IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skriveni nalog na kupnji vec neko vrijeme..

[img][/img]


lovi panika takve kao što si ti,pa izašao sa minusom 20-ak%
Daj napiši nešto što ima smisla [pray]

da li češ sada više odjb. sa uvredama?
da li ti trebam postati kada sam zadnji put nekaj kupio ili prodao na ovoj žabokrečini da se uvjeriš da menema već dugo?
da li želiš da ti pokažem i cijeli račun dobiti i gubitka da ti bude neugodno zbog vrijeđanja drugih bez razloga?
kada češ shvatiti da ja tebe ne vrijeđam već govorim kako je igh u banani a vjeruj mi imam osnove
za to govoriti…
rekao sam ti da ih ima još puno koji su trenutno 1000% u plusu…
ne lažem niti imam namjeru…ali igh je u banani velikoj….

btw istina je da je plus mali…ali da nije bilo proklete provizije bio bi punooo veći…ujedno ta lopovska provizija je jedan od glavnih razloga odlaska sa crobex-a…

češ i ti svoj račun pokazati pa da vidimo tko je pljuger?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Što je ovo neka virtuala [lol]

Ja kolega nikog nemam namjeru vrijeđati i unaprijed se ispričavam !
Dosadan si više sa omalovažavanjem ove dionice jer i ptica na grani sad vide da naše firme vrijede 0 kn prema dnevnim trgovanjima.
Sve se raspada i ide u 3pm,a ja kažem da treba stvoriti paniku da se ljudi iskrcaju po ovim cijenama i da menađerići sruše burzu što je više moguće,pa da onda idemo UP.
Vjerujem da će se odbijanac dogoditi uskoro kroz 10 mj,a samo je pitanje do kojeg će dna ići naše dionice.

Nadam se da nisi čorav,pa zar nevidiš da sve dionice idu novom dnu.

Pogledaj samo primjer DLKV…toliko novih poslova!
Očekivam izvješće 3Q dobro.

Ja sam u minusu cca 20-ak % i neprodajem svoje već samo ćekam jer nemam drugog izbora.

IGH 1200, DLKV 180, ATPL 510 to je moja kupnja….trenutna,a sa cjelokupnom burzom sam u dobrom plusu što neznaći ako sve padne za 600% onda sam u hurcu jer sam 100% u dionicama.

lp i jesi zadovoljan…ovaj post je iskren 100%

P.S. maloprije sam došao sa posla….

[bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Mišljenja sam da kada bi Hanfa ovdje napravila reviziju vlasničkih odnosa (a tko kaže da to upravo ne radi) u zadnjih par godina, desilo bi se slično kao i na Dalekovodu. Malo je vjerovatno da u nekom momentu zadnjih godina i ovdje neka grupa ili pojedinci nisu djelovali zajednički i imali preko 25% dionica u vlasništvu.
Uopće se nečem takvom ne bih iznenadio. Mislim da su otuda i ove rasprodaje, jer se oni koji sumnjaju da bi pri tome mogli biti prozvani, jednostavno rješavaju dionica dok im Hanfa još nije zamrznula račune, iako su pojedini od njih i sami ovo debelo pretplatili u prošlosti. Trenutno se odvija "kontrolirana" rasprodaja, odnosno treba prodati što više dionica a da se pri tome što manje novca izgubi. Za sada im to uspijeva, a kada se otme kontroli biti će "preskakanje jedan preko drugoga".


