IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


rasprodaja se i dalje nastavlja, 10H nalog na 800 kn!
zbog čega toliki ulagači bježe iz IGH!?! što li to oni očekuju kad su im ATL cijene IGH odlične za izlazak??? [shocked]

možeš ti postaviti skriveni nalog i pokazati 90% količine… to ništa ne znači…
spavaj mirno na 800 !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

ovaj iz pbz ne odustaje ostalo mu još 2400 a možda i manje nadam se da neće nakon njega i zaba početi bježati samo me još brine ovaj iz likvidacije bude li se i on istresa
ko će nam dignuti ovu dionicu a počnu li bižati ovi što su kupili na 800
jadna nam majka

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ovaj iz pbz ne odustaje ostalo mu još 2400 a možda i manje nadam se da neće nakon njega i zaba početi bježati samo me još brine ovaj iz likvidacije bude li se i on istresa
ko će nam dignuti ovu dionicu a počnu li bižati ovi što su kupili na 800
jadna nam majka

previše komada prolazi na 800 kn već 10 dana…postaje opasno kupovati na ovoj cijeni!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!


Evo, mirovinci predviđaju da će kriza koja sada trese svijet biti nešto kraća od one koja je "lupala" 2008. godine.[/b] [/b]Također su svjesni da su neke dionice sada već stvarno prejeftine, a ja vjerujem da je između ostalih, pritom, misao bila i na IGH-u koji je sada već zaista pretjerano zaronio. Možda će morati početi malo kupovati krajem godine da si mrvicu isfriziraju portfelje radi godišnjih izvješća. No, vidjet ćemo.
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.4&thid=1333a4043ba51ad3&mt=application/pdf&url=https://mail.google.com/mail/?ui%3D2%26ik%3D52f87532ee%26view%3Datt%26th%3D1333a4043ba51ad3%26attid%3D0.4%26disp%3Dsafe%26zw&sig=AHIEtbS_rzzYwfnYEm3_tp83hC82rl5QzQ


pa kad smo mi to izasli iz krize koja je pocela 2008.godine???


rasprodaja se i dalje nastavlja, 10H nalog na 800 kn!
zbog čega toliki ulagači bježe iz IGH!?! što li to oni očekuju kad su im ATL cijene IGH odlične za izlazak??? [shocked]

pogledajte sad semafor i kupnju na istom [wink]

free flow information


ovaj iz pbz ne odustaje ostalo mu još 2400 a možda i manje nadam se da neće nakon njega i zaba početi bježati samo me još brine ovaj iz likvidacije bude li se i on istresa
ko će nam dignuti ovu dionicu a počnu li bižati ovi što su kupili na 800
jadna nam majka

pisao sam na temi ingr-r-a zašto pbz izlazi.
Sprema nešto što će na koljena baciti sve građevinarce ali i cijeli crobex

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



ovaj iz pbz ne odustaje ostalo mu još 2400 a možda i manje nadam se da neće nakon njega i zaba početi bježati samo me još brine ovaj iz likvidacije bude li se i on istresa
ko će nam dignuti ovu dionicu a počnu li bižati ovi što su kupili na 800
jadna nam majka

pisao sam na temi ingr-r-a zašto pbz izlazi.
Sprema nešto što će na koljena baciti sve građevinarce ali i cijeli crobex
[/quote]
Ajde nas još jednom podsjeti kaj je u pitanju.

A što je to u pitanju ???

@ jozo 20
Nismo izašli iz krize, ali se Crobex donekle oporavio. Pogledaj si razdoblje 1 godine na …
http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikonii.html?f%5Bindeks%5D=CROBEX&f%5Btip%5D=2

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ jozo 20
Nismo izašli iz krize, ali se Crobex donekle oporavio. Pogledaj si razdoblje 1 godine na …
http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikonii.html?f%5Bindeks%5D=CROBEX&f%5Btip%5D=2

krivo…crobex je visoko samo zbog INE koja je bila na 1700 kn, digla je crobex jako gore kad je skočila na 4000 kn pa je ispala iz njega,a njen učinak ostao je u crobexu. još tome dodaj HT i ADRS-P koje fondovi brane i vidjet ćeš da bi u protivnom crobex sada realno bio na oko 1100 bodova

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



@ jozo 20
Nismo izašli iz krize, ali se Crobex donekle oporavio. Pogledaj si razdoblje 1 godine na …
http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikonii.html?f%5Bindeks%5D=CROBEX&f%5Btip%5D=2

krivo…crobex je visoko samo zbog INE koja je bila na 1700 kn, digla je crobex jako gore kad je skočila na 4000 kn pa je ispala iz njega,a njen učinak ostao je u crobexu. još tome dodaj HT i ADRS-P koje fondovi brane i vidjet ćeš da bi u protivnom crobex sada realno bio na oko 1100 bodova
[/quote]
Većina ne uvažava činjenice koje ste naveli.

Do jutros se nemilice prodavalo po bidu do 800 kuna, čak i nešto ispod.
Nakon toga…krene kupnja po asku, skine se 100-200 komada i istovremeno se na bidu postavi cca 370 komada na 800 ili iznad.
Ja sam očekvao da će taj eventualni veliki prodavač iskoristiti tu situaciju i prodati u komadu veću količinu, međutim….ništa.
Prodaja stala. Da li je netko zaspao, pa nije vidio stanje na bidu ili se ovdje nešto mijenja u odnosu prodaje i kupnje?
Slijedećih nekoliko dana bi moglo biti interesantno.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close