IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda da će se sav prekrcaj obaviti iznad 1000 kn….moguće da danas sve odigraju do kraja

kolega jeste vi to otvorili poziciju ili još čekate smart price na 9XX ?

free flow information

By the way, žarko je jedan od direktora IGH tako da kupnja dionica od te iste kompanije sigurno nešto predstavlja.

[img][/img]

Zanimljivo je kako se na sitno iznad soma kuna uredno naslaguje bid bez pardona. Uvijek ima netko da kupuje poneku kunu iznad. Bit će da je ovo zaista oformljeno dno za ovo nekakvo razdoblje i fazu događanja na burzi. Moralo bi se zaista dogoditi nešto vrlo negativno da ovo probije nadolje. Ja stojim na 1.000 kuna i čini mi se da neću biti poklopljen, nažalost.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Što ,trebamo ćekati 20 godina da BIH uđe u EU?!
GRADI JACO PUNOM PAROM,a njih tko hebe.

Tko zna? Možda Srbija i BiH uđu u EU prije nas…


Bit će da je ovo zaista oformljeno dno za ovo nekakvo razdoblje i fazu događanja na burzi.

Ljudi samo misle da okrugle brojke (1.000 kn) nešto "znače" pa se postavljaju na takvim granicama. Obično, kad pukne okrugla brojka, sve leti na sve strane…


jos to moze tu tumarat tjedan dana pa na nize 5-10 %..tipa,malo dubljeg grebanja po dnu.a ako europa nastavi s krizom ode to jos dosta dublje..

Prati top 10 pa će ti neke stvari biti jasnije [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Jasno je jedino crvenilo na europskim burzama tu niti top 10 ne može pomoći.



jos to moze tu tumarat tjedan dana pa na nize 5-10 %..tipa,malo dubljeg grebanja po dnu.a ako europa nastavi s krizom ode to jos dosta dublje..

Prati top 10 pa će ti neke stvari biti jasnije [cool]
[/quote]
U pravu ste kolega!
Top 10 u zadnje 3 godine samo bježi glavom bez obzira, počevši od raznih direktora, preko zabe i sličnih…samo prodaja koliko j avidim..
a to kaj je netko rpodao ili kupio 100-200 na ovim razinama nije vrijedno spomena, jer se s druge strane prodalo 20 puta više….a i dalje se nastavlja…

btw koliko top 10 posjeduje dionica?

ostalih 75% može raditi kaj želi…
kolega to je enorman broj dionica…a valjda vam je jasno kako su se te dionice dobivale…

eto ja ih imam par poznatih/prijatelja…ma dionice su davali za 100 kuna a nekima i badava…

poštovani kolega bez obzira na sve to je zarada od 1000%

pozdrav

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


.. dionice su davali za 100 kuna a nekima i badava…

poštovani kolega bez obzira na sve to je zarada od 1000%

pozdrav

pa što ne prodaju sada? imaju solidnu kupnju iznad 1000 kn!
ili još bolje pitanje: što nisu prodavali kad je IGH bio preko 10.000 kn?
dajte kolega ostavite se tih dječjih priča, ispadate smiješni……

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...




jos to moze tu tumarat tjedan dana pa na nize 5-10 %..tipa,malo dubljeg grebanja po dnu.a ako europa nastavi s krizom ode to jos dosta dublje..

Prati top 10 pa će ti neke stvari biti jasnije [cool]
[/quote]
U pravu ste kolega!
Top 10 u zadnje 3 godine samo bježi glavom bez obzira, počevši od raznih direktora, preko zabe i sličnih…samo prodaja koliko j avidim..
a to kaj je netko rpodao ili kupio 100-200 na ovim razinama nije vrijedno spomena, jer se s druge strane prodalo 20 puta više….a i dalje se nastavlja…

btw koliko top 10 posjeduje dionica?

ostalih 75% može raditi kaj želi…
kolega to je enorman broj dionica…a valjda vam je jasno kako su se te dionice dobivale…

eto ja ih imam par poznatih/prijatelja…ma dionice su davali za 100 kuna a nekima i badava…

poštovani kolega bez obzira na sve to je zarada od 1000%

pozdrav
[/quote]
Misliš da su te dionicce po "100" još u opticaju? ili one koje su kupljene nazad par godina do 1000 kn?

Daj nepričaj gluposti!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

koji si ti lik..
one dionice koje su se davno davno kupovale a kupovali su iz zaposlenici tvrtke..
ili si čorava kokoš ili nekaj drugo…rekao sam ti da znam par njih takvih….
nešto se prodalo po 2000 nešto po 3000 a većinu sada lovi panika…
ali 1000% je jako puno….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

lovi panika takve kao što si ti,pa izašao sa minusom 20-ak%
Daj napiši nešto što ima smisla [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close