IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako možeš reći da je most glupost!
Pitaj ljude koji žive u tom kraju [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

prati li tko promjene u top 10? zadnjih dana netko uredno kupuje sve na razini 1020-1050 i to ne male količine, od 300-650 komada dnevno… vjerojatno je počeo izlaziti Jadran kapital koji je u likvidaciji, ali tko kupuje ovolike količine? taj uglavnom kupuje H nalozima od po 30 ili 50 komada, ali bilo je i H naloga sa 150 komada?! [huh]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


Kako možeš reći da je most glupost!
Pitaj ljude koji žive u tom kraju [bye]

kolega više desetaka puta sam prolazio kroz to područje i svaki put me ubija kaj putujem kroz RH a moram ući u Bosnu..
ali kolega u konačnici cijena tog mosta bila bi preko 5 mlrd kuna…oprosti meni je to kao kako CG misli graditi autoput u vrijednost 2 mlrd $, a nema ih niti 700.000 stanovnika…
kolega da postoji ikakva ali ikakva financijska korist od tog mosta, već bi se javili stranci koji bi ga gradili…
uz to, tih 5 mlrd moglo bi razvaliti poljoprivredu u hrvata ili industriju koja bi doprinjela rastu BDP-a i razvoju zemlje dok bi most doprinio rastu samo tvojeg portfelja ..
kužiš???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pobjeda, ne lupetaj…
crnoj gori treba autoput koliko god stanovnika imala… mogao si reći da ni Monako ne treba imati autoput zato što ima 50k stanovnika…
a most se ionako ne gradi zbog isplativosti nego zbog potrebe… a i nekih drugih razloga…
i zašto bi most radili stranci kada i mi imamo pamet, znanje i logistiku za gradnju takvog mosta…!?
a pamet je, zna se, IGH !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


pobjeda, ne lupetaj…
crnoj gori treba autoput koliko god stanovnika imala… mogao si reći da ni Monako ne treba imati autoput zato što ima 50k stanovnika…
a most se ionako ne gradi zbog isplativosti nego zbog potrebe… a i nekih drugih razloga…
i zašto bi most radili stranci kada i mi imamo pamet, znanje i logistiku za gradnju takvog mosta…!?
a pamet je, zna se, IGH !

u pravu si!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A tko se to danas uspjelo probio, zakucali su i DLKV natrag uz posao od 81 mil.€, a kamoli ne ostale.


prati li tko promjene u top 10? zadnjih dana netko uredno kupuje sve na razini 1020-1050 i to ne male količine, od 300-650 komada dnevno… vjerojatno je počeo izlaziti Jadran kapital koji je u likvidaciji, ali tko kupuje ovolike količine? taj uglavnom kupuje H nalozima od po 30 ili 50 komada, ali bilo je i H naloga sa 150 komada?! [huh]

erste se pojavio u top 10

The show must go on…….

http://hr.seebiz.eu/zoran-radonjic-u-toku-procedura-izbora-konsultanta-za-autoput-bar-boljare/ar-14426/

Jel to razlog skupljanja?

marcello

Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275


Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275

vladi je most važan zbog glasača iz Dalmacije i odlučili su pošto-poto utući 100-200 milja kuna unutra…ozbiljniji građ. radovi s time se ne mogu započeti, ali za projekte, pripremne radove, ispitivanja i sl. to bi bilo sasvim dovoljo….tj. IGH bi mogao dobiti zadnji poklon prije nego HDZ izgubi izbore [rolleyes]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

"Tako je potpredsjednik EIB-a Matthias Kollatz-Ahnen proljetos jasno rekao da se pelješki most ne uklapa u dugoročnu viziju EU jer bi sve zemlje regije trebale postati dio EU, pa tako i schnegenske zone"

Koja budala!!! Što ,trebamo ćekati 20 godina da BIH uđe u EU,a da je njima u interesu odmah bi se gradilo punom parom.

GRADI JACO PUNOM PAROM,a njih tko hebe.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Netko je pisao kako su skoro osigurana sredstva za gradnju pelješkog – nekako mi se čini da EBRD ne pristaje na ucjene.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milosevic-hz-u-nece-jamciti-kredit-ako-mu-ne-da-75-mil-most-clanak-331275


Ma ne kolega, over25 i ekipa tvrde da su sredstva osigurana i da ćemo to vidjeti slijedeći tjedan.

Najbolje bi bilo da se zadužimo za 500 milja eura kako bi igh dobio posao gradnje mosta…hahahaha i kako bi dionica narasla na 2000 kuna

btw kada je kriza dolazila, kada sam ja drukao da dolazi raspad igh je bio 15.000 i sa puno najavljenih poslova, a sada nova kriza je tu a igh vrijedi 1.000 s razlikom da oni poslovi koji su bili najavljeni nikada nisu niti potpisani.

kako će izgledati igh ako svijet krene opet prema dole?
gdje je pravo dno dna?
može li ispod 500?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close