi se kupovalo.

What does my smile look like now?


Danas su sve dionice u padu .Igh tu nije iznimka . Cijenu može dignuti objava rezultata naatječaja ili Crobex .

Tu pomaže jedino sveta voda nakon tolikih padova kojima se ne nazire kraj.



Idući tjedan rezultati natjećaja.

Ma dajte malo nas informirajte, nas neuke, da je posao vec dobiven..i da je cijena ukalkulirana…pa znate li da je cijena prije spomena CG bila 4400( odite na graf).
Nista ovdje nije pogodovano ali jest cinjenica da je najdalje otisao IGH i da se svi investitori na ZSE iskreno nadaju da ce na kraju i dobiti.
Izrada Elaborata odnosno Studije te sam nadzor izgradnje je ogromna lova u pitanju…biti ce ona vrlo skoro na 4400 kako i zasluzuje/…
lp

Hajde pa ptice na grani znaju da je natječaj ionako otpočetka raspisan na način da pogoduje IGHu, pogledaj te nebulozne uvjete (tehničke i financijske uvjete) koje je teško zadovoljiti ako nisi IGH

Vaš link

Zato i je ova vijest o praktički dobivenom natječaju vjerojatno već ukalkulirana u ovu cijenu, a veći će problem biti ako IGH ipak ne dobije taj posao, što će biti onda s cijenom tko to zna. Sudeći po nedavnim transakcijama štakori su već počeli napuštati brod, da je drugačije već bi se kupovalo.
[/quote]

Nisu se stigli svi iskipati jer je uzlet bio kratak, a slobodnbi pad još brži pa naravno imamo ovo ;

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-moguce-da-ove-godine-pocne-gradnja-bar-boljare/ar-22798/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nisu se stigli svi iskipati jer je uzlet bio kratak, a slobodnbi pad još brži pa naravno imamo ovo ;

http://www.seebiz.eu/andrija-lompar-moguce-da-ove-godine-pocne-gradnja-bar-boljare/ar-22798/


Opet pokušaj umjetnog dizanja da se iskrcaju veći igrači a od kakti poslova normalno ništa kao i bezbroj puta do sada. Stotka za objektivnost loris.

Ne razumijem zašto neki ljudi ovdje pokušavaju po svaku cijenu oblatiti jednu kvalitetnu hrvatsku trvtku koja ima kvalitetan kadar, dobre reference, dobre projekte koja čak i u ovoj velikoj krizi posluje pozitivno i koja je jedna od rijetkih koja može otići izvan granica od ponuditi svoje usluge, a da budu konkurentne cijenom i kvalitetom.
Ja jesam dioničar IGH i možda nisam sasvim objektivan, ali mi se ne možemo pohvaliti da imamo baš puno ovakvih tvrki u Hrvatskoj.
Istina jeste da je tu bilo uplitanja politike, ali to je teško izbjeći kod svih većih tvrtki koje sudjeluju na velikim projektima pogotovo ako ih financira država, istina je da tu ima pojedinaca koji možda bolje da nisu u tvrtki, ali sve to nikako nije razlog da se tvrtka generalno pokušava što više oblatiti i srozati joj image da bi se ostvario nečiji trivijalni parcijalni interes.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.

Bull is coming home


Ne razumijem zašto neki ljudi ovdje pokušavaju po svaku cijenu oblatiti jednu kvalitetnu hrvatsku trvtku koja ima kvalitetan kadar, dobre reference, dobre projekte koja čak i u ovoj velikoj krizi posluje pozitivno i koja je jedna od rijetkih koja može otići izvan granica od ponuditi svoje usluge, a da budu konkurentne cijenom i kvalitetom.
Ja jesam dioničar IGH i možda nisam sasvim objektivan, ali mi se ne možemo pohvaliti da imamo baš puno ovakvih tvrki u Hrvatskoj.
Istina jeste da je tu bilo uplitanja politike, ali to je teško izbjeći kod svih većih tvrtki koje sudjeluju na velikim projektima pogotovo ako ih financira država, istina je da tu ima pojedinaca koji možda bolje da nisu u tvrtki, ali sve to nikako nije razlog da se tvrtka generalno pokušava što više oblatiti i srozati joj image da bi se ostvario nečiji trivijalni parcijalni interes.

Dobrodošao na forum !

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Slijedi nam tjedan odluke .


Činjenično stanje je da IGH baš kao i INGRA nema uopće posla, prevelik broj uposlenih na teret (oko 1100) ,a jednostavno nema prihoda ili su sve suženiji. Poznajem nekoliko radnika IGH i svi su prodali svoje dionice koje su GRATIS dobivali, meni to ipak kaže nešto.
Moja prognoza (iako je nezahvalno prognozirati na ovako plitkom tržištu) da IGH mora na 500-600kn i vjerujem da bi to moglo biti dno.
Bar se nadam radi postojećih dioničara.

Vidite kolega forumas, vrlo je zanimljivo zasto recimo Vi uopce pratite temu IGH ako je za Vas ovo "corak" investicija pa se sluzite toliko daleko da pisete o prodaji dionica koje su radnici IGH dobili gratis :-)) Nitko, nikada, u niti jednom segmentu zivota nije subjektivno negdje involviran ako ga se to osobno ne dotice, stoga drukanje ove dionice ne prolazi niti Vama niti slicnima. Svatko imalo razuman svjestan je sadasnjeg i stanja i trzista i ekonomije i etc., no unatoc nastojanju ljudi poput Vas nemaju razlog argumentirano blatiti ovu dionicu i to Vas najvise boli. Pametan covjek, unatoc gubitku koje je opcenito donijelo ukupno trziste kapitala a ne "los IGH", u ovim vremenima moze samo dokupljivati svoje papire jer sada je ipak lakse kupiti nego kada je bila cca 10 000 a da nece doci vrijeme oplodjivanja novca u ovoj dionici to me nitko ne moze razuvjeriti jer zadnje sto propada u nekom sustavu iza banaka kao najvece mafije jeste gradjevina uz nekoliko ostalih sektora. Tako je bilo i tako jeste svugdje u svijetu. Za burzu treba imati zivce i pojam vremena a osobito cinjenice da se vrlo tesko stjece novac preko noci a kamoli bogatstvo.
Kolega da Vi sada kupite 20 dionica, za jednu koju ste mogli dobiti prijje 3 godine, pa da imate pojam strpljenja, tada bi Vas budzet jednog dana bio prilicno zavidan i ovo je sve bio samo moj dobronamjeran savjet.

New Report

Close