IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/produljen-rok-dostave-ponuda-za-zlz-190799.aspx

marcello

Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

never surrender

come on, udri jače manijače !!!

free flow information


Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

pero triba se čuvati zabe ,rješavaju se dionica

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

pero triba se čuvati zabe ,rješavaju se dionica
[/quote]

misliš da su ovi nalozi koji dolaze na prodaju sa po 150 komada njihovi?

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!




Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

pero triba se čuvati zabe ,rješavaju se dionica
[/quote]

misliš da su ovi nalozi koji dolaze na prodaju sa po 150 komada njihovi?
[/quote]
Kako baš znaš točno 860 ? Što ako bude na 760 ? To zna samo onaj koji prodaje ovu dionicu.

čuj iskreno dionica je stvarno podcjenjena al kad vidim da se onako istresaju a pogotovo NO
ne ulijevaju mi više povjerenje ,a i ta dokapitalizacija TAJNA me brine i neke IGH_P-A šta planiraju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]





Ovo je jedna od interesantnijih dionica za pratit na domaćem tržištu. Dno ove korekcije bi moglo bit na oko 860 kuna.

pero triba se čuvati zabe ,rješavaju se dionica
[/quote]

misliš da su ovi nalozi koji dolaze na prodaju sa po 150 komada njihovi?
[/quote]
Kako baš znaš točno 860 ? Što ako bude na 760 ? To zna samo onaj koji prodaje ovu dionicu.
[/quote]
[bye] [rolleyes]Što ako dokapitalizaciju provedu po 400 kn,i onda dionica dodatno padne 30%,uzmite prijer Luka Ploče ,itd da ne nabrajam,

netko veći i dalje se prazni…danas je opet zveknuo preko 100 komada po bidu

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

mali uvjek zadnji saznaju a previše se kostura ovdje nalazi, onaj prvi u tpo 10 kupio je dionice po 244 kune zaba i pbz su se dosta ispraznili
pitanje je dana kad će onaj u stečaju prodati dionice priko 2k komada
po kojoj cjeni ide dokapitalizacija
ne znam kud ovo vodi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


netko veći i dalje se prazni…danas je opet zveknuo preko 100 komada po bidu

aaa.. a ja mislio da je onaj na bidu kupio 100 komada… e jesam glup…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

tko priznaje pola mu se prašta. evo da te dignem na 50%.

New Report

Close