IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.







moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]
kolega ja spominjem one projekte zbog kojih se ovdje vodila bitka svih bitaka…
dr. Jure je vikao kako je dobio poslove u mlrd $ u Rusiji, Čečeniji, Crnoj ori..
tresla su se brda kako se vikalo…bilo se na dnevniku…a kada ono frula…kakav posao takva i dionica…

puno poslova IGH dobiva ali ugovore se ne potpisuje…
neka on potpiše nekaj konkretno i to nešto vani…pa će onda tvoj post imati smisla…
ovako banana
p.s. pozdravljam ja i tebe…lp i uživaj na long poziciji…

[/quote]
Pobjeda totalno si u pravu pad malo zastane da se prikupe naivci na kupnji i eto već naših stručnjaka rast 100 % dogovoreni poslovi,Kurdistan , Crna Gora, Bugarska itd. Ništa nije zvanično potpisano ali samo što nije možete si misliti ništa od toga.
[/quote]
Da ako HDZ izgubi na izborima što je više nego sigurno ova cijena po kojoj sad kupujete bit će vam nedosanjani san da pobjegnete iz dionice. Ali bože moj svatko je gospodar svojega novca a neki ga očito imaju i za bacanje.
[/quote]
Ma to se tebi samo čini. Znat će IGH što i kako i bez ADZ-a. Nije kraj svijeta time što ADZ odlazi u ropotarnicu povijesti. Nakon ADZ-a može biti samo bolje, pa tako i za IGH.
[thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Widra, 27.09.2011. u 11:31

Da ako HDZ izgubi na izborima što je više nego sigurno ova cijena po kojoj sad kupujete bit će vam nedosanjani san da pobjegnete iz dionice. Ali bože moj svatko je gospodar svojega novca a neki ga očito imaju i za bacanje.

A ja sam mislio da će se gospodarstvo oporaviti ako HDZ izgubi na izborima :). Ti očito barataš tajnim izvorima informiranja. Ja osobno poznajem SDP-ovce iz IGH crvenije i od Milanovića ;).







moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]
kolega ja spominjem one projekte zbog kojih se ovdje vodila bitka svih bitaka…
dr. Jure je vikao kako je dobio poslove u mlrd $ u Rusiji, Čečeniji, Crnoj ori..
tresla su se brda kako se vikalo…bilo se na dnevniku…a kada ono frula…kakav posao takva i dionica…

puno poslova IGH dobiva ali ugovore se ne potpisuje…
neka on potpiše nekaj konkretno i to nešto vani…pa će onda tvoj post imati smisla…
ovako banana
p.s. pozdravljam ja i tebe…lp i uživaj na long poziciji…

[/quote]
Pobjeda totalno si u pravu pad malo zastane da se prikupe naivci na kupnji i eto već naših stručnjaka rast 100 % dogovoreni poslovi,Kurdistan , Crna Gora, Bugarska itd. Ništa nije zvanično potpisano ali samo što nije možete si misliti ništa od toga.
[/quote]
Da ako HDZ izgubi na izborima što je više nego sigurno ova cijena po kojoj sad kupujete bit će vam nedosanjani san da pobjegnete iz dionice. Ali bože moj svatko je gospodar svojega novca a neki ga očito imaju i za bacanje.
[/quote]
i sada si dobio kulju zbog ovoga..
a to je j…. činjenica…
ali i glavni razlog zbog kojeg govorim da se treba maknuti sa ove dionice…
no svatko upravlja svojom lovom..
možda se i nemam pravo javljati, ja sam s FAZ-om u minusu i spavam već godinu dana…
samo kaj se moje okrene samo tako dok igh na 3000 nećete vidjeti do 2020

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Moje neko viđenje je da hdz neće ići izmišljati toplu vodu u ovoj predizbornoj kampanji, jer imaju dosta svojih problema i jednostavno neće stići smisliti nešto pametnije, nego će biti opet po starom "gradit ćemo ovo ono itd..". Svi ćemo onda pretpostaviti da će u tim projektima sudjelovati IGH i na temelju toga dionica bi mogla imati osjetljiv rast u 11. i 12. mjesecu.. Neko moje razmišljenje, vidjet cemo, ja sam kupio..

[img][/img]

iskreno sam mislio da dionica pada ispod 1000kn ,sad vidim da je to bila neka donja granica.

