IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… uostalom, ako padaju ADPL, DDJH i KORF koji su uvijek imali dobru podršku u održavanju cijene zašto IGH koji je i inače volatilniji nebi padao. Ali će i rasti. Valjda više od drugih, kad za to dođe vrijeme.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD @ bas tako "KAD dodje vrijeme" top 100 uredno krati pozicije…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



over25*
prijatelju…polako ti postaje jasno o kojim stotkamasam pričao..
100 komada koje su kupljene po 100 kuna..
ima ih još previše..

čuvajte novčeke..
lp in an out

Da te pitam, jesu li tih par tvojih poznanika/prijatelja sad u nazad mj dana, prodavali te dobivene po 100?
[/quote]
čekaju…
ako padne ispod 750 onda će prodati…
i ako poraste iznad 1200 će ih riješiti…
tako barem tvrde..
na moj upit zakaj pobogu nisu prodali prije, odgovor je da su očekivali rast u nebesa..kada ih pitam zakaj…odgovor je jer je igh vrijedio 15.000
hahaha premda oni imaju to i ništa drugo…nisu trejderi i kada prodaju ih nema više..

hebiga umjesto da sada prodaju čekaju..kaj ću im ja..btw jedan od njih je tu na forumu…heheheh a nisam ja narvno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Mislim da bi uprava IGH trebala izaći u javnost te obavijestiti investitore što se u IGH d.d. uistinu događa odnosno zašto investitori bježe iz dionice igh-r-a.

Ako je došlo do promjene materijalnih činjenica odnosno ako je IGH na crnoj listi (kako se piše)http://limun.hr/main.aspx?id=745834&Page=1 to trebaju svi znati a ne samo neki, a ako nije neka se javno demantira.

U protivnom (moje mišljenje) mi kao dioničari bi trebali skupiti dovoljan broj glasova i zatražiti izvanrednu skupštinu kako bi se tamo raspravilo o svemu što se piše, radi ili ne radi i također raspraviti zašto je dionica na ovako sramotnim razinama, jer ipak bi uprava i rukovodstvo trebali odgovarati vlasnicima firme za ono što rade ili ne rade.


Ma nema ovaj pad veze sa IGH-om kao firmom, popom Radićem i poslovanjem. Pada cijela burza, sve dionice neselektivno padaju. IGH ih samo slijedi. Ne događa se ništa posebno na IGH-u u odnosu na ostale dionice. Naravno, ovo je sad več previše, ali što je tu je. Ruši se pod dobrom izlikom Grčke da bi se potom jeftinije kupilo. Ništa novo i ništa več do sad neviđeno.
[/quote]

Možda i nema, ne znam, ali nakon ovoga članka definitivno je promašaj bilo kakvo spominjanje Pelješkog (za koji je nedavno bilo eto samo što nije objavljeno zatvaranje financijske konstrukcije) kao sigurnog posla za IGH.


XceeD @ bas tako "KAD dodje vrijeme" top 100 uredno krati pozicije…

top 10 lapsus

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U jednu ruku ih razumijem, jer nitko nije mogao predvidjeti toliki pad, a sve je djelovalo kao da će još rast. U drugu ruku, zašto pobogu sad prodavati, ako si već pretrpio tolike gubitke? Ne razumijem. Osim ako je voda došla do grla..

Mislim da je ne obrazovanje, u većini slučajeva, glavni problem u Hrvata. Tako nam Bog pomogo..

Hvala, lp!

Ako može jednom onda može i dvaput!

prodaju oni koji su jučer kupovali jer vide da nema rasta i tako svaki dan u krug.Svi hvataju neko dno ovdje a izbori su još daleko


Mislim da bi uprava IGH trebala izaći u javnost te obavijestiti investitore što se u IGH d.d. uistinu događa odnosno zašto investitori bježe iz dionice igh-r-a.

Ako je došlo do promjene materijalnih činjenica odnosno ako je IGH na crnoj listi (kako se piše)http://limun.hr/main.aspx?id=745834&Page=1 to trebaju svi znati a ne samo neki, a ako nije neka se javno demantira.

