IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dao bih se kladiti da danas čvrsto trasiramo IGH na 7xx,xx.

IGH -838,99- PLUS 4,83 [lol] [tongue]
[/quote]

rast na jadnom prometu od 64 K kuna…




Dao bih se kladiti da danas čvrsto trasiramo IGH na 7xx,xx.

IGH -838,99- PLUS 4,83 [lol] [tongue]
[/quote]

rast na jadnom prometu od 64 K kuna…
[/quote]

ma dajte, a dajte me prosvjetlite na kolikim je ono prometima padala????



Dao bih se kladiti da danas čvrsto trasiramo IGH na 7xx,xx.

Kolega ne posjedujem IGH, ali jako mi je drago što ste vi i vama slični promašili trasu, za cijelih 180 stupnjeva! [tongue]
[/quote]
Fulano totalno fulano danas je novi dan.

Sada se anulira ne prirodan pad pod utjecajem jednog skrbničkog računa zabe i zato se događa ovakav siloviti rast ili mozda grijesim što bi bilo još bolje za buduće kretanje cijene ove dionice.

[img][/img]

Hvala ponosnim vlasnicima .

Vidjet ćemo sutra kakvo će biti FI. Ako bude dobro, a trebalo bi, nema beda za ovu dionicu u narednom razdoblju. Uhvatit ćemo opet neku paru. Dobro je.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Danas odličan uvod za sutra ,
– odabir koncesionara ZLZ
– objava FI
– a…niti elektrana u Obrovcu nije daleko !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

oko 800 kn je iskipano valda tisuču dionica, previše nas je tu unutra koji bismo +20-30% na brzaka…lako moguće da ćemo opet kupovat na 800 kn (ak ne i niže) [undecid]

bit će ovdje VISOKO…..VISOKO…. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što i zašto je ovo na stranicama HANFE??
27.10.2011. 12:06:23
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=izdavatelji

pa izvještaji za rast 10%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


pa izvještaji za rast 10%

zar nisu očitovanja ukinuta nakon što su uvedene licitacije?

New Report

Close