IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o cemu vi ljudi pricate, kakav rast, kakav pad, sve su to gluposti uz ovakve promete

ako IGH nema barem miljun kuna dnevnog prometa nema tu srece, ni za IGH ni za cijelu burzu

nama fali prometa, a onda tek moze doci do rasta


Slažem se a do tada čekati povoljniju kupnju koja je i onako iz dana u dan sve povoljnija , znači samo strpljenja i čekati.



o cemu vi ljudi pricate, kakav rast, kakav pad, sve su to gluposti uz ovakve promete

ako IGH nema barem miljun kuna dnevnog prometa nema tu srece, ni za IGH ni za cijelu burzu

nama fali prometa, a onda tek moze doci do rasta


Slažem se a do tada čekati povoljniju kupnju koja je i onako iz dana u dan sve povoljnija , znači samo strpljenja i čekati.
[/quote]
znači i ti si prodao po 900 ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

svi sve znaju kako ide igra ,a zaglibili na 50-100% vecim cjenama [tongue] system42 @ sto fali trejdu 750-900 .. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


svi sve znaju kako ide igra ,a zaglibili na 50-100% vecim cjenama [tongue] system42 @ sto fali trejdu 750-900 .. [rolleyes]

baš ništa, samo što je onih koji su kupili po 750 a prodali po 900 jako malo na ovom forumu… večina ovdje piše onako kako bi htjeli trgovati ovom dionicom a ne kako su trgovali… [rolleyes]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

system42 @ za mene znas…meni ovo nisu razine ni volumeni za ozbiljniju kupnju… burek ili clanarina ok..i cekamo novi krug…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kupiš na pravoj cijeni npr 700 kn i prodaš po pravoj cijeni npr 900 kn. To je sistem. Oni manje vješti prodaju po 800 ali opet zarade. Ostali gube jer ne znaju. Ovi koji misle da postoje teorije zavjere jer cijena pada zbog tih 5-6 dionica i stalno laprdaju o tome su živčani jer nisu sami zaradili, to je sva mudrost.

S obzirom da si član pod ovim nikom od DANAS onda vjerojatno imaš dva-tri nika u rezervi. Ili si postao toliko pametan u ovih par sati? A možda ti je samo šef pametan………
[lol] [lol] [lol]

marcello


Kupiš na pravoj cijeni npr 700 kn i prodaš po pravoj cijeni npr 900 kn. To je sistem. Oni manje vješti prodaju po 800 ali opet zarade. Ostali gube jer ne znaju. Ovi koji misle da postoje teorije zavjere jer cijena pada zbog tih 5-6 dionica i stalno laprdaju o tome su živčani jer nisu sami zaradili, to je sva mudrost.

a gdje si ti u tome? jesi kupio/prodao ?
možda po 700/900 i zaradio lovu ?
uvijek me raduje kad netko profitira na burzi… pa bi me i to radovalo, ipak si ti novi na forumu, od danas… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



o cemu vi ljudi pricate, kakav rast, kakav pad, sve su to gluposti uz ovakve promete

ako IGH nema barem miljun kuna dnevnog prometa nema tu srece, ni za IGH ni za cijelu burzu

nama fali prometa, a onda tek moze doci do rasta


Slažem se a do tada čekati povoljniju kupnju koja je i onako iz dana u dan sve povoljnija , znači samo strpljenja i čekati.
[/quote]

system42 @ za mene znas…meni ovo nisu razine ni volumeni za ozbiljniju kupnju… burek ili clanarina ok..i cekamo novi krug…


Govorite o čekanju i išekivanju čega točno koja je cijena koja bi vas zadovoljila i nagovorila na kupnju dionice IGH.

Uz ovu igru " I love this game" – obavezno uključiti novinske članke iz SEEBIZ-a ……jel tak dečki..
Kakve to dogovore imate s njima- do kad će plasirati senzacije ….obzirom da je ulaz
na 700 kuna bio oko 400.000,00 kuna prometa- a izlaz…evo..vidite koliko je….

Ili, je to Vaš kompletan kapital….. koliko Vas je – samo troje ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ovdje je uvijek ista igra: kupiš 15%-20% jeftinije, digneš cijenu, iskrcaš se pa novi krug
…čuvajte keš kad IGH opet udari o dno na 650-700 kn

I što je najbolje, takvih smo se igara već nagledali na drugim dionicama. Evo primjera! Pa ovo je postala čista klasika! Kupi-prodaj-kupi-prodaj

A Mo will make you richer, beards are for beggers

Idući tjedan rezultati natjećaja.



ovdje je uvijek ista igra: kupiš 15%-20% jeftinije, digneš cijenu, iskrcaš se pa novi krug
…čuvajte keš kad IGH opet udari o dno na 650-700 kn

I što je najbolje, takvih smo se igara već nagledali na drugim dionicama. Evo primjera! Pa ovo je postala čista klasika! Kupi-prodaj-kupi-prodaj
[/quote]
Točno tako se i meni čini kupi prodaj uz stalno rušenje cijene ista ekipa kao i na Ingri postaje gusto i opasno možda najbolje izaći iz ove dionice na vrijeme dosta je bilo školovanja na Ingri.

New Report

Close