IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Munjeni Grci. Što oni misle? Oprostilo im 100 milijardi. Lud narod.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

izgleda da nije lud

samo strpljivo, ne srljati u kupnju prije 750-800 kn [thumbsup]


Munjeni Grci. Što oni misle? Oprostilo im 100 milijardi. Lud narod.

Mislim da slijedi dogovor prekretnica – izbacivanje iz unije. Nema nažalost druge opcije za njih, a i za EU da se ne dogodi još jedna bankarska financijska kriza koja bi bila neizbježna. Nodel gospodarstva im je katastrofalan.
http://slobodnadalmacija.com/Svijet/tabid/67/articleType/ArticleView/articleId/141855/Default.aspx

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

sudeći po ocjenama, daleko brojniji su oni koji drukaju za pad…
to bi trebalo značiti da bi htjeli jefinije dokupiti te da je kupnja stabilna i osigurana…
ali na njihovu žalost sve je manje onih koji prodaju po bidu… [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


sudeći po ocjenama, daleko brojniji su oni koji drukaju za pad…
to bi trebalo značiti da bi htjeli jefinije dokupiti te da je kupnja stabilna i osigurana…
ali na njihovu žalost sve je manje onih koji prodaju po bidu… [tongue]

Alaj ti drukaš i prodaješ svoje neistine a i inače si poznat po tome prijatelju. Kažeš dobra dionica i stabilna kupnja a dionica – 5,20 % s izgledom za daljnji pad svakog dana do kraja tjedna ako ne i idući. Ako je to tebi dobro i stabilno meni i drugima dioničarima sigurno nije. Kako tek po tebi izgledaju loše dionice i navedi par " lošijih " po tebi.



sudeći po ocjenama, daleko brojniji su oni koji drukaju za pad…
to bi trebalo značiti da bi htjeli jefinije dokupiti te da je kupnja stabilna i osigurana…
ali na njihovu žalost sve je manje onih koji prodaju po bidu… [tongue]

Alaj ti drukaš i prodaješ svoje neistine a i inače si poznat po tome prijatelju. Kažeš dobra dionica i stabilna kupnja a dionica – 5,20 % s izgledom za daljnji pad svakog dana do kraja tjedna ako ne i idući. Ako je to tebi dobro i stabilno meni i drugima dioničarima sigurno nije. Kako tek po tebi izgledaju loše dionice i navedi par " lošijih " po tebi.
[/quote]
niti jednu neistinu nisam izrekao…
da li se igh prodaje po bidu? NE!
da li većina piše negativno o IGH? DA
ako si vlasnik dionica IGH i pljuješ ih, onda fakat nešto nije u redu…! ili je, ali to već znamo i ja i ekipa s druge strane… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Da IGH se prodaje po bidu a kako drugačije ako je stalno u minusu ?

no comment

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


samo strpljivo, ne srljati u kupnju prije 750-800 kn [thumbsup]

kolega, već ste danas fulali predznak u oba broja a o narednim danima neću niti govoriti

free flow information

Veći i ozbiljniji igrači određuju i korigiraju cijenu ( osim mnogih faktora same tvrtke al opet se vraćamo na veće ulagače ).. Pa i da nije tako, drukanje je čisto gubljenje vremena…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

može li netko staviti pregled promjena u top10 za zadnjih 15 dana? hvala

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close