IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliki prodaju, mali od njih kupuju…nije loše, od 800 do 911 kn je fina zarada [thumbsup]

Još jednom, ovaj puta iz bankamagazine.hr, za one koji i dalje strahuju za IGH…

Institut IGH udvostručio dobit
Institut IGH i njegova ovisna društva u prvih su devet mjeseci ove godine ostvarila dobit nakon oporezivanja u iznosu od 2,26 milijuna kuna, u odnosu na prošlogodišnjih 1,03 milijuna kuna

Vaš link

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



vidim da se počela istresati i zaba kao drugi najveći na ovim razinama svašta

Kolega da li Vi znate tko stoji iza Zabinog korisnickog racuna? Nadalje da li Vama predstavlja poseban pojam ako se od 3811 kom proda 380 kom unutar tjedan dana? Zar je to toliko bombasticno :-)? Ili je sve to pak psiholoski atak na tanke psihe da rasprodavaju svoje? Davno je bio i moj pocetak pa razumijem sve one koji su u toj poziciji a ona je uvijek mat, no najbolja je skola zivotno iskustvo na burzi da se prepoznaju stvari izmedju redaka za svoje dobro.
[/quote]

kolega da li vi znate tko se krije iza zaba skrbničkog računa?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


"Za dionicu od Pazina do Lupoglava uz dupliranje tunela Učka koncesionar Bina-Istra potpisao je ugovor na 25 milijuna kuna za projektiranje s Inženjersko-projektantskim zavodom iz Zagreba (konzorcij koji čine IGH i drugi) za koji David Gabelica, generalni direktor Bina-Istre, veli da su najbolji u zemlji u projektiranju cestogradnje."
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/344134

Moram komentirat…Taj posao je dobio IPZ (http://www.glasistre.hr/istra/vijest/342097). E sad, mozda ja ne pratim u zadnje vrijeme pa je IGH u konzorciju s IPZ-om. Ako nije, ovo je dezinformacija.

Muha,

zašto dionica raste dok sve drugo tone ?

free flow information

Danas je svih 267 komada skinuto sa aska!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Danas je svih 267 komada skinuto sa aska!

Da, i to mi daje nadu da ipak dobar dio investitora pozorno prati ovu dionicu i njen bezrazlozan strmoglavi pad unatoc sasvim solidnim rezultatima,te lagano hvata startne pozicije za uzlet.
No moram priznati da me brine izlazak i DRUGOG ZABA skrbnickog pa sada jos i PBZ pomalo.
No kupaca ne nedostaje i ocekujem uskoro u prvih 10 novo ime.
lp i samo strpljenja!


Danas je svih 267 komada skinuto sa aska!

Ajmo malo drugčije razmišljat, da je prodavatelj gotovo sigurno i kupac, gubi proviziju na kupnju prodaju, ali dobiva sigurnost na način, gle neko skinuo ovaj veliki nalog sa prodaje kad se sve crveni, pa ti sad panično rasprodaji kad kupac tako hrabro kupuje!
Ja tako kolega razmišljam!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ajmo onda ubaciti i trece misljenje da je prodavac ujedno i financijer izborne kampanje stranke koja vise nema crnih fondova..
pitanje je jedino do kud je spreman rusiti i povlacit za sobom nesigurne.



Danas je svih 267 komada skinuto sa aska!

Ajmo malo drugčije razmišljat, da je prodavatelj gotovo sigurno i kupac, gubi proviziju na kupnju prodaju, ali dobiva sigurnost na način, gle neko skinuo ovaj veliki nalog sa prodaje kad se sve crveni, pa ti sad panično rasprodaji kad kupac tako hrabro kupuje!
Ja tako kolega razmišljam!

[sealed]
[/quote]

To bi djelovalo vrlo kratkoročno..

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo




Danas je svih 267 komada skinuto sa aska!

Ajmo malo drugčije razmišljat, da je prodavatelj gotovo sigurno i kupac, gubi proviziju na kupnju prodaju, ali dobiva sigurnost na način, gle neko skinuo ovaj veliki nalog sa prodaje kad se sve crveni, pa ti sad panično rasprodaji kad kupac tako hrabro kupuje!
Ja tako kolega razmišljam!

[sealed]
[/quote]

To bi djelovalo vrlo kratkoročno..
[/quote]

"kratkoročno" može biti dovoljno prodavaču da na brzaka iskipa 2000 komada, taman do izbora…

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Prodati 2000 kom IGH, ako je prodavac zadovoljan cijenom do 800 kuna mislim da nije problem. Toliko kupnje ima i to se moze ostvariti u 2-3 tjedna.
Za to nije nuzno raditi manipulacije.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close