IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najpametnije riješenje je stati po strani i čekati model dokapitalizacije.


[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,

lacoste,
vi barem imate nos i trebali bi znati da se IGH ne može usporediti sa LKPC.
Ovo je privatna firma, za razliku od LKPC koja je bila većinski državna. u LKPC je napravljena šteta postojećim dioničarima, a to očito Upravu nije bilo briga jer nisu značajnije unutra.

Kod IGH je ekipa koja drži dionice ta koja odlučuje o dokapu i nisu blesavi sebi rušiti vrijednost imovine. Zašto bi to radili?
Dug na kapital stalno pada i kad se završe ove 2 investicije (Ban centar i Bundek) dugovi po toj osnovi će nestati i taj omjer će biti još bitno bolji.
Ako ne uđu u nove projekte i ne zaduže se po toj osnovi, što je moguće i što nije uopće loše ako to donosi zaradu.
Mislim da je ovdje jedna malo jača ekipa u pitanju i neće oni tu sebi pilit granu na kojoj sjede.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Najpametnije riješenje je stati po strani i čekati model kapitulacije.

slažem se [wink]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica



[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,

lacoste,
vi barem imate nos i trebali bi znati da se IGH ne može usporediti sa LKPC.
Ovo je privatna firma, za razliku od LKPC koja je bila većinski državna. u LKPC je napravljena šteta postojećim dioničarima, a to očito Upravu nije bilo briga jer nisu značajnije unutra.

Kod IGH je ekipa koja drži dionice ta koja odlučuje o dokapu i nisu blesavi sebi rušiti vrijednost imovine. Zašto bi to radili?
Dug na kapital stalno pada i kad se završe ove 2 investicije (Ban centar i Bundek) dugovi po toj osnovi će nestati i taj omjer će biti još bitno bolji.
Ako ne uđu u nove projekte i ne zaduže se po toj osnovi, što je moguće i što nije uopće loše ako to donosi zaradu.
Mislim da je ovdje jedna malo jača ekipa u pitanju i neće oni tu sebi pilit granu na kojoj sjede.
[/quote]

Kolega ovo što pišete su super optimistične tvrdnje koje me uopće nisu dojmile, meni kao dioničara igh nekako potiču na razmišljanje ovakve tvrdnje, naravno ako su uopće istinite, i to je pitanje.

datum
30. TRAVNJA 2010. 11:16
izvor
http://dalje.com/hr-hrvatska/radic-sam-sebi-prodao-devet-nekretnina-igh/303919

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,

lacoste,
vi barem imate nos i trebali bi znati da se IGH ne može usporediti sa LKPC.
Ovo je privatna firma, za razliku od LKPC koja je bila većinski državna. u LKPC je napravljena šteta postojećim dioničarima, a to očito Upravu nije bilo briga jer nisu značajnije unutra.

Kod IGH je ekipa koja drži dionice ta koja odlučuje o dokapu i nisu blesavi sebi rušiti vrijednost imovine. Zašto bi to radili?
Dug na kapital stalno pada i kad se završe ove 2 investicije (Ban centar i Bundek) dugovi po toj osnovi će nestati i taj omjer će biti još bitno bolji.
Ako ne uđu u nove projekte i ne zaduže se po toj osnovi, što je moguće i što nije uopće loše ako to donosi zaradu.
Mislim da je ovdje jedna malo jača ekipa u pitanju i neće oni tu sebi pilit granu na kojoj sjede.
[/quote]

Kolega ovo što pišete su super optimistične tvrdnje koje me uopće nisu dojmile, meni kao dioničara igh nekako potiču na razmišljanje ovakve tvrdnje, naravno ako su uopće istinite, i to je pitanje.

datum
30. TRAVNJA 2010. 11:16
izvor
http://dalje.com/hr-hrvatska/radic-sam-sebi-prodao-devet-nekretnina-igh/303919

[/quote]
Što reći nego u pitanju je obični kriminal na štetu firme i dioničara IGH.



[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,

lacoste,
vi barem imate nos i trebali bi znati da se IGH ne može usporediti sa LKPC.
Ovo je privatna firma, za razliku od LKPC koja je bila većinski državna. u LKPC je napravljena šteta postojećim dioničarima, a to očito Upravu nije bilo briga jer nisu značajnije unutra.

Kod IGH je ekipa koja drži dionice ta koja odlučuje o dokapu i nisu blesavi sebi rušiti vrijednost imovine. Zašto bi to radili?
Dug na kapital stalno pada i kad se završe ove 2 investicije (Ban centar i Bundek) dugovi po toj osnovi će nestati i taj omjer će biti još bitno bolji.
Ako ne uđu u nove projekte i ne zaduže se po toj osnovi, što je moguće i što nije uopće loše ako to donosi zaradu.
Mislim da je ovdje jedna malo jača ekipa u pitanju i neće oni tu sebi pilit granu na kojoj sjede.
[/quote]
da,slažem se da netreba uspoređivati ,jer je neusporedivo ,ali želim naglasiti da sam mislio na razvoj situacije (o mogućim dokapitalizacijama kojih smo bili svjedoci u proteklom razdoblju),ne na poslovanje ,jer su to dva različita segmenta i vlasništva.

Ostao bih pri svom razmišljanju da treba sačekati model dokapitalizacije i cijenu po kojoj će biti obavljena.

Jednu stvar sam tokom praćenja i trgovanja svatio,iz iskustva i toga se strogo držim,a glasi:

Kada misliš da je TO-TO,onda sačekati još malo.







Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

pero triba se čuvati zabe ,rješavaju se dionica
[/quote]

misliš da su ovi nalozi koji dolaze na prodaju sa po 150 komada njihovi?
[/quote]
Kako baš znaš točno 860 ? Što ako bude na 760 ? To zna samo onaj koji prodaje ovu dionicu.
[/quote]
[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,
[/quote]


Najpametnije riješenje je stati po strani i čekati model dokapitalizacije.


Slažem se dionice u dokapitalizaciji po 400 kuna bit će pravi hit neznam tko ih nebi kupio.
[/quote]
Po meni -mogući razvoj situacije,no možda griješim,biti ćemo pametniji kada do toga dođe.

Prodaja – IGH-R-A
200 850,00
11 860,00
3 877,00
4 891,10
6 921,21

nekome se i dalje žuri van iz IGH…ima li to veze s uzborima iduće nedjelje???? [undecid]

http://www.poslovni.hr/vijesti/aztn-igh-ne-namece-nepravedne-cijene-certificiranja-cementa-191427.aspx

E moji decki. svi bi certificirali a niti ne znaju sto je to.
Ovo je samo jedna od pozitivnih prica za IGH ulaskom u EU

http://www.poslovni.hr/vijesti/aztn-igh-ne-namece-nepravedne-cijene-certificiranja-cementa-191427.aspx

marcello

zadnja cijena 800 kn, a pogledajte prodaju:

Prodaja – IGH-R-A
32 822,99
16 823,00
4 823,99
300 824,00
1 830,00
….

imao je kolega muhi pravo što je prodao na 900 kn,a svi su mu se smijali jer "ide to na 1000"…samo da ne bude uskoro njegov target na 750 kn? [rolleyes]


hoće ako želi kupiti, četiri znamenke stižu jako brzo…

munjevitom brzinom…ali redovita autobusna linija na 800 ,,drugi put….ma bilo je vremena za izac na 9xx ,za one manje pohlepne naravno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close