Mišljenja sam da kada bi Hanfa ovdje napravila reviziju vlasničkih odnosa (a tko kaže da to upravo ne radi) u zadnjih par godina, desilo bi se slično kao i na Dalekovodu. Malo je vjerovatno da u nekom momentu zadnjih godina i ovdje neka grupa ili pojedinci nisu djelovali zajednički i imali preko 25% dionica u vlasništvu.
Uopće se nečem takvom ne bih iznenadio. Mislim da su otuda i ove rasprodaje, jer se oni koji sumnjaju da bi pri tome mogli biti prozvani, jednostavno rješavaju dionica dok im Hanfa još nije zamrznula račune, iako su pojedini od njih i sami ovo debelo pretplatili u prošlosti. Trenutno se odvija "kontrolirana" rasprodaja, odnosno treba prodati što više dionica a da se pri tome što manje novca izgubi. Za sada im to uspijeva, a kada se otme kontroli biti će "preskakanje jedan preko drugoga".

prodali oni dionice ili ne, obveza bi im ostala sljedećih xy godina, a i dioničari bi tužbom mogli tražiti isplatu cijene iz preuzimanja (kad i ako bi takva obveza bila utvrđena)…
te teorije urote postaju već smiješne i zamorne i vrijeme bi bilo da se s time prekine

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

eto sada situacije…
bid-a nema..
vanka je sve crveno…
sada niti možete izaći tako lako…

samo nemojte reči da sam ja kriv za crvenu burzu, za prosvjede ispred wallstreeta, za raspad sistema kod nas i vani, za privođenje 700 prosvjednika u USA (ovo je triger za potencijalnu katastrofu) i za sve loše..
na to vas upozoravam (ili po vašem drukam) a u petak sam vam dokazao da sam s igh u plusu (ne velikom ali nije minus od 50% kako neki tvrde) i da nisam u crobexu i da neću biti…

čuvajte kuniće…
raspad sistema je pred nama…dok oporavak 100% nije

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovdje su navlakači pokušali izazvati stampedo ispod 1000 kn, ali nije im uspjelo, potrošili su 49 dionica, a panike nema [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Mislim da pojedinici na ovoj temi, a i još na nekim temama namjerno rade tenzije i strah katastrofičnim postovima koji i nisu skroz objektivni, nego više zlonamjerni. Uvijek postoje oni koji priželjkuju pad zbog cash pozicije i onih koji priželjkuju rast zbog dioničke pozicije. Preživjele su burze i gore situacije od trenutne, pa će i ovu. Grčka če se rješiti, jer se mora rješiti. Postupno, polako smanjit će svoju javnu potrošnju i sve će postupno doći na svoje mjesto. Već i na najmanje naznake rješavanja problema, burze će divlje porasti, jer su sada bolesno prenisko. Nažalost, trenutno ima jako puno paničara kojima nije jasno da nije kraj svijeta, da se život nastavlja, da će ljudi i dalje živjeti i raditi. Razloga za ovakve divlje i bolesne rasprodaje dionica nema.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD @ a li cinjenica je da onim "drugim" situacija ide na ruku…pa ti navlacis na kupnju jos od cjene 1800 kn…i evo nam diskonta od 50% ,,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

… i uostalom, najveće krize izrodile su najveće milijunaše koji su znali iskoristiti paniku drugih. Ovakva vremena su prilika za kupnju, a ne prilika za prodaju ispod svih cijena zdrave pameti. Ali treba znati razlikovati što je prilika. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@ inverter
Ja sam počeo "navlačiti" negdje ispod 1.200 kuna, a ne niti blizu 1.800 kuna. Sve moje dionice su kupljene ispod 1.200 kuna, a večina ih je već i prodana s nešto "burek" zarade. Ali zarade. Nešto sam izašao i s nulom da si oslobodim likvidnost. Zaradilo se koliko se moglo s obzirom na situaciju. Sutra, prekosutra će sve biti zeleno (tehnički odbijanac), pa će tko ulazi danas sigurno nešto ušičariti (i sebi i brokeru – jer i oni moraju od nečega živjeti). Kupnja i tupo gledanje donose gubitke u ovakva vremena, ali stalno trgovanje donosi nulu ili nešto dobiti jer se događanje stalno vrti oko aktualnog uskog raspona cijene. I to je sve. Nema tu neke veće nauke.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.poslovni.hr/forum/igh-institut-igh-dd-1441-pg972.aspx

nema ERSTE uvjek najjaci oscilator… znaci ipak se nakotilo dovoljno ovaca u ove 3 god [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close