U protivnom (moje mišljenje) mi kao dioničari bi trebali skupiti dovoljan broj glasova i zatražiti izvanrednu skupštinu kako bi se tamo raspravilo o svemu što se piše, radi ili ne radi i također raspraviti zašto je dionica na ovako sramotnim razinama, jer ipak bi uprava i rukovodstvo trebali odgovarati vlasnicima firme za ono što rade ili ne rade.

Moj miki, pa vi kupujte IGH… Ovaj predzadnji i zadnji dio iz članka na limun.hr je posebno zanimljiv.

Tu nema kruha jedno 2-3 godine dok god građevina malo ne dođe sebi, a i onda ako im ne dokažu buduće optužnice će vrijedit možda duplo od ove cijene.

Over and out zauvijek od ove firme.


XceeD @ bas tako "KAD dodje vrijeme" top 100 uredno krati pozicije…

Top 10 ili top 100 svejedno je kad se istresaju najvjerojatnije iz špekulantskih razloga. Ne isključivo špekulantskih razloga, ali ima i toga dosta. Pogledaj za usporedbu Ledo. Poslovanje stabilno, ne ovisi o nikakvoj građevini i brodarstvu. Zadnje FI izvrsno, a ovo koje slijedi će biti još i bolje jer bilo je duuugo toplo ljeto, a netko se istresa do boli. Ima li tu logike? Strah od dužničke krize u EU? Nešto drugo? Trend, kad svi onda ćemo i mi? Ovo sve nema uporište u zdravom razumu, ali tako je kako je. Valjda su burzovni ulagači veći zečevi od druge populacije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



XceeD @ bas tako "KAD dodje vrijeme" top 100 uredno krati pozicije…

Top 10 ili top 100 svejedno je kad se istresaju najvjerojatnije iz špekulantskih razloga. Ne isključivo špekulantskih razloga, ali ima i toga dosta. Pogledaj za usporedbu Ledo. Poslovanje stabilno, ne ovisi o nikakvoj građevini i brodarstvu. Zadnje FI izvrsno, a ovo koje slijedi će biti još i bolje jer bilo je duuugo toplo ljeto, a netko se istresa do boli. Ima li tu logike? Strah od dužničke krize u EU? Nešto drugo? Trend, kad svi onda ćemo i mi? Ovo sve nema uporište u zdravom razumu, ali tako je kako je. Valjda su burzovni ulagači veći zečevi od druge populacije.
[/quote]
mene zanima iskljucivo graf i setiment na tk…da to nije tako..vjerojatno bi vec zaglibio ovdje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




XceeD @ bas tako "KAD dodje vrijeme" top 100 uredno krati pozicije…

Top 10 ili top 100 svejedno je kad se istresaju najvjerojatnije iz špekulantskih razloga. Ne isključivo špekulantskih razloga, ali ima i toga dosta. Pogledaj za usporedbu Ledo. Poslovanje stabilno, ne ovisi o nikakvoj građevini i brodarstvu. Zadnje FI izvrsno, a ovo koje slijedi će biti još i bolje jer bilo je duuugo toplo ljeto, a netko se istresa do boli. Ima li tu logike? Strah od dužničke krize u EU? Nešto drugo? Trend, kad svi onda ćemo i mi? Ovo sve nema uporište u zdravom razumu, ali tako je kako je. Valjda su burzovni ulagači veći zečevi od druge populacije.
[/quote]
mene zanima iskljucivo graf i setiment na tk…da to nije tako..vjerojatno bi vec zaglibio ovdje
[/quote]
Na žalost ,to većina ne uvažava,i ne kuže da im se ekipa iskrcava od spamova o velikom poslu u Crnoj Gori,ako ovo ne dođe do 500 kn ,u skoroj budućnosti ,kako je krenulo,biti će dobro.

Laiv, 04.10.2011. u 17:18
u Hrvatskoj su se gradile stotine kilometara autocesta, a u većinu poslova IGH je bio uključen kao glavni projektant ili kao nadzornik
– pa neka mi netko argumentirano odgovori, koja je to firma u HR mogla uopce konkurirati IGH-u po strucnom i sposobnom kadru? Koja je to jos nasa projektantska firma koja je bila 2007 godine bolja od IGH? Evo ovo je jedno prosto pitanje?! Ovo pisem apropo clanka na "limun hr" koji je uistinu zut poput zute stampe!

New Report

Close