IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ja dobro to kužim kumulativna dobit za I – IX mj. 9.790.195 a za treći kvartal dobit je 1.624.192

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2011-3Q-NotREV-N-HR.xls

marcello

izvještaj je kao i prošle godine samo je razlika u cijeni dionice sad i onda [wink]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Kolega na koliko ste danas prodavali, 890 ?
[/quote]

točno kolega, iskipao sam vam na 890 kn, sretno vam bilo [thumbsup]



oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

radujem se što će današnji prodavači uskoro kupovati po višim cijenama, kako bi inače dionica rasla…
kolega kad će te opet počet kupovati, 950, 1030 ?
[/quote]

750 kn, hvala na pitanju [thumbsup]
[/quote]

Kolega, ja nisam jučer kupovao ali niti prodavao [wink]

A što se tiče 750 mislim da previše zujite kontra vjetra, mogli bi ostati bez krila al to više vrijedi za osnovnog korisnika vašeg multinicka [wink]

free flow information

Pozitivno FI a dionica kao da je to odradila sa 800 na 900kn i sad zabetonirana

Mislim da se ćeka izvješće od DLKV pa da idemo UP.
Što se tiće izvješća to sam i oćekivao..mala dobiti oko milje kuna.

Gotovo je sa cijenom 800 kn sad možemo samo gore,a još kad dođe Zracna luka!

Vidim cijenu za nekoliko tjedana 2000 kn.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Naročito opasna vijest po dionicu IGH i njenog mentora i pokrovitelja Juru Radića ovo bi gadno moglo srušiti dionicu IGH. Vaš link




oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

Kolega na koliko ste danas prodavali, 890 ?
[/quote]

točno kolega, iskipao sam vam na 890 kn, sretno vam bilo [thumbsup]



oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

radujem se što će današnji prodavači uskoro kupovati po višim cijenama, kako bi inače dionica rasla…
kolega kad će te opet počet kupovati, 950, 1030 ?
[/quote]

750 kn, hvala na pitanju [thumbsup]
[/quote]
Pojedine kolege su " vidoviti " i na vrijeme ukazuju " najte se zaletavati " ali uvijek ima prepametnih koji zbrajaju svoje minuse i hvale se kako su uspješni. Bravo za runka i muhi-a dečki u pravu ste.


Pozitivno FI, nema gubitaka kao što su neki govnjari priželjkivali.

Dakle pozitiva,uostalom kao i svi dosadasnji.Sruslili su obu dionicu s ccca 2500 na 800 bez i jednog razloga osim lupetanja kako HDZ gubi izbore.Pa hvala bogu da gubi i treba ga eutanzirati ..no kakve to veze ima s dionicom IGH koja je, usput, najbolje poslovala u smislu sklopljenih poslova 2000-2004- kada nije bilo HDZ.
No, sve mora doci na svoje pa tako i ovo..

Ako ovo nije dobar FI, onda ja na znam što je, s obzirom na cjelokupnu situaciju u građevinarstvu.
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/Dobit-grupacije-IGH-skocila-32-posto

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/xyOfePHZxuOtcCGVw3EYhw==.pdf

ZSE novosti:

Vaš link

Danas odlična prilika za iskrcavanje iz dionice IGH ne treba čekati ponedjeljak i veći minus.

Mislim da razina od 900kn idući tjedan ide u zaborav

New Report

Close