IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


XceeD @ a li cinjenica je da onim "drugim" situacija ide na ruku…pa ti navlacis na kupnju jos od cjene 1800 kn…i evo nam diskonta od 50% ,,,

Ne ulazim u to kad je xceed kupovao, ali na 1800 kn očito nije bilo vrijeme za kupnju, ali sad već jest.

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



vec dugo razmisljam prodati, pa cekati da padne koliko ide, samo se bojim da cim ja prodam, odma ce ici gore..
glup ali uporan! 🙂

imas stotku… mnogi će se u ovome prepoznati… [lol]
ali vidi, za prodati nikad nije kasno, samo je pitanje da li ćeš i koliko jeftinije moći kupiti… [proud]
[/quote]
si i ti bio taj ili si 45% u minusu trenutno..
a sprdao si se s kolegom..
e sada..
ljudi zaboravljaju da sve kaj stave na forum ostaje na forumu…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



XceeD @ a li cinjenica je da onim "drugim" situacija ide na ruku…pa ti navlacis na kupnju jos od cjene 1800 kn…i evo nam diskonta od 50% ,,,

Ne ulazim u to kad je xceed kupovao, ali na 1800 kn očito nije bilo vrijeme za kupnju, ali sad već jest.
[/quote]
evo ima po 1000 koliko hoces pa niko ne lupa… [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




XceeD @ a li cinjenica je da onim "drugim" situacija ide na ruku…pa ti navlacis na kupnju jos od cjene 1800 kn…i evo nam diskonta od 50% ,,,

Ne ulazim u to kad je xceed kupovao, ali na 1800 kn očito nije bilo vrijeme za kupnju, ali sad već jest.
[/quote]
evo ima po 1000 koliko hoces pa niko ne lupa… [undecid]
[/quote]

a zašto bi lupao? veći kupac kupuje 10H nalogom (100 komada), a ovaj na 1000 kn mu odlično gura ribice u mrežu…kad ga napune, otvori novi i dok ide tako, njemu super – tako kupuje već 10 dana. kad dođe vrijeme, skinut će ovoga na 1000 kn u sekundi (a možda je to njegovo pa ga samo povuče)

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Neka ova krivulja http://finance.yahoo.com/q/bc?s=^GDAXI+Basic+Chart&t=1d krene prema gore, lupat će se po asku, ne brini.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Neka ova krivulja http://finance.yahoo.com/q/bc?s=^GDAXI+Basic+Chart&t=1d krene prema gore, lupat će se po asku, ne brini.

Po bidu kolega po bidu što i traje iz dana u dan.





XceeD @ a li cinjenica je da onim "drugim" situacija ide na ruku…pa ti navlacis na kupnju jos od cjene 1800 kn…i evo nam diskonta od 50% ,,,

Ne ulazim u to kad je xceed kupovao, ali na 1800 kn očito nije bilo vrijeme za kupnju, ali sad već jest.
[/quote]
evo ima po 1000 koliko hoces pa niko ne lupa… [undecid]
[/quote]

a zašto bi lupao? veći kupac kupuje 10H nalogom (100 komada), a ovaj na 1000 kn mu odlično gura ribice u mrežu…kad ga napune, otvori novi i dok ide tako, njemu super – tako kupuje već 10 dana. kad dođe vrijeme, skinut će ovoga na 1000 kn u sekundi (a možda je to njegovo pa ga samo povuče)
[/quote]
Dobro si primjetio ovog s 10H nalogom samo pogledaj sutra koliko će ga povući niže znači singnal za daljnji pad dionice.

over25*
prijatelju…polako ti postaje jasno o kojim stotkamasam pričao..
100 komada koje su kupljene po 100 kuna..
ima ih još previše..

čuvajte novčeke..
lp in an out

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


over25*
prijatelju…polako ti postaje jasno o kojim stotkamasam pričao..
100 komada koje su kupljene po 100 kuna..
ima ih još previše..

čuvajte novčeke..
lp in an out

Da te pitam, jesu li tih par tvojih poznanika/prijatelja sad u nazad mj dana, prodavali te dobivene po 100?

Ako može jednom onda može i dvaput!

INSTITUT IGH, D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A
Važeći podaci za uredovni dan 03.10.2011

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.811 2,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 3.338 2,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -41
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.001 1,89 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -100
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. U LIKVIDACIJI 2.149 1,36 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.966 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ĐUKAN PETAR 1.916 1,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.863 1,17 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.693 1,07 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.581 1,00 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -100
Ukupno: 26,11

Promjene u TOP10 IGH u odnosu na stanje od četvrtka (u petak i preko vikenda nije radio SKDD).

Mislim da bi uprava IGH trebala izaći u javnost te obavijestiti investitore što se u IGH d.d. uistinu događa odnosno zašto investitori bježe iz dionice igh-r-a.

Ako je došlo do promjene materijalnih činjenica odnosno ako je IGH na crnoj listi (kako se piše)http://limun.hr/main.aspx?id=745834&Page=1 to trebaju svi znati a ne samo neki, a ako nije neka se javno demantira.

U protivnom (moje mišljenje) mi kao dioničari bi trebali skupiti dovoljan broj glasova i zatražiti izvanrednu skupštinu kako bi se tamo raspravilo o svemu što se piše, radi ili ne radi i također raspraviti zašto je dionica na ovako sramotnim razinama, jer ipak bi uprava i rukovodstvo trebali odgovarati vlasnicima firme za ono što rade ili ne rade.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Mislim da bi uprava IGH trebala izaći u javnost te obavijestiti investitore što se u IGH d.d. uistinu događa odnosno zašto investitori bježe iz dionice igh-r-a.

Ako je došlo do promjene materijalnih činjenica odnosno ako je IGH na crnoj listi (kako se piše)http://limun.hr/main.aspx?id=745834&Page=1 to trebaju svi znati a ne samo neki, a ako nije neka se javno demantira.

U protivnom (moje mišljenje) mi kao dioničari bi trebali skupiti dovoljan broj glasova i zatražiti izvanrednu skupštinu kako bi se tamo raspravilo o svemu što se piše, radi ili ne radi i također raspraviti zašto je dionica na ovako sramotnim razinama, jer ipak bi uprava i rukovodstvo trebali odgovarati vlasnicima firme za ono što rade ili ne rade.


Ma nema ovaj pad veze sa IGH-om kao firmom, popom Radićem i poslovanjem. Pada cijela burza, sve dionice neselektivno padaju. IGH ih samo slijedi. Ne događa se ništa posebno na IGH-u u odnosu na ostale dionice. Naravno, ovo je sad več previše, ali što je tu je. Ruši se pod dobrom izlikom Grčke da bi se potom jeftinije kupilo. Ništa novo i ništa več do sad neviđeno.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close