IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



uopće ne kužim zašto je IGh narastao?!?!?

ja ne kužim zašto je pao ???!!!!!!
[/quote]
Hahah, pa to je burza! [lol]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


baločina se počinje ispuhavati! držte sada čvrsto gaće naivci koji ste kupovali na 900 kn!
drukeri su naglo ušutjeli i u sebi se smiju dok broje zaradu….

ako če netko biti dobar pa da mi pokaže prstom gdje je točno ta balončina bio bih mu zahvalan, izgleda da sam ja taj naivac koji je kupio na 900 kn!

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

kako je krenulo bit će toga još ispod 800, samo strpljivo

What does my smile look like now?


kako je krenulo bit će toga još ispod 800, samo strpljivo

kamo sreće, ali mislim da je kupovina po 7xx završena…
a vrlo je izgledno sudeći po situaciji oko IGH, da je kupovina po 8xx povoljna…
naravno, bez nagovora na kupnju/prodaju… [sealed]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

S ovim "skokovima" po par komada netko očigledno misli zezati cijelu burzu, nije vam to čudno?

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum

832,01 2 1.664,02 4.1.2012 10:24:45
832,00 4 3.328,00 4.1.2012 10:24:45
843,01 5 4.215,05 4.1.2012 10:23:43
852,00 5 4.260,00 4.1.2012

marcello



kako je krenulo bit će toga još ispod 800, samo strpljivo

kamo sreće, ali mislim da je kupovina po 7xx završena…
a vrlo je izgledno sudeći po situaciji oko IGH, da je kupovina po 8xx povoljna…
naravno, bez nagovora na kupnju/prodaju… [sealed]
[/quote]

Ne bih želio da me se sada krivo shvati,ali mislim da ako se ne dobije ovaj natječaj testiranje 700 kuna je sasvim izgledan(u slučaju dobivanja ovoga aktuelnog natječaja doće do rasta,dokle ne znam, ovisi o više parametara).
Da rezimiram mislim da je ova sadašnja cijena jeftina ali s obzirom na situaciju na tržištu ne bih se čudio ni večem padu od onoga koje sam naveo.

Budite blagi .

bit će bolje................

S ovim "skokovima" po par komada netko očigledno misli zezati cijelu burzu, nije vam to čudno?

kolega vjerujte ..apsolutno NIŠTA nam više , ovdje na ZSE, nije čudno :-))




kako je krenulo bit će toga još ispod 800, samo strpljivo

kamo sreće, ali mislim da je kupovina po 7xx završena…
a vrlo je izgledno sudeći po situaciji oko IGH, da je kupovina po 8xx povoljna…
naravno, bez nagovora na kupnju/prodaju… [sealed]
[/quote]

Ne bih želio da me se sada krivo shvati,ali mislim da ako se ne dobije ovaj natječaj testiranje 700 kuna je sasvim izgledan(u slučaju dobivanja ovoga aktuelnog natječaja doće do rasta,dokle ne znam, ovisi o više parametara).
Da rezimiram mislim da je ova sadašnja cijena jeftina ali s obzirom na situaciju na tržištu ne bih se čudio ni večem padu od onoga koje sam naveo.

Budite blagi .

[/quote]

A ja cu opet ponovit, O KOJEM SE POSLU RADI? I zašto bi taj posao uzrokovao rast ili pad? Pa lijepo vam piše u izjavi IGH. STUDIJA!!!

Sistem je isproban i jednostavan.

– sa 2-3 dionice udaljiti ask i bid što dalje,
– tako dugo dok ask ne izgubi živce, onda
– pokupiti šta se da i opet odigrati isto u novom krugu.

Tako dugo dok ih netko ne skuži razbije igru………ili ih poklope nove provjerene informacije (kojih za sad još nema). Čuvajte dionice, one su vaše sve dok ih ne prodate lukavijima!

Izgleda da sam ubo nekoga, hvala na jedinici!

marcello

ovdje je uvijek ista igra: kupiš 15%-20% jeftinije, digneš cijenu, iskrcaš se pa novi krug
…čuvajte keš kad IGH opet udari o dno na 650-700 kn

o cemu vi ljudi pricate, kakav rast, kakav pad, sve su to gluposti uz ovakve promete

ako IGH nema barem miljun kuna dnevnog prometa nema tu srece, ni za IGH ni za cijelu burzu

nama fali prometa, a onda tek moze doci do rasta

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Kupiš na pravoj cijeni npr 700 kn i prodaš po pravoj cijeni npr 900 kn. To je sistem. Oni manje vješti prodaju po 800 ali opet zarade. Ostali gube jer ne znaju. Ovi koji misle da postoje teorije zavjere jer cijena pada zbog tih 5-6 dionica i stalno laprdaju o tome su živčani jer nisu sami zaradili, to je sva mudrost.

What does my smile look like now?

New Report

Close