Imati novac i ne kupiti IGH po 10xx je daleko gore nego prodati IGH po 10xx !
(gornju je rečenicu potrebno pročitati više puta …) [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ajmo ovako – ovo je IGH – dionica koja je debelo podcijenjena s obzirom na dobivene poslove

Za početak, jedna činjenica a ne laž – 8 milijadri eura najavljenih a nerealiziranih polsova – DA TO JE IGH

– Konstruktor i IGH posljednjeg su dana roka vladi Crne Gore podnijeli bankovna jamstva, a zasad nije poznato tko im je dao ta jamstva. – LAŽ DO LAŽI – IGH – CCA 2.7 MLRD EURA
– Propala suradnja s ruskim SKM-om, posao vrijedan dvije milijarde eura – YEA THAT IS IGH
– projektiranje hidroelektrana u Rusiji, posao vrijedan 2,5 do tri milijarde eura – HOW YES NO
– pelješki most – cca 500 milja eura – YEA TRUE TRUE..HAHAHAHA

+ mali milijon drugih malih poslova…da to je igh..rastao je na lažima, a sada pada na istini!

A vi sada slobodno recite kaj želite!
Ovo su činjenice!

p.s. ne zaboravite izbore…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ajmo ovako – ovo je IGH – dionica koja je debelo podcijenjena s obzirom na dobivene poslove

Za početak, jedna činjenica a ne laž – 8 milijadri eura najavljenih a nerealiziranih polsova – DA TO JE IGH

– Konstruktor i IGH posljednjeg su dana roka vladi Crne Gore podnijeli bankovna jamstva, a zasad nije poznato tko im je dao ta jamstva. – LAŽ DO LAŽI – IGH – CCA 2.7 MLRD EURA
– Propala suradnja s ruskim SKM-om, posao vrijedan dvije milijarde eura – YEA THAT IS IGH
– projektiranje hidroelektrana u Rusiji, posao vrijedan 2,5 do tri milijarde eura – HOW YES NO
– pelješki most – cca 500 milja eura – YEA TRUE TRUE..HAHAHAHA

+ mali milijon drugih malih poslova…da to je igh..rastao je na lažima, a sada pada na istini!

A vi sada slobodno recite kaj želite!
Ovo su činjenice!

p.s. ne zaboravite izbore…


nemas igh pa sta se onda zivciras i brines za druge uzivaj u svojoj dionici

@Pobjeda

Neznam kolega kaj tebe muci toliko ova dionica da stalno pises u ovoj temi.
Treba netko biti lud da ti proda po 700 kn…i ovako je dovoljno pala,a sto se tiće projekata:

Ovaj tjedan ili slijedeći dolazi:
– Pelješki most – zatvorena financiska konstrukcija (bit će potvrđeno za koji dan)
– Zagrebački pleso….vjerujem da IGH ima prste u tome

Jedan od ova dva posla lansira dionicu preko 2500 kn

Ja sam kupio dionicu na osnovu ovih vijesti i + drugih

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ blago tebi kad kupujes na vjest [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@Pobjeda

Neznam kolega kaj tebe muci toliko ova dionica da stalno pises u ovoj temi.
Treba netko biti lud da ti proda po 700 kn…i ovako je dovoljno pala,a sto se tiće projekata:

Ovaj tjedan ili slijedeći dolazi:
– Pelješki most – zatvorena financiska konstrukcija (bit će potvrđeno za koji dan)
– Zagrebački pleso….vjerujem da IGH ima prste u tome

Jedan od ova dva posla lansira dionicu preko 2500 kn

Ja sam kupio dionicu na osnovu ovih vijesti i + drugih


legendo*
pa kaj nisu osigurana sredstva bila već prije 3 godine???
hmm stalno su sredstva osigurana a ono njih nema…
ajd ne kenjaj znaš i sam da se neće graditi…
a pleso? bumo vidjeli kaj bu se tu gradilo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

U koju dionicu ulozim smatram da sam dobro napravio i veliki sam optimist u vezi svog ulaganja.
jesam usao 10-ak dana ranije al tko je znao da će se ovo desiti sa svijetom.

Dobar dio gubitka sam anulirao ova dva dana,a nadam se da ću u Četvrtak/Petak brojiti zaradu [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close