IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako će biti ozbiljnijeg iskrcavanja odosmo danas mi na okruglu tisućcu.

29. rujan 2011.

Gradilište Ban centra obišlo 180 inženjera

U sklopu seminara Društva građevinskih inženjera Stipić grupa i IGH ugostili su 180 inženjera na gradilištu Ban centra.

Na ovom projektu svaki dan radi 90 radnika, a radovi se trenutačno odvijaju na dubini od 20 metara, a useljenje bi trebalo početi u kolovozu 2012. Zbog specifične lokacije gradilište Ban centra je posebno zanimljivo građevinarima.
(pd)

[thumbsup]



Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275


Ma ne kolega, over25 i ekipa tvrde da su sredstva osigurana i da ćemo to vidjeti slijedeći tjedan.

Najbolje bi bilo da se zadužimo za 500 milja eura kako bi igh dobio posao gradnje mosta…hahahaha i kako bi dionica narasla na 2000 kuna

btw kada je kriza dolazila, kada sam ja drukao da dolazi raspad igh je bio 15.000 i sa puno najavljenih poslova, a sada nova kriza je tu a igh vrijedi 1.000 s razlikom da oni poslovi koji su bili najavljeni nikada nisu niti potpisani.

kako će izgledati igh ako svijet krene opet prema dole?
gdje je pravo dno dna?
može li ispod 500?
[/quote]

Ne, nego kolega over tvrdi nešto sasvim drugo, da bi se mogli samo najaviti radovi, eventualno odraditi neke predradnje, a to je za ulagače na nekakav kratki rok bitno, ali sve više nije bitno šta vi govorite jer je i više nego očito da ste toliko ogorčeni na ovu dionicu da vam je bitno bilo šta napisati samo da je omalovažite.. Mislim da bi za vas bilo bolje da nakratko pronađete nekakvu drugu okupaciju jer bi eventualni rast ove dionice mogao vrlo loše utjecati na vas..

[img][/img]


Ne, nego kolega over tvrdi nešto sasvim drugo, da bi se mogli samo najaviti radovi, eventualno odraditi neke predradnje, a to je za ulagače na nekakav kratki rok bitno, ali sve više nije bitno šta vi govorite jer je i više nego očito da ste toliko ogorčeni na ovu dionicu da vam je bitno bilo šta napisati samo da je omalovažite.. Mislim da bi za vas bilo bolje da nakratko pronađete nekakvu drugu okupaciju jer bi eventualni rast ove dionice mogao vrlo loše utjecati na vas..

Kolega over25 je rekao nešto drugo:


@Pobjeda

Neznam kolega kaj tebe muci toliko ova dionica da stalno pises u ovoj temi.
Treba netko biti lud da ti proda po 700 kn…i ovako je dovoljno pala,a sto se tiće projekata:

Ovaj tjedan ili slijedeći dolazi:
– Pelješki most – zatvorena financiska konstrukcija (bit će potvrđeno za koji dan)
– Zagrebački pleso….vjerujem da IGH ima prste u tome

Jedan od ova dva posla lansira dionicu preko 2500 kn

Ja sam kupio dionicu na osnovu ovih vijesti i + drugih




Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275


Ma ne kolega, over25 i ekipa tvrde da su sredstva osigurana i da ćemo to vidjeti slijedeći tjedan.

Najbolje bi bilo da se zadužimo za 500 milja eura kako bi igh dobio posao gradnje mosta…hahahaha i kako bi dionica narasla na 2000 kuna

btw kada je kriza dolazila, kada sam ja drukao da dolazi raspad igh je bio 15.000 i sa puno najavljenih poslova, a sada nova kriza je tu a igh vrijedi 1.000 s razlikom da oni poslovi koji su bili najavljeni nikada nisu niti potpisani.

kako će izgledati igh ako svijet krene opet prema dole?
gdje je pravo dno dna?
može li ispod 500?
[/quote]

Ne, nego kolega over tvrdi nešto sasvim drugo, da bi se mogli samo najaviti radovi, eventualno odraditi neke predradnje, a to je za ulagače na nekakav kratki rok bitno, ali sve više nije bitno šta vi govorite jer je i više nego očito da ste toliko ogorčeni na ovu dionicu da vam je bitno bilo šta napisati samo da je omalovažite.. Mislim da bi za vas bilo bolje da nakratko pronađete nekakvu drugu okupaciju jer bi eventualni rast ove dionice mogao vrlo loše utjecati na vas..
[/quote]
naglasak na eventualni!!!! [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

skrbnički ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. je taj koji rasprodaje, zbrajao sam promet zadnjih dana i ako je većina toga bilo njihovo, onda imaju uvrh glave još 400 komada. danas-sutra trebali bi do kraja biti vani, kad završe, trebao bi usljediti rast cijene IGH . obzirom na količinu koju su imali, cijena se solidno drži na +1000 kn.

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Bravo kolega pobjeda! Da, naglasak je na eventualni! Ako ste imalo pratili kretanje cijene dionice onda ste mogli zaključiti da je rast uslijedio kada su se najavili novi projekti. Vi garantirate da se to sada neće dogoditi? A da? Radi čega?

Buy on rumor sell on news..

[img][/img]

izgleda da će se sav prekrcaj obaviti iznad 1000 kn….moguće da danas sve odigraju do kraja

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


skrbnički ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. je taj koji rasprodaje, zbrajao sam promet zadnjih dana i ako je većina toga bilo njihovo, onda imaju uvrh glave još 400 komada. danas-sutra trebali bi do kraja biti vani, kad završe, trebao bi usljediti rast cijene IGH . obzirom na količinu koju su imali, cijena se solidno drži na +1000 kn.


Pa nisu prodavali samo oni nego je u igri rasprodaje par većih igrača i ako su oni odlučili npr. srušiti na 800 kuna oni će to i sprovesti u djelo mada to može biti loše po nas ostale male dioničare.



skrbnički ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. je taj koji rasprodaje, zbrajao sam promet zadnjih dana i ako je većina toga bilo njihovo, onda imaju uvrh glave još 400 komada. danas-sutra trebali bi do kraja biti vani, kad završe, trebao bi usljediti rast cijene IGH . obzirom na količinu koju su imali, cijena se solidno drži na +1000 kn.


Pa nisu prodavali samo oni nego je u igri rasprodaje par većih igrača i ako su oni odlučili npr. srušiti na 800 kuna oni će to i sprovesti u djelo mada to može biti loše po nas ostale male dioničare.
[/quote]

zadnje što sam ja vidio u SKDD je da erste skrbnički prodaje, a da su kupovala 2 iz top 10

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Vani je bolesno zeleno već 3 dana a IGH se vrti u 50 kuna, već nas je i Tehnika prišla, mislim da će poletit kad se najmanje nadamo.

Ja ne znam od kuda vama ovi podaci jer ja vidim da upravo erste skrbnički kupuje, isto tako i žarko koji je nadodao u zadnjih tjedan dana 100 dionica, a jedini iz top 10 koji prodaje je zaba skrbnički… Uzimajući u obzir količinu koju je već prodao i ostvareni promet može se reći da je on i jedini prodavač u zadnja dva tjedna

[img][/img]

New Report

Close