IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko danas tonemo ?

Do praga 700 nadam se mada kod nas ništa nije sigurno pa tako niti to.

Ostaje nam pričekati do petka za kad je najavljena objava FI, pa ćemo vidjeti što je na stvari. Vjerojatno pozitiva. Ako ovih dana krene kupnja malo u zelenije, znači da će i petak biti veseo jer uvijek ima onih koji znaju ili naslučuju prije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Šta mislite tko je u krivu:

– ovi što se stišću na bidu ?
– ovi što se stišću na asku ?

usko grlo je na obje strane.

free flow information


Ostaje nam pričekati do petka za kad je najavljena objava FI, pa ćemo vidjeti što je na stvari. Vjerojatno pozitiva. Ako ovih dana krene kupnja malo u zelenije, znači da će i petak biti veseo jer uvijek ima onih koji znaju ili naslučuju prije.

obzirom na poveći broj H naloga na prodaji,ne bi reko da će FI biti dobro?!? [undecid]

prečvrsta obrana na 800 kuna još malo pa nestalo ako se pbz iskrcava nema ih još vele nisu se nadali ovolikom otporu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


prečvrsta obrana na 800 kuna još malo pa nestalo ako se pbz iskrcava nema ih još vele nisu se nadali ovolikom otporu

Ma koja obrana molim te pa bila je i po tvome dobra obrana na 2.000 kuna a gdje smo sad ? Bolje rečeno uopće nema obrane osim par malih naivaca a jedna lasta ne čini proljeće.

ne pričaj ono što nisam rekao

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Ostaje nam pričekati do petka za kad je najavljena objava FI, pa ćemo vidjeti što je na stvari. Vjerojatno pozitiva. Ako ovih dana krene kupnja malo u zelenije, znači da će i petak biti veseo jer uvijek ima onih koji znaju ili naslučuju prije.

obzirom na poveći broj H naloga na prodaji,ne bi reko da će FI biti dobro?!? [undecid]
[/quote]

Svaki pozitivni rezultat bit će pravo iznenađenje jer kako stvari stoje u građevini i kako je dionica pala za 95% u 4 godine a sa 2000 kn na 800 kn u svega par mjeseci teško je očekivati da će biti dobro i pozitivno FI.
Sve u svemu uskoro će i kraj tjedna pa ćemo i vidjeti kao su poslovali IGH i ostali građevinari.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Ostaje nam pričekati do petka za kad je najavljena objava FI, pa ćemo vidjeti što je na stvari. Vjerojatno pozitiva. Ako ovih dana krene kupnja malo u zelenije, znači da će i petak biti veseo jer uvijek ima onih koji znaju ili naslučuju prije.

obzirom na poveći broj H naloga na prodaji,ne bi reko da će FI biti dobro?!? [undecid]
[/quote]

ja sam uvjeren u dobro FI, zato kupujem…ako sam fulao nam veze, vratim sve nazad opet po bidu i svi zadovoljni [thumbsup]

Eto nas na 7xx .

Evo, mirovinci predviđaju da će kriza koja sada trese svijet biti nešto kraća od one koja je "lupala" 2008. godine. Također su svjesni da su neke dionice sada već stvarno prejeftine, a ja vjerujem da je između ostalih, pritom, misao bila i na IGH-u koji je sada već zaista pretjerano zaronio. Možda će morati početi malo kupovati krajem godine da si mrvicu isfriziraju portfelje radi godišnjih izvješća. No, vidjet ćemo.
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.4&thid=1333a4043ba51ad3&mt=application/pdf&url=https://mail.google.com/mail/?ui%3D2%26ik%3D52f87532ee%26view%3Datt%26th%3D1333a4043ba51ad3%26attid%3D0.4%26disp%3Dsafe%26zw&sig=AHIEtbS_rzzYwfnYEm3_tp83hC82rl5QzQ

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

rasprodaja se i dalje nastavlja, 10H nalog na 800 kn!
zbog čega toliki ulagači bježe iz IGH!?! što li to oni očekuju kad su im ATL cijene IGH odlične za izlazak??? [shocked]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

New Report

Close