IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobar je ovi gori 2500, ma daj odma 25 000 pa će biti sretnih ljudi ko u prići.

http://www.poslovni.hr/vijesti/euforija-na-europskim-burzama-dax-i-cac-skocili-vise-od-5-posto-187363.aspx
Iskreno rečeno trenutno kod nas najlošije prolaze građevinari. Vjerovatno iz razloga što su kod njih i najveća očekivanja. Dalekovod i nakon novog posla, štopa se, IGH isto, gdje je tu je, a o “stečajuši” Ingri ne bih uopće više trošio niti riječi.


Ajmo ovako – ovo je IGH – dionica koja je debelo podcijenjena s obzirom na dobivene poslove

Za početak, jedna činjenica a ne laž – 8 milijadri eura najavljenih a nerealiziranih polsova – DA TO JE IGH

– Konstruktor i IGH posljednjeg su dana roka vladi Crne Gore podnijeli bankovna jamstva, a zasad nije poznato tko im je dao ta jamstva. – LAŽ DO LAŽI – IGH – CCA 2.7 MLRD EURA
– Propala suradnja s ruskim SKM-om, posao vrijedan dvije milijarde eura – YEA THAT IS IGH
– projektiranje hidroelektrana u Rusiji, posao vrijedan 2,5 do tri milijarde eura – HOW YES NO
– pelješki most – cca 500 milja eura – YEA TRUE TRUE..HAHAHAHA

+ mali milijon drugih malih poslova…da to je igh..rastao je na lažima, a sada pada na istini!

A vi sada slobodno recite kaj želite!
Ovo su činjenice!

p.s. ne zaboravite izbore…




@Pobjeda

Neznam kolega kaj tebe muci toliko ova dionica da stalno pises u ovoj temi.
Treba netko biti lud da ti proda po 700 kn…i ovako je dovoljno pala,a sto se tiće projekata:

Ovaj tjedan ili slijedeći dolazi:
– Pelješki most – zatvorena financiska konstrukcija (bit će potvrđeno za koji dan)
– Zagrebački pleso….vjerujem da IGH ima prste u tome

Jedan od ova dva posla lansira dionicu preko 2500 kn

Ja sam kupio dionicu na osnovu ovih vijesti i + drugih


legendo*
pa kaj nisu osigurana sredstva bila već prije 3 godine???
hmm stalno su sredstva osigurana a ono njih nema…
ajd ne kenjaj znaš i sam da se neće graditi…
a pleso? bumo vidjeli kaj bu se tu gradilo
[/quote]
Prava istina da je dionica stalno rasla na lažima i obećanjima od kojih se nije ostvario niti jedan posao.Petlja na zaobilaznici Vrbovca u Cugovcu stoji već oko 3 godine i čekaju se izbori da se doveze kamion šodra ? A gdje je onda lova za izgradnju brze ceste od tog ipsilona prema Koprivnici i Virovitici. Ako je problem asfaltirati samo oko 100 metara do nadvožnjaka ništa više od velikih poslova. Bolnica u Blatu ( Zagreb )zjapi godinama eto prilike ali nema se love i točka.

Čini mi se da nekako opet vuče prema tisučari. No, dug je još dan, a i svakakve vijesti mogu biti objavljene o novim poslovima, kao i o novim okolnostima oko Grčke.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Činjenica a ne laž!
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=IGH-R-A&Source=Z

Protiv Jure Radića krenula istraga zbog korupcije

Eto kako I radi Hrvatskoj, a poslove van hrvatske ne moramo spominjati kada ih nisu niti dobili.
E moj I vrijeme je za pad debelo debelo ispod 1000 i ostanak tamo do daljnjeg.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

p.s. zašto sada ne zazivate HANFU zbog ovih 1040 komada na 4 kune, a zazivate kada ovaj bullshit od dionece ne raste kao dax i ostatak?*??????????

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Činjenica a ne laž!
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=IGH-R-A&Source=Z

Protiv Jure Radića krenula istraga zbog korupcije

Eto kako I radi Hrvatskoj, a poslove van hrvatske ne moramo spominjati kada ih nisu niti dobili.
E moj I vrijeme je za pad debelo debelo ispod 1000 i ostanak tamo do daljnjeg.
lp


Što mu mogu?…NIŠTA!
Koliko se sjecam i prije su bile istrage,pa ništa od toga!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Činjenica a ne laž!
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=IGH-R-A&Source=Z

Protiv Jure Radića krenula istraga zbog korupcije

Eto kako I radi Hrvatskoj, a poslove van hrvatske ne moramo spominjati kada ih nisu niti dobili.
E moj I vrijeme je za pad debelo debelo ispod 1000 i ostanak tamo do daljnjeg.
lp


Što mu mogu?…NIŠTA!
Koliko se sjecam i prije su bile istrage,pa ništa od toga!
[/quote]

za IGH bi to bila najbolja vijest da jure ode zbog istraga i da dođe novi čelni čovjek bez hipoteke HDZ-a kakvu nosi jure, IGH bi kao metak odletio gore na tu vijest!

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Činjenica a ne laž!
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=IGH-R-A&Source=Z

Protiv Jure Radića krenula istraga zbog korupcije

Eto kako I radi Hrvatskoj, a poslove van hrvatske ne moramo spominjati kada ih nisu niti dobili.
E moj I vrijeme je za pad debelo debelo ispod 1000 i ostanak tamo do daljnjeg.
lp


Što mu mogu?…NIŠTA!
Koliko se sjecam i prije su bile istrage,pa ništa od toga!
[/quote]
Pa kolega da li je itko rekao da mu netko nešto može ili ne može?
Ja samo navodim kako je IGH do sada zarađivao, ne govorim da će biti ovo ili ono ili da li je kriv ili nije.
A s obzirom na ankete, poslije 04.12.2011. godine najvjerojatnije neće više.
Razmeš? – znači stranci im ne daju poslove, a doma nebu niš…i ode bye bye ovaj scam od dioncie

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Činjenica a ne laž!
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=IGH-R-A&Source=Z

Protiv Jure Radića krenula istraga zbog korupcije

Eto kako I radi Hrvatskoj, a poslove van hrvatske ne moramo spominjati kada ih nisu niti dobili.
E moj I vrijeme je za pad debelo debelo ispod 1000 i ostanak tamo do daljnjeg.
lp


Po ovome ispada da je IGH pun novaca, pa ne moramo brinuti.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


… ovaj bullshit od dionece …


….ovaj scam od dioncie

ti mora da si gadne pare pogubio na IGH, ovoliko bijesa i mržnje odavna nisam vidio u nečijem pisanju o dionici koju navodno nema i koja ga navodno ne zanima [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

hehehe dimo moj dragi kolega…
krivo misliš…ukupno na igh sam u jako velikom plusu….prelistaj postove iz doba kada je objavljena crna gora (tada je ulazak bio 2000) a izlazak 3600…sve je tu na forumu…

mene smeta to kaj se Radič predstavlja kao dobročinitelj a svi znamo kako ta firma posluje…
puno novaca je Hrvatska izgubila zbog te tvrtke (tvojih i mojih – pod uvjetom da si i ti porezni obveznik)
puno smo novaca izgubili gradnjom temelja za pelješki most koji je glupost kao i crnogorski autoput…- neisplativ i nepotreban

a pitanje je koliko smo novaca dali radiću za koje niti znamo niti ćemo znati…

e to me moj prijatelju moći…no očito ti nisi porezni obveznik pa ti se živo j… kaj IGH ždere našu lovu a ne radi kako treba-…stanje u državi je krivica tebe i sličnih koji tako razmišljate…
papa see you at 501

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close